Audi 80 | Fushë Kosovë | Makina | Vetura

Audi , 105
Opel , 31
Škoda , 2
Fiat , 1
Citroën , 1
Peugeot , 1
Ford , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi 80 , kategori Vetura , ose vendndodhje Fushë Kosovë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi 80 Të gjitha | Vetura | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:54 ,

Shitet VW Polo 6R Viti 2011

63 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:49 ,

ŠKODA SUPER B 1.6 TDI, 6 Shpejtësi, RKS

6 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Shk 10:23 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 22:34 ,

audi 80 1.8 benzin plin

900 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 07:10 ,

Sprinter 416

5 555 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Shk 10:52 ,

Shitet Audi 80

680 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 13:54 ,

Audi 80

420 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Shk 15:26 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Shk 09:05 ,

Audi 80 1.6 dizell

700 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 12:56 ,

audi 80 1.8 automatik

1 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Dhj 14:13 ,

Opel Combo 1.7 DTI 2003 me dogan

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 07:42 ,

Audi Benzin Plin me A test rks tash i skadum tip

500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Dhj 12:09 ,

Shes Ford Tranzit 044718665

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Tet 11:00 ,

Shes Pikap 044718665

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 10:38 ,

Opel Combo 1.7 DTI 2004 me dogan

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Tet 09:57 ,

MERCEDES B CLAS B180 2.0 DISEL AUTOMATIK

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Sht 15:20 ,

Opel Combo 1.7 DTI viti 2004 me dogan

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Sht 12:50 ,

Opel Combo 1.7 DTI viti 2004 me dogan

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Sht 12:09 ,

Opel Combo 1.7 DTI 2004 me dogan

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Sht 11:28 ,

Opel Combo 1.7 DTI viti 2004 me dogan

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Sht 10:06 ,

Opel Combo 1.7 DTI viti 2004 me dogan

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Sht 21:22 ,

Opel Combo 1.7 DTI viti 2004 me dogan

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Sht 20:35 ,

Opel Combo 1.7 DTI viti 2004 me dogan

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Sht 17:18 ,

Opel Combo 1.7 DTI viti 2004 me dogan

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Sht 15:04 ,

Opel Combo 1.7 DTI viti 2004 me dogan

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Sht 09:13 ,

����Opel Combo 1.7 DTI viti 2004 me dogan����

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Sht 20:27 ,

Opel Combo 1.7 DTI viti 2004 me dogan

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Sht 19:13 ,

Opel Combo 1.7 DTI viti 2004 me dogan

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Sht 18:45 ,

Opel Combo 1.7 DTI viti 2004 me dogan

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Sht 18:44 ,

Opel Combo 1.7 DTI viti 2004 me dogan

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Sht 16:37 ,

Opel Combo 1.7 DTI viti 2004 me dogan

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Sht 14:35 ,

Opel Combo 1.7 DTI viti 2004 me dogan

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Sht 11:56 ,

Opel Combo 1.7 DTI viti 2004 me dogan

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Sht 10:16 ,

Opel Combo 1.7 DTI 2004 me dogan

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Sht 16:44 ,

OPEL COMBO 1.7 DTI 2004 ME DOGAN����

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Sht 11:07 ,

Audi 80

780 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Gush 17:15 ,

Audi 80

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Gush 14:34 ,

Audi 80 benzin

800 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Qer 11:07 ,

Blej kerr tvjeter old timer

Viti: 70-at
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Qer 12:54 ,

Audi 80 plin benzin 1.8

500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Pri 07:30 ,

Shes cady rigjistrim deri ne shtator boj ndrrim

11 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Mar 23:52 ,

Audi 80

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Shk 14:30 ,

Audi 80 1.6 benzin e thjesht

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Jan 08:52 ,

Sharan 1.9 TDI

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 17:18 ,

ndrim i mundshem

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Dhj 10:32 ,

Shes audin

450 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Dhj 18:58 ,

Audi 80 benzin/gaz

350 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Dhj 14:00 ,

audi

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Nën 18:10 ,

Shes audi 80 benzin/plin

350 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Nën 20:35 ,

Ushitttt flmmmm

64 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi 80 | Të gjitha | Vetura | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione