Publikuar: Mar 20 2023 01:47

Golf 2 me digifiz

Publikuar: Mar 20 01:47
Shikime: 9
Golf 2 per marakli 1.6 turbo hidrolik, vollanin sport, karrigat GTI, instrument tabel (digifiz) shume te mire qe ësht shume e rralle, tavanin e zi , karaseri, pod dhe kosha shume I mire i pashtjerrun. Ne letra ësht benzin, ne emer tem personal. 049347784 viber Skenderaj
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
9
049347784

Adresa:

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione