Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf - Vetura Të gjitha në Prizren

VW Volkswagen , 4652
Audi , 93
Opel , 72
BMW , 59
Renault , 27
Peugeot , 24
Fiat , 20
Ford , 18
Seat , 15
Citroën , 15
Alfa Romeo , 14
Škoda , 12
Acura , 10
Dodge , 8
Volvo , 6
Smart , 6
Jeep , 6
Chrysler , 5
Suzuki , 5
Kia , 4
Mazda , 3
Nissan , 3
MINI , 3
Hyundai , 3
Alpina , 3
GMC , 3
Ssangyong , 2
Honda , 2
Daihatsu , 2
Toyota , 1
Wiesmann , 1
Jaguar , 1
Rover , 1
Artega , 1
Daewoo , 1
Aixam , 1
UAZ , 1
Lancia , 1
Piaggio , 1
Chevrolet , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf Të gjitha | Vetura | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 02:49
Linku:
Shitorja Vetura , Prizren

VW Golf VII 2.0 TDI DSG Higline

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar

Sot 02:55 Vetura , Prizren

GOLF 6 BENZIN 1.4 TSI

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 02:49
Linku:
Shitorja Vetura , Prizren

VW Golf VII 2.0 TDI DSG Higline

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:48 Shitorja Vetura , Prizren

VW GOLF VII 2.0 TDI DSG HIGLINE

17 250 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:48 Shitorja Vetura , Prizren

VW Golf VII 2.0 TDI DSG R-Line PANORAM

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:48 Shitorja Vetura , Prizren

VW GOLf VII 1.6 TDI DSG

15 450 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:48 Shitorja Vetura , Prizren

W GOLF VII 1.6 TDI

13 650 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 02:48 Shitorja Vetura , Prizren

VW GOLF VII 1.6 TDI

15 950 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:48 Shitorja Vetura , Prizren

VW Golf VII 1.6 TDI DSG Higline

16 450 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:48 Shitorja Vetura , Prizren

VW Golf VII 2.0 TDI DSG Higline

14 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:06 Vetura , Prizren

Shes Golf 6 Plus TDI Automatik vetem 62mi kalume nga Germani

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 19:47 Vetura , Prizren

Golf 8 2.0 TDI Viti 2020 Me Dogan

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:47 Vetura , Prizren

Golf 7.5 Viti 2017 1.6 TDI DSG

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:46 Vetura , Prizren

VW Golf 7.5 facelift 1.6 Viti 2018 DSG

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:45 Vetura , Prizren

VW Golf 7.5 Facelift Viti 2018 (RKS) DSG

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:45 Vetura , Prizren

WW Golf 7.5 Viti 2017 2.0 TDI DSG

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:31 Vetura , Prizren

Golf 1 viti 1987 1.6 dizel

5 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:30 Vetura , Prizren

VW Golf 6 2.0 TDI Manual 2009 RKS

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:29 Shitorja Vetura , Prizren

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 17:13 Shitorja Vetura , Prizren

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 16:59 Shitorja Vetura , Prizren

VW Golf 7

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 16:58 Shitorja Vetura , Prizren

VW Golf 7 TDI

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 16:50 Shitorja Vetura , Prizren

VW Golf 6 1.6 TDI Automatik DSG

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:46 Shitorja Vetura , Prizren

VW Golf 7.5 Facelift 1.6 TDI Automatik

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:41 Shitorja Vetura , Prizren

VW Golf Sportsvan 1.6 TDI Automatik

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:09 Vetura , Prizren

Golf 7 Sportsvan DSG TDI 2016

13 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:37 Vetura , Prizren

BLEJME VETURA PA DOGANE (EURO4)

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 12:22 Vetura , Prizren

Golf 6 plus 2013 veq me dogan

123 456 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:36 Vetura , Prizren

Golf 6+ Automatik RKS

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:34 Shitorja Vetura , Prizren

Golf 5 2.0 TDi 2004

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:34 Shitorja Vetura , Prizren

Audi A4 allrond 4x4 3.0 TDI

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:02 Vetura , Prizren

SHITET GOLF 7 SPORTVAN

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 01:25 Vetura , Prizren

Golf VII 7 Diesel 1.6

8 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 01:25 Vetura , Prizren

Golf VII 7 Diesel Automatik

8 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Dhj 21:36 Vetura , Prizren

shitet golf 2

1 300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Dhj 17:38 Vetura , Prizren

Audi a3

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Dhj 16:07 Vetura , Prizren

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
07 Dhj 15:01 Vetura , Prizren

Golf

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 21:06 Vetura , Prizren

Golf 7 GTD DSG RKS 185.000KM 2014

17 333 EUR

06 Dhj 20:45 Vetura , Prizren

VW Golf 7, 1.6TDI DSG

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 16:52 Vetura , Prizren

Golf 7 Altrack 4x4

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Dhj 16:51 Vetura , Prizren

Shitet

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Dhj 16:43 Vetura , Prizren

Golf 7 Altrack 4x4

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Dhj 12:03 Vetura , Prizren

Audi A6 3.0 TDI Quattro Panoram Pa Dogan ( Ndrrohe )

36 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Dhj 12:03 Vetura , Prizren

VW GOLF 8 2.0 TDI Automatik Me Dogan 95xxx Km ( Ndrrohet )

30 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
05 Dhj 21:30 Vetura , Prizren

Motorra 1.6 dizell per golf 2.3.gjeta.audi 80 t2 t3 etj

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Dhj 07:35 Vetura , Prizren

Golf

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Dhj 07:33 Vetura , Prizren

Golf

60 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Dhj 07:32 Vetura , Prizren

Golf

1 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Dhj 02:55 Vetura , Prizren

BLEJM VETURE PA DOGAN DEFEKT AKSIDENT

9 777 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf | Të gjitha | Vetura | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Golf 4 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • golf 4 në kategorinë Makina
  • Golf 7 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Golf 5 në kategorinë Makina
  • golf4 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf | Golf
  • golf 6 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | Vaneo
  • golf në kategorinë Vetura | Škoda
  • Golf në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf Plus | Golf
  • golf 6 në kategorinë Makina
  • Golf 5 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione