Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

plin | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Ngrohës dhe Klima

Termo , 20
Alfa Plam , 14
Neo , 6
Panasonic , 6
LG , 4
Vivax , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe plin,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj plin Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

04 Mar 11:15 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Nxemse me plin

50 EUR Price Reduced

04 Shk 23:58 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

shporeta

75 EUR Price Reduced

05 Jan 08:18 Ngrohës dhe Klima , Lipjan

Ngrohje me gas plin

750 EUR

18 Dhj 10:34 Ngrohës dhe Klima , Lipjan

Ngrohje me gas plin

750 EUR

18 Dhj 08:59 Ngrohës dhe Klima , Lipjan

Ngrohje me gas plin

750 EUR

13 Dhj 06:52 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Nxemje me plin edhe rrym

70 EUR

13 Dhj 06:52 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Nxemje me plin edhe rrym

65 EUR

13 Dhj 06:51 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

nxemje e rrym dhe plin

65 EUR

11 Dhj 18:32 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Nxemse me plin

50 EUR

09 Dhj 16:33 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shitet nxemja me plin

70 EUR

05 Dhj 11:18 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

shiten

03 Dhj 07:11 Ngrohës dhe Klima , Lipjan

Ngrohje me gas plin

750 EUR

30 Nën 13:14 Ngrohës dhe Klima , Drenas

Nxemje me plin edhe me rrym

80 EUR

23 Nën 20:22 Ngrohës dhe Klima , Lipjan

Ngrohje me gas plin

750 EUR

24 Tet 17:31 Ngrohës dhe Klima , Lipjan

Ngrohje me gas plin

750 EUR

23 Tet 00:44 Ngrohës dhe Klima , Klinë

Kaminë

150 EUR

11 Tet 00:52 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Shitet

20 Sht 11:39 Ngrohës dhe Klima , Lipjan

Ngrohje me gas plin

750 EUR

05 Sht 23:52 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Shitet nxemja me plin

50 EUR

15 Pri 01:38 Ngrohës dhe Klima , Besianë

Nxemse me plin

180 EUR

21 Mar 19:54 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

shes nxemjen me plin

35 EUR Price Reduced

11 Mar 01:34 Ngrohës dhe Klima , Besianë

Ngrohes me plin

160 EUR

10 Shk 23:29 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Vaillant 28KW

1 250 EUR

27 Jan 23:42 Ngrohës dhe Klima , Skenderaj

Nxemje

85 EUR

15 Jan 03:19 Ngrohës dhe Klima , Lipjan

Plin per nxemje

80 EUR

07 Jan 09:37 Ngrohës dhe Klima , Lipjan

Ngrohje qendrore

750 EUR

27 Dhj 15:05 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Nxemse per plin

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj plin | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

plin Plin plin Plin Plin plin plin plin Plin plin

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione