Vectra 2008 1.9 automatic

Shitet nga: Rafet beka 06 Nën 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR   3 700 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shes opel vectra, 1.9 cdti, viti 2008 i sapo ardhur nga zvicra, makina posedon liber servisi dy celesa dhe eshte ne gjendje te shkelqyeshme teknike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim