Prizren | Makina | Vetura | Fiat

124 , 7
126 , 4
131 , 2
500 , 19
500C , 2
500L , 22
Brava , 12
Bravo , 72
Coupe , 2
Croma , 17
Doblo , 94
Ducato , 121
Fiorino , 31
Freemont , 2
Linea , 7
Marea , 14
Multipla , 11
Palio , 4
Panda , 8
Punto , 318
Punto Evo , 7
Ritmo , 1
Scudo , 67
Seicento , 8
Stilo , 64
Tempra , 2
Tipo , 60
Ulysse , 2
Uno , 19
X 1/9 , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Fiat | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:59 ,

SHITET

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:29 ,

Fiat Ducato 2.5

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:39 ,

URGJENT FIAT GRANDE PUNTO 1.3 dizell klim RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 18:40 ,

Fiat stilo 1.9jtd full extra

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 18:20 ,

Pikap Fiat Dublo 1.3 dizel 2005 esht ne gjendje perfekte

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 12:09 ,

Fiat scudo 1.9 Turbo Dizel

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 08:36 ,

Shes Fiat Dukato 1.9 td

2 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Maj 03:54 ,

Fiat Grande Punto

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Maj 01:59 ,

Vetura ne shitje

4 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 19:55 ,

Shitet pikap fiat frigo disel 1.9JTD viti 2008Me dogan

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 06:36 ,

Fiat punto 1.2 benzin

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Maj 03:50 ,

Fiat Ducato

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 11:29 ,

Fiat Punto 1.2 Benzin Viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Maj 08:27 ,

Fiat

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 23:41 ,

Fiat Punto 1.3 Multijet

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Maj 20:21 ,

Shitet Kombi i punes Fiat ducato

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Maj 06:06 ,

Fiat Ducato 2003 - Kombi

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Maj 21:35 ,

Fiat Stilo

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Pri 13:26 ,

Fiat Uno 1.4 Benzin Rks 1 muaj

450 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Pri 14:00 ,

Fiat stilo

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Pri 15:17 ,

Fiat 263 Doblo Cargo

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Pri 10:59 ,

Fiat Punto#

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Pri 07:20 ,

Fiat ducato

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Pri 13:01 ,

Fiat Punto

600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 13:50 ,

shitet

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Pri 13:08 ,

Vetura ne shitje

4 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 17:43 ,

Fiat punto

1 050 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Mar 17:23 ,

Fiat punto

1 050 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Mar 01:13 ,

shey

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Mar 19:13 ,

Shes fiat ducato 2.3 jtd rks 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
21 Mar 09:33 ,

Shes fiat ducato 2.3 rks 5 muj

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 13:52 ,

Shes fiat punto

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 15:49 ,

Fiat

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 13:23 ,

Fiat

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Mar 17:14 ,

Fiat punto

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 14:12 ,

Shitet Fiat Scudo

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 22:15 ,

FIAT LINEA 1.3 DISEL

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 21:52 ,

Fiat Stilo 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 08:22 ,

Fiat Stilo 2003

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 15:05 ,

Fiat 1.3 dizel viti 2012 rks 1 vit

3 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 20:46 ,

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Shk 15:31 ,

Fiat scudo

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Shk 19:41 ,

Fiat multipla

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Shk 19:39 ,

fiat 500 shitet dhe Ndrrohet

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Shk 13:34 ,

Fiat 500 Abarth by Romeo Ferraris Monza Edition

9 800 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
08 Shk 12:35 ,

fellga

250 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Shk 10:08 ,

Fiat Tipo 1.6 Diesel Manual 6shpejtesi 2016

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
01 Shk 16:47 ,

Shitet 2016

10 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Fiat | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione