Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | VW Volkswagen | T5 Multivan

28 Gush 00:35 ,

vw T5 Multivan 2.5 174 ps

9 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 06:10 ,

VW t5 multivan 2.5

8 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Pri 23:12 ,

Golf 2

800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 09:00 ,

Shes ose nderoj

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Jan 11:32 ,

Volkswagen T5 Multivan

14 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Dhj 17:44 ,

kombi T5 Multivan

15 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Dhj 15:26 ,

shitet

15 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 14:18 ,

T5

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Sht 13:35 ,

Shitet T5, 2009, 4x4, 2.5tdi, 6 shpejtesi

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Qer 08:21 ,

VW T5 Multivan Highline,

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 13:51 ,

Shitet

8 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 01:23 ,

Shitet

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Jan 13:09 ,

Kombi vw t5 1.9 dizell 9 ulse shitet urgjent

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Dhj 13:10 ,

VW T5 MULTIVAN 2.5 TDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 10:16 ,

Shitet kombi T5 2.4 TDI

3 800 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Nën 15:14 ,

Shitet

11 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 17:01 ,

Vw t5

11 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Sht 19:50 ,

Shitet

10 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Qer 19:14 ,

T5 2.5 TDI

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 19:34 ,

VW T5 1.9 TDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 19:58 ,

Kombi T5 Multivan

17 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 22:05 ,

shitet

28 010 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
11 Tet 21:49 ,

shitet kombi t5

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Tet 12:27 ,

shitet kombi multivan T5

12 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Gush 10:28 ,

Shitet t5

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 16:59 ,

Vw T4 prej zvicre

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Maj 09:30 ,

Shitet kombi vw multivan

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Maj 22:52 ,

Volkswagen Multivan

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Shk 15:04 ,

VW Multivan Biznis Kllas

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Jan 13:05 ,

Volkwagen t5 multivan

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 23:04 ,

iveko

1 880 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Gush 23:16 ,

VW T5 2.5 TDI

9 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 21:35 ,

KOMBI T5 1.9 VITI 2005 NDRIM I MUNDSHEM

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 20:27 ,

Shes ose ndrroj kombi t5 1.9 tdi

9 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Nën 13:05 ,

Vw kombi transporter 4x4 motion

7 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Gush 10:16 ,

Busi

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999


Në fillim