Publikuar: Korr 03 2023 08:37

GOLF 8

EUR

Publikuar: Korr 03 08:37
Shikime: 6
SHITET GOLF 8 (me dogan)

Model : Life 2.0 (150hp)
Viti : 05/2020
Km : 100mij
Automatik

Vetura posedon : Senzora para/mrapa
-Distanc kontroll
- Frenim emergjent
- Ndjek vijat e bardha
- Njeh shenjat e komunikacionit
- Uleset me nxemje
- Nxemje ne timon
- Servisin e sapo kryer
- Goma M+S (goodyear)
- Xhama te erresuar fabrikisht
- 2 Qelesa
- Ambient light all colors
- Digital cockpit
- Navigacion
- Shpejtsit ne timon


Vetura eshte ne gjendje te rregullt teknike dhe optike , mund te kontrollohet te cilido servis i autorizuar

Vetura eshte e sapo ardhur nga gjermania me dogan te kryer

Nr kontakt : +383 44999143
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
6
044999143

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione