Fushë Kosovë | Makina | Vetura | VW Volkswagen

Golf , 1915
Passat , 618
T3 , 19
T4 , 137
T5 , 71
T6 , 2
181 , 2
Amarok , 3
Beetle , 8
Bora , 51
Buggy , 1
Caddy , 372
CC , 11
Crafter , 8
Fox , 3
Jetta , 80
LT , 18
Lupo , 13
Phaeton , 4
Polo , 148
Scirocco , 1
Sharan , 32
T1 , 1
T2 , 23
Tiguan , 21
Touareg , 22
Touran , 218
Vento , 35

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 01:03
Linku:
,

WV CADY 1.9 TDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Sot 11:54 ,

SHITET GOLF 5 1.9 TDI NAVIGACION RKS

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:52 ,

GOLF V VITI 2005 RKS

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:15 ,

PASSAT B6 2.0 TDI 103KW-140PS ME TABELA MAQEDONIS

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:12 ,

Wv Touran 1.9 TDI RKs 1 vit

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:43 ,

Shes caddy 1.9 TDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:07 ,

Pjes per vetura

Viti: 2008
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 07:56 ,

BLEJ VETURA

1 990 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 05:48 ,

GOLF 7 1.6 TDI NDRRIMI I MUNDSHËM

9 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:47 ,

GOLF 7 BLUEMOTION TDI

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:26 ,

Crafter 2.5 TDI Frigo - Temperatura (0°C- 10°C)

10 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:56 ,

Pasat 3 viti 95

1 250 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 17:15 ,

Golf 6

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:08 ,

Shitet Passat, 1.9 TD(I) 77kw viti 2006,manual

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:00 ,

Golf 7 1.6 TDI Me dogan homoligim

9 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:36 ,

Golf 4 1.9 tdi 66 kw - 1 VIT RKS FIKS

3 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 16:34 ,

Shitet Vw passat 1.6tdi automatik 12/2015 me 186.000km

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:32 ,

U shittt flm

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:31 ,

T5 1.9 TDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:31 ,

Touran 1.9 TDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:07 Shitorja ,

Pika caddy

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:07 Shitorja ,

Frigo pikap

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:07 Shitorja ,

Caddy 1.6 me klim

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:07 Shitorja ,

Pikap caddy

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:43 ,

Transporter T5 - 1.9 TDI | ME KLIM

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:27 ,

Caddy 2008 diesel 2.0 sdi me dogan

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:27 ,

Caddy 2010 diese 1.9 tdi me dogan

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:26 ,

Caddy 2007 1.9 tdi me dogan

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:25 ,

Caddy 2009 2.0 sdi me dogan

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:24 ,

Caddy 2008 diesel 1.9 tdi me dogan

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:23 ,

T5 diesel 2.5 me dogan dhe homologim

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:23 ,

Passat 2007 diesel 2.0 Tdi DSG RKS

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:22 ,

VW caddy 2009 diesel 1.9 tdi me dogan

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:22 ,

Caddy 2009 diesel 2.0SDI Me dogan me klim

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:34 ,

Passat 3C 2.0 TDI 2008 DSG

7 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:56 ,

Golf 7 Karavan tabela KS

9 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 03:39 ,

Shes Golf 2 Dizell 1.6

650 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 01:10 ,

Crafter 2.5 TDI Frigo - Temperatura (0°C- 10°C)

10 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 01:03
Linku:
,

WV CADY 1.9 TDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Maj 20:17 ,

VW CADDY 2.0 SDI

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 19:31 ,

Shitet golf 6 dhe ndrohet

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 18:11 ,

Golf 7 BLUEMOTION TECHNOLOGY

10 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 16:21 ,

Cady

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Maj 12:41 ,

Caddy

41 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 10:01 ,

CADDY SDI / ME DOGANE - 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 09:54 ,

T5 1.9 TDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Maj 09:12 ,

Golf 7 2.0 BLUEMOTION

9 200 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione