seat | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Seat , 2704
Audi , 232
Opel , 208
BMW , 196
Fiat , 74
Peugeot , 74
Ford , 66
Citroën , 57
Renault , 55
Škoda , 25
Jeep , 20
Alfa Romeo , 19
Smart , 12
Acura , 11
Hyundai , 11
Toyota , 10
Chevrolet , 9
Nissan , 9
Lancia , 6
Mazda , 6
Porsche , 6
Rover , 6
Chrysler , 5
Volvo , 5
Kia , 4
Suzuki , 4
Aixam , 3
KTM , 3
MINI , 3
Ssangyong , 3
Alpina , 2
Artega , 2
Honda , 2
Infiniti , 2
Jaguar , 2
Bugatti , 1
Cadillac , 1
Daewoo , 1
Daihatsu , 1
Dodge , 1
Lexus , 1
Lincoln , 1
MG , 1
Pontiac , 1
Subaru , 1
Wiesmann , 1
Zastava , 1
19 Tet 19:50
Linku:
,

Mercedes Benz CLA 180 - AMG Line

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 21:55
Linku:
,

ANDROID BOX - MODELE 2020 - RESERVER ME KANALE

45 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 02:17 ,

MOTRAT JA U QIFSHA

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:44 ,

Seat Leon 1.9 Tdi Doganuar Homologim K.Teknike

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:44 ,

Seat Exeo 2.0 tdi Automatik i Doganuar Homologim

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:31 ,

Chevrolet aveo

4 200 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:13 ,

VW Touran 1.6 TDI BlueMotion DSG 2014

8 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:12 ,

VW Passat 2.0 TDI 2011 1vit Regjistrim

8 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:11 ,

VW Passat 2.0 TDI DSG 12/2007

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:11 ,

VW Golf 5 2.0 TDI 140Ps Automatik DSG

5 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:11 ,

Opel Corsa 1.7 DTI 12/2001

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:11 ,

VW Passat 3C 2.0 TDI AUTOMATIK DSG

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:29 ,

Fiat 500 1.3 Diesel

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:12 ,

Seat altea 2.0 tdi automatic dsg

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:02 ,

Audi A4 TDI 2.0 2013 Automatik Me Bitcoin

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:29 ,

Fiat Multipla 1.6 2001 6 ulse tip top

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 22:07 ,

SEAT IBIZA 1.6 TDI STYLE VITI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:00 ,

OPEL ASTRA H 1.8 BENZIN 2005 AUTOMATIK RKS

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:55
Linku:
,

ANDROID BOX - MODELE 2020 - RESERVER ME KANALE

45 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:25 ,

Citroen c4.1.6hdi.automatik.

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:17 ,

SEAT TOLLEDO 2.0 TDI DSG AUTOMATIK 1 VIT RKS

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:03 ,

Seat ibiza 1.6 tdi

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:54 ,

Opel Vivaro 1.9 CDTI 8 + 1

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:28 ,

Seat LEON 1.9 2008 - 6350 €

6 350 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:00 ,

SHES SEAT ALTEA AUTOMATIK 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:45 ,

SEAT LEON 2010 2.0 DIESEL PA DOGAN NGA ZVICRRA

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:44 ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI 2007 REGJ 8 MUJ.TRANSPORTER

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:42 ,

REXTON 270 CDI AUTOMATIK 2008(mundsi ndrrimi) 4WD

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:36 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN DHE HOMOLOGIM 92000km

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 19:18 ,

Shitet Seat Cordoba 1.9 Tdi(i)Kuqe Me Klim

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:16 ,

VW GOLF 6 2.0 TDI 81 KW TEAM SENZORA - 2009

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:10 ,

- Volkswagen CADDY - 1.9-TDI-2007-i Sapo DOGANUAR

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:09 ,

- GOLF 6 - AUTOMATIK 1.6-TDI-Doganuar + homologuar

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:08 ,

GOLF 7 1.6-TDI VITI 2013 ME DOGANE-HOMOLOGIM

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:55 ,

Skoda fabia vRS 1.9Tdi 1Vjet RKS

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:55 ,

WW POLO

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:55 ,

SHITET GOLF 7

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:32 ,

Seat Ibiza 1.4 TDI

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:20 ,

Renault megane 1.5 dci

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:07 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005=2.350 euro

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:07 ,

SHES PIKAPIN OPEL COMBO 1.7 DTI 2004 = 2.300 euro

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:07 ,

SHES OPEL COMBO 1.7 motorr japan = 500 euro

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999


Në fillim