Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mitsubishi | Colt

31 Maj 08:06 ,

MITSUBISHI COLT 1.4 AUTOMATIC

3 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 21:38 ,

Mitsubishi Colt

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 09:35 ,

Micobishi colt

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Maj 20:21 ,

Blej Mitsubishi Colt

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Maj 15:40 ,

Mitsubishi Colt dizel

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 12:16 ,

Mitsubishi colt

900 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
19 Pri 20:32 ,

Shes mitsubish colt 1.3 benzin viti 2003

1 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Pri 20:40 ,

Mitsubishi Colt

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 20:58 ,

mitsubishi colt

1 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Shk 15:46 ,

Mitsubishi Colt

1 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 01:49 ,

Micubishi dizell automatik

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 01:29 ,

Mitsubishi Colt 2008 Automatik

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 14:38 ,

Mitsubishi colt

1 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Jan 09:56 ,

SHES Makinen Mitsubishi 1.1 Benzine 2013 .

4 650 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Nën 19:18 ,

Shitet Mitsubishi Colt 1.2 benzin , 2006, 121.000

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Nën 18:54 ,

Meti

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Nën 16:01 ,

Shitet mitsubishi kaot 2.5 Rks 2015

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Nën 09:38 ,

Micubishi Colt

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Tet 19:35 ,

Mitsubishi Colt benzin

1 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Sht 10:15 ,

Mitsubishi Colt 1.1 Benzin Viti 2011 RKS ni vit

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Sht 22:47 ,

Mitsubishi Colt 1.3 Benzin

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Sht 09:34 ,

Shitet dhe ndrohet

3 300 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Gush 09:55 ,

Shes Mitsubishin ne gjendje perfekte

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
11 Gush 18:09 ,

Mitsubish colt 1.5cdi dizel i doganuar rigjistruar

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Korr 20:24 ,

Mitcubishi Colt1.3b-ka mundesi Ndrrim

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Qer 13:02 ,

•MITSUBISHI COLT - ME KLIME - PER PJESE -

399 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Qer 10:47 ,

Shes mitsubishi colt

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Qer 10:16 ,

Mitsubishi Colt 1.1

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 18:53 ,

Shiten

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Maj 09:49 ,

Micbish colt

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Pri 20:22 ,

Shes ndrroj

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 09:16 ,

Shes Mitsubishi

750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 10:29 ,

Mitcubish colt 2002+38345501205

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Shk 20:09 ,

Mitsubishi COLT

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Shk 19:35 ,

Mitsubish colt

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Jan 11:46 ,

Mitsubishi colt 1.3 benzin 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Jan 00:03 ,

Shitet Mitsubishi Colt - SUPER CMIM

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Jan 17:41 ,

Shes Mitsubishin

470 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Nën 12:19 ,

shes mitsubishi

3 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Tet 12:38 ,

Shes veturen

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 12:26 ,

Shes veturen

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 14:58 ,

MITSUBISHI -93

1 100 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 12:51 ,

Mitsubishi colt 1999

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Tet 14:01 ,

u shit flm merrjep

1 050 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Sht 10:19 ,

900

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Sht 18:10 ,

shitet

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Korr 16:55 ,

Shitet Mitsubish Colt

4 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Qer 22:03 ,

Shitet vetura mitsubish colt ne gjendje te rregull

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 13:32 ,

Shes MITSUBISHIN COLT FULL SPORT

800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim