Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Golf Të gjitha në Ferizaj

Golf , 6278
Golf Plus , 198

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:14 Vetura , Ferizaj

VW Golf 6 Dizel 1.6 ,viti 2011

7 650 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:53 Vetura , Ferizaj

VW Golf 6 viti 2011

7 650 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:34 Vetura , Ferizaj

VW GOLF 7 1.4 TSI Automatik BlueMotion

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:27 Vetura , Ferizaj

Golf 7.5 1.6 DSG

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:09 Vetura , Ferizaj

Golf Plus 5 1.9 TDI

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:05 Vetura , Ferizaj

shitet golf4 rks 8 muaj

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:13 Vetura , Ferizaj

VW GOLF 7 1.6 TDI DSG •HIGHLINE• BLUEMOTION TECHNOLOGY

2 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:36 Vetura , Ferizaj

VW Golf 7.5 AUTOMATIK DSG 2019 •Join Edition•

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:32 Vetura , Ferizaj

VW Golf 7 1.6 TDI AUTOMATIK DSG 2013 VETEM me DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:35 Vetura , Ferizaj

VW Golf 7.5 Variant 1.6 TDI 2017 ����

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 16:34 Vetura , Ferizaj

VW Golf 7.5TDI

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 15:56 Vetura , Ferizaj

Golf 7 Lounge 1.6 TDi DSG Automatik 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:59 Vetura , Ferizaj

Golf 7 R-Line me dogan te paguar

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:35 Vetura , Ferizaj

GOLF 7 2.0 tdi Highline

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:08 Vetura , Ferizaj

Shes Golf 5 Dizel 1.9 TDI 1 Vjet RKS vp 2004 info 049559118

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:07 Vetura , Ferizaj

Shitet Golf 7 viti 2013 benzin manuel

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:53 Vetura , Ferizaj

VW Golf 6 1.6 TDI RKS

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:52 Vetura , Ferizaj

Shitet Golf 7 GTD (DSG)Fuqija 135 kw/ 184 ps, viti:2013

12 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:44 Vetura , Ferizaj

VW GOLF 7 1.6 TDI DSG7 •ALLSTAR• BLUEMOTION TECHNOLOGY

1 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:43 Vetura , Ferizaj

Golf 7, 2013 Manual

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 19:23 Vetura , Ferizaj

Golf 7 2.0 TDi DSG Bluemotion automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 18:29 Shitorja Vetura , Ferizaj

Shes Tiguan 2.0 Tdi Automatik Viti 2013 I Doganuar

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 18:28 Shitorja Vetura , Ferizaj

Golf 7.5 2.0 Tdi Automatik Facelift Viti 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Sht 18:06 Vetura , Ferizaj

Vw golf 2 viti 1988, 1 vit regjistrim

1 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Sht 17:07 Shitorja Vetura , Ferizaj

VW GOLF 6 PLUS 2.0TDI

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Sht 16:12 Vetura , Ferizaj

Shes golfin 4

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Sht 12:53 Vetura , Ferizaj

VW GOLF 7 SPORTVAN 1.4 TSI Automatik DSG

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 04:36 Vetura , Ferizaj

shitet vetura GOLF 6

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 10:53 Vetura , Ferizaj

VW GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK 2014 I SAPODOGANUAR

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 09:45 Vetura , Ferizaj

shes Golf 7 1.6 tdi DSG Automatik me dogan 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 09:45 Vetura , Ferizaj

shes Golf 7 1.6 tdi sportvan me dogan 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 23:20 Vetura , Ferizaj

SHITET GOLF 7 AUTOMATIK 1.6 TDI, 81 KW

14 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 13:13 Vetura , Ferizaj

Golf 5 plus 1.9 Diesel 5 muj rks 2006

4 700 EUR Price Reduced

19 Sht 10:59 Vetura , Ferizaj

VW GOLF VI 2.0 TDI 110PS - VITI 2009

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 08:53 Vetura , Ferizaj

Golf 4 1.9 Pacifik

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
19 Sht 08:33 Vetura , Ferizaj

Shitet golf II

850 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 23:05 Shitorja Vetura , Ferizaj

VW GOLF 7.5 2.0TDI DSG 2019 •FACELIFT•

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Sht 22:41 Vetura , Ferizaj

shitet

8 450 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 15:02 Vetura , Ferizaj

VW Golf 5 2.0 Diesel TDI

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Sht 15:01 Vetura , Ferizaj

VW Golf 5 2.0 TDI

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Sht 14:56 Shitorja Vetura , Ferizaj

GOLF VII 1.6 TDI

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Sht 04:42 Vetura , Ferizaj

VW GOLF 7 VII 1.4 TSI AUTOMATIK DSG *ch* 122 Ps

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Sht 22:30 Vetura , Ferizaj

GOLF 7 SPORTSVAN

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Sht 20:58 Vetura , Ferizaj

Golf 7 1.6TDI 2013 AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Sht 12:29 Vetura , Ferizaj

Golf 7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 01:10 Vetura , Ferizaj

VW GOLF 7 2.0 TDI HIGHLINE i doganuar

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 13:39 Vetura , Ferizaj

Golf 7 GTD 2.0 TDI AUTOMATIK DSG

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 18:41 Vetura , Ferizaj

blejm vetura te aksidentume

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Sht 21:03 Vetura , Ferizaj

SHITET GOLF 8

27 400 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
14 Sht 20:27 Vetura , Ferizaj

SHITET GOLF 7

14 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione