Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura TVR Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | TVR | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

10 Maj 14:58 Vetura  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Pune ne kroaci

1 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Pri 10:55 Vetura  ·  TVR  ·  Chimaera  ·  Prishtinë

Shitet Iveko

4 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Pri 19:47 Vetura  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Punesim sezonal ne kroaci

11 111 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: > 500 000
06 Shk 17:01 Vetura  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

iveco 3.0 disel Manual 2018 044 164 990

18 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Jan 16:11 Vetura  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Pejë

ju lutem kontaktoni

1 900 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Sht 07:53 Vetura  ·  TVR  ·  Griffith  ·  Prishtinë

Pi network

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Korr 09:35 Vetura  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Ferizaj

Shes golf 6 viti 2011 1.6

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Pri 03:06 Vetura  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Punesohu_ne_kroaci_2023

1 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Mar 01:12 Vetura  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Punesohu_ne_kroaci_2023

1 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Mar 21:51 Vetura  ·  TVR  ·  Tuscan  ·  Skenderaj

TOURAN

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Dhj 11:48 Vetura  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Blej Vetura te aksidentume dhe pa aksidentume 500-3000€

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Nën 12:06 Vetura  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Shes 4 goma për dimër vetëm 2 muaj të oërdorura 15she

80 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Sht 18:35 Vetura  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Gjakovë

shitiet scania autobus

Viti: 2008
Kilometrazha: > 500 000
14 Korr 07:36 Vetura  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Gjilan

Iveco 35 dupllak

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Qer 10:39 Vetura  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Drenas

Kamin

130 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Mar 22:53 Vetura  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Fushë Kosovë

IVECO 100 E18

66 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
24 Shk 15:52 Vetura  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Viti

Golf 2 Automatik

1 200 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
02 Dhj 13:10 Vetura  ·  TVR  ·  Chimaera  ·  Lipjan

Shes rimorkjon ose prokolice

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Nën 23:56 Vetura  ·  TVR  ·  Tuscan  ·  Ferizaj

reno

500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
07 Sht 10:28 Vetura  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Gjilan

Shitet

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 18:09 Vetura  ·  TVR  ·  Griffith  ·  Prishtinë

Fellne 18

470 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
26 Pri 21:09 Vetura  ·  TVR  ·  Tuscan  ·  Shtime

atv 125 cc..mundsi ndrrimi

600 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Mar 23:34 Vetura  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Malishevë

049 285 857

1 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Mar 21:46 Vetura  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Mitrovicë

Kerkoj opel astra gsi 2.0

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Jan 02:30 Vetura  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Deçan

ngrohese MASTER

1 320 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Jan 02:27 Vetura  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Deçan

ngrohese MASTER

1 320 EUR

13 Dhj 11:49 Vetura  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Therandë

Shes ndrroj kombin ivecko

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Nën 09:20 Vetura  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Pejë

Traktor Imt 555

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
11 Sht 20:58 Vetura  ·  TVR  ·  Chimaera  ·  Lipjan

Shitet ndrrohet 1.9 tdi dej shkurt rks044278439

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Korr 14:21 Vetura  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Gjilan

Iveco kiper

3 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Maj 20:31 Vetura  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Rimorkio per fëmije

170 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 17:07 Vetura  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Malishevë

Kerkoj vetur me kompenzim fasda izolime dhe metal

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Shk 17:25 Vetura  ·  TVR  ·  Griffith  ·  Prizren

Pasqyrë me kamera për të rregjistruar trafikun

50 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Jan 23:50 Vetura  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Artanë

shitet shtepija

80 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Dhj 14:00 Vetura  ·  TVR  ·  Griffith  ·  Gjilan

shitet maqina e auto larjes 3 fazor

350 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Nën 16:17 Vetura  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Gjilan

Shese akumulatora per vetura

10 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Nën 16:13 Vetura  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Gjilan

Shese akumulatora per vetura

10 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Nën 15:47 Vetura  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Vushtrri

Golf 6 2009

8 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Tet 12:15 Vetura  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Gjakovë

Shitet Grabuja

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Tet 18:26 Vetura  ·  TVR  ·  Tuscan  ·  Prizren

Www

50 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Sht 12:43 Vetura  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Gjilan

Golf 6 2.0

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Sht 10:53 Vetura  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Iveco daily 35c 14

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 00:11 Vetura  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Gjilan

Kauq t likures

450 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Korr 20:14 Vetura  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Skenderaj

Shes cisternen per ujë

550 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Maj 21:29 Vetura  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Mitrovicë

PASAT 2

850 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
21 Maj 21:50 Vetura  ·  TVR  ·  Griffith  ·  Prizren

Fellne 15

100 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 19:11 Vetura  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Klinë

Shitet golf.2disel 1.6 regjistrimi iskaduar

600 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Mar 15:29 Vetura  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Prizren

shitet furgoni sprinter

12 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
05 Shk 19:54 Vetura  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Besianë

Golf 3 tdi

1 600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 08:07 Vetura  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Skenderaj

Gjirafa gleti shum tmira gjendje trregullt

1 350 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | TVR | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione