Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes 190 - Vetura Të gjitha në Lipjan

Opel , 46
Ford , 12
BMW , 8
Fiat , 8
Peugeot , 8
Renault , 6
Audi , 4
Daewoo , 4
Seat , 4
Citroën , 3
Piaggio , 2
Jeep , 1
Lancia , 1
Lotus , 1
Ssangyong , 1
Zastava , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes 190 , kategori Vetura , ose vendndodhje Lipjan , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes 190 Të gjitha | Vetura | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:42 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Lipjan

Shes pjes per mercedes 190 200 250 220c.tel 044271462

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:42 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Lipjan

Blej mercedes 190 200 250 per pjes 044271462

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Qer 17:39 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Lipjan

Opel aster

Viti: 1984
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Qer 09:17 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Lipjan

Opel

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Qer 13:22 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Lipjan

Mercedes A Class 170

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Maj 04:07 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Lipjan

SHITET MERCEDES 190 DIZEL 2.0

Viti: 1986
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Maj 14:40 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lipjan

Ford Focus Dizell

1 550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Maj 01:10 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Lipjan

Blej mercedes 190 200 250 per pjes 044271462

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Maj 01:08 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Lipjan

Shesmi pjes per mercedes 190 200 250

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Maj 07:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Lipjan

VW Caddy 1.9 TDI me dogan nga Gjermania����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 09:31 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lipjan

Ford Focus Dizell Me Regjistrim

1 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Pri 18:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Lipjan

Caddy

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 00:00 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Lipjan

Opel astra

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 13:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Lipjan

Caddy

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 12:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Lipjan

Caddy

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 11:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Lipjan

Caddy

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 22:53 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Lipjan

MERCEDES E 220D AMG PAKET DESIGNO PIANO KM 100 mij

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
08 Shk 17:48 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Lipjan

Citroen C3 Dizell

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Shk 12:16 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lipjan

MERCEDES E 220d AMG PAKET KM 100*** I DOGANUAR

35 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
28 Jan 16:02 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Lipjan

Citroen C3 1.4 Hdi Dizell

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Jan 10:16 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Lipjan

AUTO PJESË SERVIS TE DINI 2023. KEMI PJES PER MERCEDES 190

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Jan 23:58 Vetura  ·  Peugeot  ·  307  ·  Lipjan

Peugeot 307 Dizell ( Pezho )

2 150 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Jan 23:59 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Lipjan

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
14 Jan 12:22 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Lipjan

Mercedes 190 ��045-80-11-55��

1 450 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: > 500 000
20 Dhj 15:13 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Lipjan

2014 Audi A4 2.0 TDI 2014 164.000 Km Me Dogane

15 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Dhj 01:13 Vetura  ·  Peugeot  ·  307  ·  Lipjan

PEZHO 307 DIZEL 1.4 HDI VITI 2005 KLIMATRONIK

2 650 EUR

22 Nën 05:16 Vetura  ·  Zastava  ·  Florida  ·  Lipjan

Yugo

22 Nën 05:16 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  V 200  ·  Lipjan

mercedes 190

15 Nën 08:56 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Lipjan

SHES FELLGE BBS PER MERCEDES 190 200 dhe 250

14 Nën 02:30 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Lipjan

2014 Audi Q5 quatro 2.0 tdi 148.000 km Me dogane

22 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Tet 08:24 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Lipjan

Mercedes 190D Rks 11 Muaj - 88

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 19:46 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 140  ·  Lipjan

Mercedes A140 Me Regjistrim

2 150 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Sht 21:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Lipjan

Pikapo Dizell

2 350 EUR

16 Sht 10:34 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lipjan

Ford Focus Dizell Me Regjistrim

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Sht 23:15 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lipjan

Ford Focus Dizell Me Regjistrim

2 150 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Gush 22:55 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Lipjan

Opel Vectra Dizell

1 550 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Korr 11:18 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lipjan

Mercedes C220 Dizell Me Regjistrim

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Korr 19:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Lipjan

Pikapo

2 350 EUR

12 Korr 01:51 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Lipjan

SHITET MERCEDES 190 DIZEL 2.0 RKS

1 499 EUR

10 Korr 14:24 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lipjan

Mercedes C220 Dizell Me Regjistrim

2 200 EUR

07 Korr 09:57 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Lipjan

��SHITET�� MERCEDESI 200 DIZELL 2.0 NE GJENDJE PREFEKT

1 400 EUR

04 Korr 19:57 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Lipjan

Shes mercedes 190 dizell 2.5.rks i skadun tel 044271462

1 600 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Qer 09:48 Vetura  ·  Peugeot  ·  307  ·  Lipjan

Pezho 307 Dizell Me Regjistrim

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Qer 11:26 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lipjan

Enlarse TELEFUNKEN

55 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Qer 05:39 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Lipjan

��SHITET�� MERCEDESI 200 DIZELL 2.0 NE GJENDJE PREFEKT

1 300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Maj 07:18 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Lipjan

Bejm pastrimin dhe ndrrimin e xhamave të gjitha modeleve

1 EUR

17 Maj 16:44 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Lipjan

Fiat Punto

1 300 EUR Price Reduced

28 Pri 11:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Lipjan

PASSAT 1.9 TDI Rks 1 Vjet Boj Ndrrim

2 700 EUR

18 Pri 18:15 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lipjan

Mercedes C220 Dizell Me Regjistrim

2 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Pri 10:05 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lipjan

Ford Focus Dizell Me Regjistrim

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes 190 | Të gjitha | Vetura | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione