Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

VW Volkswagen në shitje - Zgjidhni më të mirin për ju!

Golf , 75350
Passat , 25664
T3 , 810
T4 , 5982
T5 , 2414
T6 , 276
181 , 185
Amarok , 176
Arteon , 41
Beetle , 409
Bora , 1509
Buggy , 28
Caddy , 10934
CC , 446
Corrado , 52
Crafter , 511
e-Golf , 362
Eos , 48
Fox , 204
ID.3 , 4
ID.4 , 4
Iltis , 7
Jetta , 2753
Käfer , 16
LT , 738
Lupo , 488
New Beetle , 78
Phaeton , 182
Polo , 6278
Routan , 8
Santana , 12
Scirocco , 84
Sharan , 1145
T1 , 24
T2 , 1884
T-Roc , 23
Taro , 8
Tiguan , 1937
Touareg , 1061
Touran , 6441
up! , 97
Vento , 1037
XL1 , 17
Model tjetër , 1352

Ne kemi një sërë veturash VW Volkswagen në shitje të modeleve dhe viteve të ndryshme prodhimi në gjithë Kosovën.


Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar VW Volkswagen automatik, manual, me doganë apo pa doganë, në këtë kategori ju mund të gjeni VW Golf, VW Passat, VW Tiguan, VW Polo dhe seri të tjera të VW Volkswagen në shitje.

19 Nën 18:33
Linku:
Vetura , Prishtinë

VW Polo 2005 1.2 Benzin

4 400 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 12:26
Linku:
Vetura , Prishtinë

Shitet Tiguan 2015 R-line

20 800 EUR

Shitësit të Besuar
24 Nën 08:41
Linku:
Vetura , Prishtinë

Golf 7 2.0 automatik

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 21:52
Linku:
Vetura , Prishtinë

Volkswagen b8 high line

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 05:04
Linku:
Vetura , Gjilan

PASSAT B8 2018-Rline 2.0DSG

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 14:08 Vetura , Mitrovicë

FELLNE PER GOLF 5/6/7 AUDI A4 PASSAT B7 TOURAN

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:06 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF 8 2.0 TDI STYLE AUTOMATIK / 80xxx KM / ME DOGAN

28 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:06 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW PASSAT R-LINE 2.0 TDI DSG / MEW MODEL / ME DOGAN

22 400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:03 Shitorja Vetura , Prishtinë

MERCEDES C AVANTGARDE 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:03 Vetura , Prishtinë

Passat B8 1.6 tdi automatik

10 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:03 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF VIII UNITED 2.0 TDI 2021

Viti: 2021
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:03 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 HIGHLINE 2019 2.0 AUTOMATIK.

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:03 Vetura , Deçan

��BLEJ VETURA TE GJITHA AKSIDENT DEFEKT PA DEFEKT 24/7

49 699 968 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:03 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF VIII AUTOMATIK 2.0 TDI 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:03 Vetura , Gjilan

VW Jetta 1.6TDI DSG (Automatic 7 shpejtesi) nga Zvicra

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:03 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Golf 7 2.0 TDI Highline Facelift 4 Motion

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:03 Vetura , Besianë

"��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI "

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:02 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7,5 1.6 TDI AUTOMATIK BLUE MOTION TECHNOLOGY

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:02 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Tiguan 2.0 TDI DSG Automatik Highline Full Extra

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:02 Shitorja Vetura , Prishtinë

GOLF 8 2.0 TDI VITI 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:02 Shitorja Vetura , Prishtinë

TIGUAN 2.0 TDI R-LINE 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:02 Vetura , Vushtrri

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:02 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Passat 2.0 TDI AUTOMATIK

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:02 Vetura , Gjilan

Rent a car ALD

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:02 Shitorja Vetura , Prishtinë

TIGUAN 2.0 TDI VITI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:02 Shitorja Vetura , Prishtinë

PASSAT B8 2.0 TDi 190 Ps VITI 2018 AUTOMATIK

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:02 Vetura , Pejë

Golf 2

1 000 EUR Price Reduced

Sot 14:02 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Golf Plus 1.6 TDI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:01 Vetura , Mitrovicë

JETTA GOLF 1.9 TDI DSG

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:01 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 SOUND 2017 1.6 AUTOMATIK

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:01 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 HIGHLINE 2019 2.0 AUTOMATIK

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:01 Vetura , Prishtinë

Golf 7 Sportsvan 2015, modeli Bluemotion Technology

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:01 Vetura , Prishtinë

Golf 7, TDI Automatik

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:01 Shitorja Vetura , Lipjan

Blejm Vetura Rks pa Dogan Aksidentuar Defekt Etj

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:01 Shitorja Vetura , Ferizaj

Blej Vetura Rks Aksidentuar Defekt pa Dogan Etj

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:01 Vetura , Prishtinë

Goma dimri 225/40R18

200 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 14:00 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7 2.0 TDI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:00 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 JOIN 2017 1.6 TDI

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:00 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 HIGHLINE 2019 2.0 AUTOMATIK

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:00 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 HIGHLINE 2019 2.0 AUTOMATI

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:00 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 HIGHLINE 2018 2.0 AUTOMATIK

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:00 Shitorja Vetura , Prishtinë

Golf 7.5

Viti: 2017
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:51 Vetura , Prishtinë

T5 i posa ardhur qe 3.dite.me klim

4 900 EUR

Sot 13:51 Vetura , Vushtrri

Kombi T2

2 050 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:51 Shitorja Vetura , Gjakovë

VW GOLF VII 2.0TDI DSG - i sapo Doganuar ����

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 13:51 Shitorja Vetura , Gjakovë

VW GOLF VII 2.0TDI CLBMT - I sapo Doganuar ����

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 13:51 Vetura , Mitrovicë

Opell corsa

4 900 EUR

Sot 13:50 Vetura , Pejë

Golf 6 Plus Automatik

10 700 EUR

Sot 13:50 Shitorja Vetura , Prishtinë

GOLF 7 2.0 TDI 2014 -AUTOMATIK -

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:50 Shitorja Vetura , Prishtinë

TIGUAN 2.0 TDI VITI 2018 AUTOMATIK

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:50 Shitorja Vetura , Gjakovë

VW GOLF SPORTSVAN 2.0TDI - i sapo Doganuar ����

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 13:50 Vetura , Prishtinë

Sportsvan

20 900 EUR

Sot 13:49 Vetura , Mitrovicë

Bora 1.9 TDI

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:49 Vetura , Ferizaj

VW Golf V 1.9 Tdi

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Po kërkoni një veturë VW Volkswagen të shkëlqyeshme me një çmim të arsyeshëm? Mos shikoni më tej! I gjithë inventari ynë është i përditësuar dhe i disponueshëm në internet dhe ne vazhdimisht shtojmë vetura të reja në listat tona, kështu që kontrolloni vazhdimisht për të parë se çfarë ka të re.


MerrJep numëron mijëra shpallje për VW Volkswagen në shitje të postuara nga persona fizik, sallone të veturave si dhe direkt nga pronarët e veturave. Pavarësisht nevojave tuaja, ju mund të zgjidhni lehtësisht se nga kush të blini, pa pasur nevojë të shkoni sa në një sallon në tjetrin, direkt nga faqja jonë.


Modelet e veturave VW Volkswagen që mund t'i gjeni në MerrJep.com


Vetura për të gjithë! VW Volkswagen janë të gjitha makina familjare që mund t'ju ndihmojnë të jetoni jetën në maksimum. Pavarësisht nëse i përdorni ato për të shkuar në destinacione të përditshme ose të niseni për pushime familjare jashtë vendit, sfera e Volkswagen do t'ju çojë atje me rehati dhe stil.


Gjatë kërkimit tuaj në këtë kategori ju do të gjeni modele të shumta të VW duke përfshirë VW Touran, VW Touareg, VW Golf 5, VW Passat, VW Caddy, VW Jetta të serive më të njohura me një klikim të vetëm.


Ku mund të blini vetura VW Volkswagen?


Nëse po kërkoni një marrëveshje të mirë me një shitës të VW Volkswagen, keni ardhur në vendin e duhur. Në MerrJep.com, ju do të gjeni zgjedhjen më të mirë të veturave VW Volkswagen për shitje pranë jush.


Për të gjetur më lehtë shpallje për VW Volkswagen në shitje, të cilat përkojnë me kërkesat tuaja, ne ju rekomandojmë të përdorni filtrat për kërkim duke përfshirë kilometrazhin, transmetuesin, vitin e prodhimit, karburantin dhe çmimin e veturës.


Nëse gjatë kërkimit tuaj për VW Volkswagen ju nuk hasni në një veturë që plotëson kërkesat tuaja, MerrJep.com ju mundëson të bëheni pjesë e platformës tonë duke regjistruar shpallje falas.


Disa rekomandime për shitje të shpejtë të veturës VW Volkswagen


Një mënyrë e shkëlqyeshme për të shitur veturën tuaj VW Volkswagen në internet është krijimi i një reklame shumë specifike për tregun tuaj.


Ju duhet të krijoni një shpallje që i tërheq blerësit potencialë në treg për automjetin tuaj, të ngarkoni disa fotografi të mira dhe një përshkrim të mirë të automjetit. Eshtë një ide e mirë të përfshini historinë e automjetit dhe një listë të çdo përmirësimi që keni bërë.


Titulli: Gjatë regjistrimit të shpalljeve juve do ju kërkohet të vendosni një titull për shpalljen tuaj. Në mënyrë që shpallja juaj të arrijë më shpejtë tek shitësi, ne ju rekomandojmë të formuloni titullin në formën e duhur duke shkruajtur "VW Volkswagen në shitje".


Përshkrimi - Në përshkrim mund të përfshini karakteristikat e veturës që shisni. Pra nëse shisni VW Golf 5, VW Polo, VW Passat, etj, automatik, me doganë ose pa doganë, me targa të huaja apo jo dhe informacione të tjera rreth veturës.


Fotografitë - Nëse dëshironi që të listoni sa më shumë detaje rreth veturës tuaj, atëherë, ju mund gjithashtu të shtoni fotografi të modelit të veturës VW Volkswagen që shisni.




Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione