Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

tauran - Vetura Të gjitha në Fushë Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe tauran,kategori Vetura,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj tauran Të gjitha | Vetura | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:58 Vetura , Fushë Kosovë

Tauran dsg 2.0 2015 rks

11 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:54 Vetura , Fushë Kosovë

Chaverlet Captiva LT VCDI 16V 2007 automatik 4x4 me 7 ulse r

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Tet 12:33 Vetura , Fushë Kosovë

Tauran

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Tet 17:38 Vetura , Fushë Kosovë

Tauran 2012 TSI 1.4 8500Euro

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Korr 14:06 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet vetura

6 555 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
28 Maj 17:54 Vetura , Fushë Kosovë

tauran

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
28 Maj 17:22 Vetura , Fushë Kosovë

Touran 2.0 automatik ne gjendje shum te mir

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Mar 21:56 Vetura , Fushë Kosovë

shitet

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Shk 17:37 Vetura , Fushë Kosovë

SHITET Tauran 2.0 dizell 2009

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 17:34 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet tauran

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Jan 02:15 Vetura , Fushë Kosovë

17 vw

290 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
29 Gush 04:17 Vetura , Fushë Kosovë

VW TOURAN 2.0 MANUAL, 2016

1 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
01 Gush 12:27 Vetura , Fushë Kosovë

shes Tauran 1.6 tdi 2018

23 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
27 Qer 12:12 Vetura , Fushë Kosovë

Fellne 17 me goma veres

340 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Qer 14:14 Vetura , Fushë Kosovë

》》BLEJ VETURA TE AKSIDENTUARA APO ME DEFEKT《《��

2 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Mar 23:20 Vetura , Fushë Kosovë

Tauran 2.0 dsg 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Shk 09:50 Vetura , Fushë Kosovë

Pjes per vetura

Viti: 2008
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
05 Jan 11:50 Vetura , Fushë Kosovë

SHITET TAURAN 2.0 TDI MANUAL

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Sht 00:24 Vetura , Fushë Kosovë

Pjes per vetura

21 Qer 23:09 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Tauran

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 13:00 Vetura , Fushë Kosovë

Tauran

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 02:18 Vetura , Fushë Kosovë

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 7 MUJ RKS VITI 2004

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 12:10 Vetura , Fushë Kosovë

Tauran U SHIIT

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Gush 12:39 Vetura , Fushë Kosovë

VW-TAURAN 2.0-TDI-DSG-DIZELL-AUTOMATIK 2010

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Gush 02:06 Vetura , Fushë Kosovë

VW-TAURAN 2.0-TDI-DSG-DIZELL-AUTOMTIK 2010

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Gush 00:17 Vetura , Fushë Kosovë

VW-TAURAN 2.0-TDI-DSG-DIZELL-AUTOMATIK 2010

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Gush 12:47 Vetura , Fushë Kosovë

VW-TAURAN 2.0-TDI-DSG DIZELL-AUTOMATIK

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Gush 14:31 Vetura , Fushë Kosovë

VW-TAURAN-2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2010

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 14:10 Vetura , Fushë Kosovë

VW-TAURAN 2.0 TDI-DSG-DIZELL- AUTOMATIK

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Gush 00:59 Vetura , Fushë Kosovë

VW-TAURAN-2.0 TDI-DSG DIZELL-AUTOMATIK

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Gush 12:11 Vetura , Fushë Kosovë

VW-TAURAN 2.0 TDI DSG DIZEL-AUTOMATIK

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Gush 11:42 Vetura , Fushë Kosovë

VW-TAURAN 2.0 TDI-DSG DIZEL-AUTOMATIK

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Korr 12:47 Vetura , Fushë Kosovë

VW-TAURAN-2.0 TDI DIZEL DSG

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Korr 19:18 Vetura , Fushë Kosovë

VW-TAURAN-2.0TDI AUTOMATIK DSG

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 14:44 Vetura , Fushë Kosovë

VW-TAURAN-2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2010

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 16:07 Vetura , Fushë Kosovë

VW-TAURAN-2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2010

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 16:08 Vetura , Fushë Kosovë

VW-TAURAN-2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2010

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 13:03 Vetura , Fushë Kosovë

VW-TAURAN-2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2010

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 13:28 Vetura , Fushë Kosovë

VW-TAURAN-2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2010

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 13:34 Vetura , Fushë Kosovë

VW-TAURAN-TDI-DSG-DIZELL-2.0-AUTOMATIK

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Qer 12:11 Vetura , Fushë Kosovë

VW-TAURAN-2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2010

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 09:42 Vetura , Fushë Kosovë

Shes ose ndrroj Mercedes C220 CD EVO Automatic

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 14:46 Vetura , Fushë Kosovë

VW-TAURAN-2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2010

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 20:52 Vetura , Fushë Kosovë

TAURAN-2.0-TDI-DSG-DIZELL-AUTOMATIK

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Qer 13:14 Vetura , Fushë Kosovë

VW-TAURAN-2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2010

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 11:22 Vetura , Fushë Kosovë

VW-TAURAN-2.0-TDI-DSG-DIZELL-AUTOMATIK

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Qer 21:02 Vetura , Fushë Kosovë

VW-TAURAN-2.0-TDI-DSG-DIZEL

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Qer 16:22 Vetura , Fushë Kosovë

VW-TAURAN-2.0-TDI-DSG-DIZEL

5 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj tauran | Të gjitha | Vetura | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Tauran në kategorinë Vetura | Chevrolet | Captiva
  • tauran në kategorinë Makina
  • tauran në kategorinë Vetura | Jeep
  • tauran në kategorinë Vetura | Seat
  • Tauran në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T4 Multivan | T4
  • Tauran në kategorinë Vetura | Fiat | Scudo
  • tauran në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Taro
  • Tauran në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz
  • Tauran në kategorinë Vetura | Opel | Astra
  • Tauran në kategorinë Makina

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione