Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Seat - Vetura Të gjitha në Kosovë

Seat , 3999
VW Volkswagen , 1070
Audi , 282
Opel , 229
BMW , 222
Ford , 92
Peugeot , 77
Fiat , 65
Renault , 60
Citroën , 53
Škoda , 31
Alfa Romeo , 21
Nissan , 18
Jeep , 16
Land Rover , 15
Toyota , 14
Hyundai , 14
Volvo , 14
Mitsubishi , 13
Acura , 12
Smart , 9
Suzuki , 8
Rover , 8
Daihatsu , 8
Lancia , 8
Mazda , 6
MINI , 6
Chrysler , 4
Jaguar , 4
Honda , 4
Porsche , 4
Dacia , 3
Zastava , 3
Kia , 3
Alpina , 3
Chevrolet , 3
Lexus , 3
Pontiac , 2
MG , 2
Aixam , 2
Subaru , 2
KTM , 2
TVR , 1
Wartburg , 1
DeTomaso , 1
Cadillac , 1
Wiesmann , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Dodge , 1
Artega , 1
Daewoo , 1
Infiniti , 1
Maybach , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Seat , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Seat Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:16
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Altea  ·  Ferizaj

Seat Altea disel viti 2012 Me Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 21:52 Vetura  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Prishtinë

VOLVO XC90 Facelift

8 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:52 Vetura  ·  Seat  ·  Exeo  ·  Ferizaj

Seat 2.0 tdi viti 2010 pa dogan

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:24 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Besianë

SEAT IBIZA STYLE 1.6 TDI 105PS 2016 ME DOGANE

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:47 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

Audi A4 2015 automatik Matrix ��������

16 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 20:38 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

QMIMI PER CASH Caddy 2.0TDI 2016

9 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Fellne-17- VW-Golf etj me goma veres komplet

400 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:26 Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Prishtinë

Renault scenik 1.9 dizell clim regjistrim etj

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:18 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Prizren

Skoda Garancion 06.01.2026

11 800 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 20:13 Vetura  ·  BMW  ·  118  ·  Prishtinë

BMW 2.0 AUTOMATIK F20

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 19:38 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Altea  ·  Gjilan

Seat 1.9 TDI

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:25 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Prizren

SEAT LEON AUTOMATIK 1.6 TDI ����NGA ZVICRA

6 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Vushtrri

VW Caddy 2.0 SDI (Dizell) / Pa DOGAN

2 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:47 Vetura  ·  Seat  ·  Cordoba  ·  Skenderaj

Seat cordoba

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:35 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Prishtinë

SEAT LEON FR AUTOMATIK 2.0 TDI 2021

Viti: 2021
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:06 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Prishtinë

Bmw x1 2016 Xdrive (4x4)��������

15 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Sot 18:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Vw Golf 8 GTD Panoram DSG 2021

39 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 17:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Sportvan  ·  Prishtinë

Vw Golf 7 Sportsvan 2.0 TDI 2015 DSG

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:03 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Arona  ·  Prishtinë

SEAT ARONA 1.6 TDi 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:02 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Vushtrri

SEAT LEON 1.9TDI RKS 7 Muaj Gjendje Perfekte V.p-2009

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:48 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Vushtrri

VW Caddy 1.9 TDI / Pa DOGAN

3 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:19 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Altea  ·  Prishtinë

Seat altea xl automatik

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:19 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Prishtinë

Seat Ibiza FR automatik 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Fox  ·  Burim

VW Fox 1.4 TDI 2007

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:02 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Viti

Seat Leon 1.6 TDI 2016 Automatik 110 Ps Me Dogan Te Paguar

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 15:45 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Prishtinë

MERCEDES C250 D AMG LINE AUTOMATIK 2016

21 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:16 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Prishtinë

SEAT LEON FR AUTOMATIK 2.0 TDI 2021

Viti: 2021
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:16
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Altea  ·  Ferizaj

Seat Altea disel viti 2012 Me Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:33 Vetura  ·  Peugeot  ·  Partner  ·  Pejë

Peugeot Partner 1.9 Diesel viti 2006 RKS 1 VIT

1 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Pejë

Touran 2.0 TDI 2012 Match

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Prishtinë

Shitet Volkswagen Arteon

27 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:17 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Gjilan

Bmw X1 i ardhur nga ������������

12 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Viti

VW TRANSPORTER 2.5TDI DSG 2006

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:14 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Viti

2016 Škoda Octavia VRS 2.0TDI DSG 4x4 - i sapoardhur nga CH

10 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ferizaj

vw polo 1.2b 12/2011 me dogan

5 999 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:52 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prizren

Audi A4 2.0 TDI Automatik FaceLift 2020 RKS ( Ndrrohet )

29 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Besianë

shitet urgjent seat ibiza 2012 dizel

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:40 Vetura  ·  Seat  ·  Model tjetër  ·  Gjakovë

SEAT ATECA 2.0 TDI 4 DRIVE DSG Automatik

Viti: 2020
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:10 Vetura  ·  Škoda  ·  Roomster  ·  Prizren

Skoda Roomster 1.4 Tdi

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 12:55 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Ferizaj

SEAT LEON 1.6 TDI FR MANUEL VITI 2014 ME DOGAN

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:53 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Altea  ·  Ferizaj

SEAT ALTEA 1.6 TDI ME DOGAN

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:29 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Vushtrri

MERCEDES ML 320 4 MATIC AUTOMATIK 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:24 Vetura  ·  Seat  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

SEAT ATECA 2.0TDI 190PS 4x4 ME DOGANE ����

21 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:00 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Ferizaj

Seat Ibiza 1.6 Tdi viti 2012

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:40 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Prizren

Shiten gomat e reja t dimnit M+S 205 65 R15

100 EUR Price Reduced

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Kamere sigurie dhe gjuetie me bateria

68 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Peshore digjitale e gjepit

17 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

Tiguan 2.0 TDI 150 PS

25 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7 cup-2014-dizell clim etj

8 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:53 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 320  ·  Prishtinë

MERCEDES GLK 320 CDI - AUTOMATIK - VITI 2008 - RKS -

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:53 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Prishtinë

BMW X1 SDRIVE 2.0 - RKS - VITI 2013 -

10 450 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Seat | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • seat në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | 190
  • Seat në kategorinë Makina
  • Seat në kategorinë Vetura | Audi | S-modele
  • Seat ibiza në kategorinë Vetura | Peugeot
  • Seat në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • seat leon në kategorinë Vetura | BMW | X6 | X-modele
  • Seat në kategorinë Vetura | Audi | Q5
  • seat ibiza në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Seat në kategorinë Vetura | Seat | Inca
  • Seat ibiza në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf | Golf

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione