Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Të gjitha në Ferizaj

Golf , 6507
Passat , 1994
T3 , 30
T4 , 373
T5 , 202
T6 , 27
181 , 20
Amarok , 25
Arteon , 6
Beetle , 29
Bora , 143
Buggy , 5
Caddy , 1273
CC , 35
Corrado , 2
Crafter , 44
e-Golf , 38
Eos , 2
Fox , 21
Iltis , 1
Jetta , 201
LT , 88
Lupo , 27
Phaeton , 23
Polo , 597
Routan , 1
Santana , 1
Scirocco , 8
Sharan , 65
T1 , 1
T2 , 112
T-Roc , 3
Taro , 2
Tiguan , 221
Touareg , 101
Touran , 586
up! , 10
Vento , 118
XL1 , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:58
Linku:
Shitorja Vetura , Ferizaj

VW Arteon 2.0 Bi-Tdi 4 Motion *** R Line ***

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 18:06 Vetura , Ferizaj

Vw golf 2 viti 1988, 1 vit regjistrim

1 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:50 Vetura , Ferizaj

Touran 1.6 tdi 7ulse me dogan cup modeli prej Zvicrres

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:48 Vetura , Ferizaj

WV Polo 1.6 TDI Automatik viti 2013 e doganuar

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:46 Vetura , Ferizaj

Golf 7 2.0 tdi Automatik Higline me dogan te paguar full opc

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:46 Vetura , Ferizaj

Golf 7 2.0 tdi Automatik me dogan te paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:43 Vetura , Ferizaj

VW T6 2.0TDI 2011

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 17:13 Vetura , Ferizaj

Caddy maxi 1.9 tdi 2010 (me dogan) klimatronik

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:09 Shitorja Vetura , Ferizaj

VW ARTEON 2.0TDI DSG •R LINE•

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 17:08 Shitorja Vetura , Ferizaj

VW ARTEON 2.0TDI 2019 DSG •R LINE•

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online
Sot 17:07 Shitorja Vetura , Ferizaj

VW T-ROC 2.0TDI 4MOTION 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Online
Sot 17:07 Shitorja Vetura , Ferizaj

VW TIGUAN 2.0TDI 4MOTION 2019 •HIGHLINE•

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 17:07 Shitorja Vetura , Ferizaj

VW PASSAT B8 2.0TDI DSG

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 17:07 Shitorja Vetura , Ferizaj

VW TIGUAN 2.0TDI DSG •R LINE• 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 17:07 Shitorja Vetura , Ferizaj

VW GOLF 6 PLUS 2.0TDI

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Sot 16:12 Vetura , Ferizaj

Shes golfin 4

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 15:57 Shitorja Vetura , Ferizaj

POLO CROSS 1.6 TDI DSG AUTOMATIK ME DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:57 Shitorja Vetura , Ferizaj

POLO 1.6 TDI VITI 2018 ME DOGA

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:55 Shitorja Vetura , Ferizaj

GOLF 7 1.6 TDI SPORTSVAN ME DOGAN

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:55 Shitorja Vetura , Ferizaj

POLO 1.4 TDI DSG AUTOMATIK VITI 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:54 Shitorja Vetura , Ferizaj

GOLF 7.5 1.6 TDI AUTOMATIK VITI 2017 ME DOGAN

16 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:30 Vetura , Ferizaj

VW Polo 1.6 TDI Manual 2013 •Life• VETEM me DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:06 Vetura , Ferizaj

VW Touran 1.9 TDI AUTOMATIK DSG 2009 5 Ulese

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:02 Vetura , Ferizaj

VW Golf 7.5 AUTOMATIK DSG 2019 •Join Edition•

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:58 Vetura , Ferizaj

VW Golf 7 1.6 TDI AUTOMATIK DSG 2013 VETEM me DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:53 Vetura , Ferizaj

Shitet Golf 7 viti 2013 benzin manuel

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:52 Vetura , Ferizaj

SHES TIGUAN 2.0 DIZEL DSG AUTOMATIK RKS 1 VIT

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:51 Vetura , Ferizaj

VW PASSAT B7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 11/2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:22 Vetura , Ferizaj

Shitet WV- Caddy 1.9 SDI, viti i prodhimit 2003 ne gjendje t

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:06 Vetura , Ferizaj

Caddy 2.0 SDI 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:53 Vetura , Ferizaj

VW GOLF 7 SPORTVAN 1.4 TSI Automatik DSG

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:21 Vetura , Ferizaj

Touran Dizell 7 ulse panoran full esht

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:14 Vetura , Ferizaj

Shes Golf 5 Dizel 1.9 TDI 1 Vjet RKS vp 2004 info 049559118

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:11 Vetura , Ferizaj

Golf 7 R-Line me dogan te paguar

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:13 Vetura , Ferizaj

Polo 1.6 TDI * EDITION* 2013

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:10 Vetura , Ferizaj

Golf 2 045693540

550 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 10:44 Vetura , Ferizaj

Vw touran 2.0 dsg

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:20 Vetura , Ferizaj

Ww caddy DSG 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:18 Vetura , Ferizaj

Ww ceddy 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:18 Vetura , Ferizaj

Ww LT me klime

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:18 Vetura , Ferizaj

Ww golf GT 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:12 Vetura , Ferizaj

Shitet vetura

8 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:02 Vetura , Ferizaj

Passat B7 2.0-TDI Automatik

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:58 Shitorja Vetura , Ferizaj

VW Tiguan 2.0 TDI 4M Trendline

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
I zënë
Sot 09:58 Shitorja Vetura , Ferizaj

VW Golf 2.0 TDI Alltrack Facelift 4M

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
I zënë
Sot 09:58 Shitorja Vetura , Ferizaj

VW Tiguan 2.0 TDI 4M Highline

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
I zënë
Sot 09:57 Shitorja Vetura , Ferizaj

VW Passat 2.0 TDI Highline

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
I zënë
Sot 09:44 Vetura , Ferizaj

SHES TAURAN 1.6 TDI DSG VITI 2014 ME DOGAN AUTOMATIK

11 777 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:25 Vetura , Ferizaj

VE Golf 8 2.0 TDI R-line 2021

38 499 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 09:14 Vetura , Ferizaj

VW Golf 6 Dizel 1.6 ,viti 2011

7 650 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:14 Vetura , Ferizaj

VW Golf 6 viti 2011

7 650 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione