Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ngrohës dhe Klima në shitje

Eksploroni gamën tonë të gjerë të teknikës së bardhë dhe gjeni ngrohës dhe klima nga markat më të njohura në MerrJep.com.


Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar ngrohës dhe klima të ri apo të përdorur, në këtë kategori ju mund të gjeni ngrohës, klima, nxemje lëvizëse etj nga brendet më të njohura si Alfa Plam, Panasonic, Termo, LG, Vivax, Neo dhe marka tjera të termove dhe shporetave për nxemje në MerrJep.com.


05 Shk 21:55 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

shitet termo 4.5

130 EUR

05 Shk 20:43 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Shporet Peletit Si I Ri

400 EUR

05 Shk 20:35 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

123

180 EUR

05 Shk 20:35 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Radiator

60 EUR

05 Shk 20:34 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Termo

40 EUR

05 Shk 20:11 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

shitet termo 4.5

130 EUR

05 Shk 18:50 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

shitet termo 4.5��

130 EUR

05 Shk 14:49 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Stuf Kamina teper e rujtur

105 EUR

05 Shk 14:32 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

shitet termo 4.5

130 EUR

05 Shk 14:09 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

termo 4.5 (Me tulla)

130 EUR

05 Shk 13:54 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Shitet Termo

170 EUR

04 Shk 23:58 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

shporeta

75 EUR Price Reduced

04 Shk 19:43 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

termo me tulla 4.5

130 EUR

04 Shk 18:19 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shitet

35 EUR

04 Shk 17:38 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

termo akumuluese 4.5 me tulla

130 EUR

04 Shk 17:32 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

termo akumuluese 4.5 me tulla

130 EUR

04 Shk 11:05 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Kallda

950 EUR Price Reduced

03 Shk 21:32 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Shitet kalloriferi

80 EUR

03 Shk 15:16 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

nxemje me tulla 4.5

130 EUR

03 Shk 13:10 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Shitet

03 Shk 13:07 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Shitet

03 Shk 09:56 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

nxemje me tulla 4.5

130 EUR

03 Shk 09:47 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

nxemje 4.5

130 EUR

02 Shk 17:28 Ngrohës dhe Klima , Besianë

Ngrohje

450 EUR

02 Shk 17:28 Ngrohës dhe Klima , Besianë

Ngrohje

1 250 EUR

02 Shk 11:09 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

NXEMJE 4.5

130 EUR

01 Shk 23:32 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Klim Gorenje ( Për Pjes)

135 EUR Price Reduced

01 Shk 13:15 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Shes klim per shpi

100 EUR

01 Shk 09:51 Ngrohës dhe Klima , Besianë

Besiane

100 EUR

31 Jan 20:27 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shiten radiatorat

1 700 EUR

31 Jan 18:14 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

INVERTOR VALFRIGO FULL AUTOMATIK

90 EUR

31 Jan 18:14 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

INBERTOR TRIPP LITE I TI 750 Watt

360 EUR

31 Jan 16:31 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Kamin 15kw

300 EUR

30 Jan 22:27 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Nxemje

650 EUR

30 Jan 19:37 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Termo

100 EUR

30 Jan 18:04 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Termo

40 EUR

Ngrohës dhe klima si, shporeta për nxemje, kamina, kallaj me dru dhe klima të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura të teknikës së bardhë në MerrJep.com.


Platforma MerrJep.com, iu mundëson të blini ngrohës dhe klima nga markat më të njohura të teknikës së bardhë nga komoditeti i shtëpisë suaj duke plotësuar kështu nevojën tuaj për të pasur ngrohës dhe klima me çmimet më të volitshme në treg.


Ngrohës dhe klima në shitje


Ngrohës


Kërkoni ngrohës të ri dhe të përdorur, të zhvilluar me teknologjinë më të fundit në një gamë madhësish dhe modelesh që MerrJep ofron.


Gjeni ofertat më të mira për kamina, kalldaj me dru, shporet për nxemje qëndrore, termo akumuluese, nxemje me gas dhe rrymë, nxemse elektrike, nxemje qëndrore dhe shumë piasje tjera ngrohëse të markave Alfa Plam, Alfa, Aeroterm dhe marka tjera të kaminave dhe nxemjeve në MerrJep.com.


Klima


Gjeni klimën tuaj perfekte sot duke shfletuar faqen tonë. Në këtë kategori mund të gjeni përzgjedhje të madhe të klimave nga markat më të njohura në MerrJep.com.

Blini klima për ftohje dhe nxemje, dhe klima lëvizëse të reja dhe të përdorura nga markat Beko, Samsung, Ecolux, Mitsubishi, Grunding, Aux, Becker dhe marka tjera të klimave në MerrJep.com.


Si të gjeni shpallje për ngrohës dhe klima në MerrJep.com?


Gjeni ngrohës dhe klima shpejt dhe lehtë duke përdorur filtrat për kërkim në bazë të markës apo llojit të paisjes që kërkoni dhe shikoni rezultatet e kërkimit vetëm për specifikat që ju interesojnë.


Në këtë kategori ju mund të gjeni qindra shpallje të cilat mund të ju vështirësojnë gjetjen e paisjes që plotëson nevojat tuaja personale.


Kërkimin mund ta bëni duke selektuar kutinë "shitet" për të parë shpallje të postuara nga përdoruesit e faqes apo të shkruani në kutinë e kërkimit "ngrohës dhe klima".


Pasi të filtroni shpalljet në bazë të kërkesave tuaja, atëherë ju do të shihni vetëm shpallje të cilat i përshtaten karakteristikave tuaja të kërkimit.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione