Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Skenderaj | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Golf

Golf , 1563
Golf Plus , 15

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Skenderaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Skenderaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:15 Vetura , Skenderaj

Blejm te gjitha markat e veturave

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:23 Vetura , Skenderaj

Shes-Ndrroj GOLF 3

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:38 Vetura , Skenderaj

Golf 4 1.9 tdi

1 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:29 Vetura , Skenderaj

shitet golf 6 plus 2013 pa dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:41 Vetura , Skenderaj

Pjese per Golf 4 1.6 benzine me targa gjermane i sapo ardhur

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 01:42 Vetura , Skenderaj

shitet golf 3 1.9 dizel rks deri mujn e 7 gjendje shumt mir

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Mar 13:54 Vetura , Skenderaj

Vw Golf 6 2.0 Dsg 2013 Me Dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 13:47 Vetura , Skenderaj

Golf 2 me digifiz

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Mar 08:12 Vetura , Skenderaj

BLEJ KATALIZATORA

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 20:43 Vetura , Skenderaj

Golf 6 2.0 2011

10 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 18:53 Vetura , Skenderaj

Shitet golf 5 1.4 benxin vp 2005

1 799 EUR

13 Mar 17:44 Vetura , Skenderaj

golf 3 1.9 dizel rks 5 muj 1200

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Mar 21:12 Vetura , Skenderaj

Shitet golf 3

1 600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 16:12 Vetura , Skenderaj

golf 3 1.9 dizel rks 5 muj

1 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Mar 23:10 Vetura , Skenderaj

golf 2 turbo dizel gjendje tmire pune

550 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Mar 16:46 Vetura , Skenderaj

golf 3 1.9 dizel rks 5 muj gjendje shum tmir 049374666

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Mar 18:53 Vetura , Skenderaj

Golf 2 1.6 Dizel

850 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 14:00 Vetura , Skenderaj

Kerkoj golf 4 karavan pa dogan

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Mar 08:47 Vetura , Skenderaj

I SHITUR VW GOLF 4 1.9TDI 2000

4 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Mar 17:01 Vetura , Skenderaj

golf 3 1.9 dizel rks 5 muj gjendje shum tmir

1 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Shk 16:56 Vetura , Skenderaj

golf 3 1.9 dizel rks 5 muj 1300

1 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Shk 22:21 Vetura , Skenderaj

golf 3 1.9 dizel rks 6 muj gjendje shum tmir

1 450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Shk 11:25 Vetura , Skenderaj

Kerkoj golf 3 karavan pa dogan

1 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Shk 10:13 Vetura , Skenderaj

shitet golf 31.9 rks 10muj

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Shk 19:08 Vetura , Skenderaj

Golf 4 TDI 1.9

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 22:33 Vetura , Skenderaj

Shes Golf 6 Plus 2012

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 21:08 Vetura , Skenderaj

Shitet ose mdrrohet

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 16:22 Vetura , Skenderaj

Golf 3 1.9 dizel rks 11 muj 049374677

1 650 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Shk 16:22 Vetura , Skenderaj

Golf 3 1.9 dizel rks 11 muj 049374677

1 750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Shk 16:44 Vetura , Skenderaj

Golf 3 1.9 dizel rks 11 muj 049374677

1 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Shk 09:53 Vetura , Skenderaj

Vetura

1 200 EUR

12 Shk 13:56 Vetura , Skenderaj

Golf 3 1.9 dizel rks 11 muj 049374677

1 600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Shk 19:29 Vetura , Skenderaj

Shitet golfi

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Shk 11:01 Vetura , Skenderaj

Golf 3 1.9 dizel rks 11 muj 049374677

1 600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Shk 12:40 Vetura , Skenderaj

Golf3 benxin 1.4 044 318 324

800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Shk 13:28 Vetura , Skenderaj

boj ndrrim ne kedi

450 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Shk 10:21 Vetura , Skenderaj

Golf 3 1.9 dizel rks 11 muj perkthimi menjeher 049374677

1 750 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Shk 19:25 Vetura , Skenderaj

Shitet golf 3 1.9 rks 11 muj

1 750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Shk 10:17 Vetura , Skenderaj

Golf 6 2.0 Tdi

8 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Shk 13:39 Vetura , Skenderaj

Golf 3 1.9 tdi rka 1 muj

1 800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Shk 15:00 Vetura , Skenderaj

Golf 7 2.0 165xxx km

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Shk 14:53 Vetura , Skenderaj

shiten fellnett

230 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Shk 16:43 Vetura , Skenderaj

golf 2 1.9dizell

5 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Shk 15:03 Vetura , Skenderaj

Shitet GOLF IV TDI

5 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Jan 20:38 Vetura , Skenderaj

Shes golf 2 1.9 dizel viti 1990 1 vit regjistrim

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Jan 16:13 Vetura , Skenderaj

Shitet golf 5 1.9 TDI vp 2006

1 900 EUR

28 Jan 11:07 Vetura , Skenderaj

Golf 4.

4 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Jan 16:45 Vetura , Skenderaj

Shitet golf 5 1.9 tdi vp 2006

1 999 EUR

23 Jan 20:00 Vetura , Skenderaj

shit golf 3 tdi pa dogan

799 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Skenderaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione