Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Burim | Biznes dhe punë | Kafshë në fermë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kafshë në fermë,ose vendndodhje Burim,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kafshë në fermë | Burim ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 16:21 Kafshë në fermë , Burim

Dele romanovk rrunx

Dje 08:20 Kafshë në fermë , Burim

Shiten 3 viqa mashkuj

3 100 EUR

24 Mar 21:21 Kafshë në fermë , Burim

Shitet

24 Mar 19:02 Kafshë në fermë , Burim

Rrotoballa

50 EUR

24 Mar 16:27 Kafshë në fermë , Burim

Shes lopen e barsume me viq

1 EUR

24 Mar 05:57 Kafshë në fermë , Burim

Mikser Seko 7 Ton

2 800 EUR

23 Mar 11:03 Kafshë në fermë , Burim

Rrotoballa

1 EUR Price Reduced

23 Mar 10:33 Kafshë në fermë , Burim

Shiten Dujt e Sanes

23 Mar 02:41 Kafshë në fermë , Burim

Shitet

23 Mar 02:40 Kafshë në fermë , Burim

Lopa shitet

22 Mar 09:33 Kafshë në fermë , Burim

Shitet lopa 4 muaj barse

1 850 EUR

21 Mar 21:44 Kafshë në fermë , Burim

ushit ja paft hajrin

21 Mar 19:46 Kafshë në fermë , Burim

Shitet viqi Mashkull

1 EUR

21 Mar 15:13 Kafshë në fermë , Burim

Sh lop me viq

21 Mar 00:22 Kafshë në fermë , Burim

Shes Lopen

1 800 EUR

20 Mar 13:15 Kafshë në fermë , Burim

Shitet lop me viq

19 Mar 18:50 Kafshë në fermë , Burim

Dhit Jan shit

19 Mar 18:05 Kafshë në fermë , Burim

Grurë 10 tonë

19 Mar 16:57 Kafshë në fermë , Burim

Shes lopen me viq

2 200 EUR

18 Mar 22:01 Kafshë në fermë , Burim

shiten rrotoballat

18 Mar 21:52 Kafshë në fermë , Burim

Shiten 100 Rrotoballa

18 Mar 21:27 Kafshë në fermë , Burim

U shiten

18 Mar 21:20 Kafshë në fermë , Burim

U shiten

18 Mar 14:29 Kafshë në fermë , Burim

Shitet viqi

18 Mar 10:40 Kafshë në fermë , Burim

Shitet Lopa

20 EUR

17 Mar 18:11 Kafshë në fermë , Burim

Shitet

1 EUR

17 Mar 15:17 Kafshë në fermë , Burim

shiten dujt e Sanes

16 Mar 15:47 Kafshë në fermë , Burim

Shiten hudrat

13 Mar 18:02 Kafshë në fermë , Burim

Shes dashin

12 Mar 15:10 Kafshë në fermë , Burim

Shiten

12 Mar 13:37 Kafshë në fermë , Burim

shiten viqat mashkuj

12 Mar 09:04 Kafshë në fermë , Burim

Shitet vjetat

11 Mar 21:49 Kafshë në fermë , Burim

Shitet lopa 5 muj bars

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kafshë në fermë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kafshë në fermë | Burim juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione