Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | VW Volkswagen | T5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:01 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW T5 Transporter 1.9 Tdi - Me Dogan - viti 2008 Me klim

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:16 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW T5 Transporter 1.9 Tdi - Me Dogan+Tvsh- viti 2005

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:16 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW T5-Transporter 5 ulse 1.9 tdi - Pa dogan - viti 2006

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:49 Vetura , Rahovec

shitet Vv T5 1.9 Tdi 21.12.2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:43 Vetura , Rahovec

Shitet Vv T5 1.9 Tdi 2005 Klim 3 persona ��������

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:51 Vetura , Prishtinë

KOMBI T5 M 1.9 TDI ME DOGAN TVSH ISAPOARDHUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:34 Vetura , Ferizaj

Ww t5 me klim

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:36 Vetura , Fushë Kosovë

VW T5 6 ulse 1.9 TDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:23 Vetura , Prishtinë

KOMBI T5 M 1.9 TDI ME KLIM ISAPOARDHUR

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:54 Vetura , Prishtinë

VW TRANSPORTER T5 2.5TDI 2005 4x4 I DOGANUAR RKS 6 muaj

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:32 Vetura , Mitrovicë

T5 2.5 TDI 2007 ME KLIM ME DOGAN 6 ULSE ����

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:31 Vetura , Prishtinë

VW T5 2.5 TDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:26 Vetura , Burim

Ww kombi T5

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:54 Vetura , Besianë

T51.9 TDI me prokolic 2005 i doganuar RKS

6 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 13:16 Vetura , Fushë Kosovë

VW T5 2.5 TDI

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:43 Vetura , Viti

Ww t5 me klim

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:25 Vetura , Fushë Kosovë

lt t5 2.5 tdi me klim me friz mrapa me minus teperatura

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:08 Vetura , Dardanë

T5 - VOLKSWAGEN TRANSPORTER - 2.5 TDI VP 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:07 Vetura , Gjilan

T5 - VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5 - 2.5 TDI VP 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:30 Vetura , Gjilan

Vw diesel

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 12:15 Vetura , Prishtinë

Vw t5 dubel cabin 1.9 TDI

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 21:35 Vetura , Besianë

Shes kombi 2.5 tdi viti i prodhimit 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Mar 13:06 Vetura , Drenas

Shes t5 2.5 tdi 4×4 me klim

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Mar 11:13 Vetura , Prizren

WV Transporter T5 DSG

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 18:58 Vetura , Besianë

Shitet kombi T5 2.5 tdi

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 18:49 Vetura , Prishtinë

Vw Transporter 2.0tdi

72 EUR

19 Mar 18:28 Vetura , Drenas

Shes T5 1.9 me klim

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Mar 10:37 Vetura , Prishtinë

U Shit VW T5 1.9 TDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 07:33 Vetura , Ferizaj

I shitur

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Mar 16:43 Vetura , Prishtinë

Trasnporter T5

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Mar 16:43 Vetura , Prishtinë

WV T5 dubbelcabin

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 16:25 Vetura , Prishtinë

WV TRANSPORTER 1.9 TDI FRIGO

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 14:31 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Transporter 2.0 TDI / 4Motion / 140ps

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 14:01 Vetura , Besianë

Transporter T5 2.5 Tdi Manual 6 Shpejtsi Rks 1 Vit

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 12:56 Vetura , Prishtinë

TRANSPORTER 2007 MAXI - 1.9 TDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 12:56 Vetura , Prishtinë

TRANSPORTER T5 ~ 1.9 TDI ~ 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 21:33 Vetura , Skenderaj

Shitet kombi t5 ne gjendje shum te mir

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 19:06 Vetura , Prishtinë

t5 2.5 tdi 6 shpejtsi RKS

5 100 EUR

13 Mar 10:47 Vetura , Malishevë

Shitet Kombi t5

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 21:33 Vetura , Gjilan

T5 2008 i sapo ardhur nga jasht 186 mi km

1 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Mar 15:44 Vetura , Malishevë

Kombi T5

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 11:05 Vetura , Burim

T-5 kombi

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 19:14 Vetura , Pejë

Shitet Kombi

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 10:48 Vetura , Prishtinë

Transporter T5 2.5 Tdi 6 Shpejtsi Rks Viti 2005 Boj ndrrim

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 08:28 Vetura , Prishtinë

T5 KAMIONETE 2006 - 1.9 TDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Mar 16:03 Vetura , Therandë

VW T5. 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 13:17 Vetura , Kastriot

VW KOMBI T5 1.9 TDI 2006 I DOGANUAR ME KLIM

5 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Mar 17:34 Vetura , Prizren

Shitet kamijoni T5 i ardhur nga gjermania me dogan te paguar

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Mar 14:58 Vetura , Prishtinë

Kombi T5

73 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione