pasat | Vushtrri | Makina | Vetura

Audi , 7
Opel , 6
Renault , 5
BMW , 2
Fiat , 2
Acura , 1
Daewoo , 1
Ford , 1
Jeep , 1
Mazda , 1
MINI , 1
Peugeot , 1
Rover , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pasat,kategori Vetura,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj pasat Të gjitha | Vetura | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 17:59 ,

VW Passat 2.0 tdi 1 bregasne dsg

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Qer 21:14 ,

Polo 2008 1.4 Diesel BLUEMOTION

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Qer 13:25 ,

Pasat 1.9 TDI RKS 11 muj 2005

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Qer 08:21 ,

SHES OSE NDRROJ PASAT B4 DIZEL V.P 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Qer 10:26 ,

Golf 5 1.9 tdi 6 shpejci 4 muj rigjistrim

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 21:20 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Maj 16:16 ,

Pasat ndrrim me traktor ,dele ,lop etj.

2 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Maj 19:58 ,

PASSAT

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 02:03 ,

Pasat 1.9 TDI, 74 Kv, Viti 2003, Klim Tronik, Bord, Rks.

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Maj 15:08 ,

OPEL CORSA 1.3 DIESEL EXO FLEX 2010 RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 10:21 ,

Open Insignia

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 13:24 ,

Pasat CC

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 11:16 ,

SHES OSE NDRROJ PASAT DIZEL V.P 2000 I RUJTUM

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Maj 12:38 ,

Fellne

100 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Maj 17:50 ,

Shes pasat 3c Automatik

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Maj 19:24 ,

Pasat 3c Automatik

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Pri 10:47 ,

SHES PASAT 1.9 TURBO DIZEL V.P 1993 SHUM I RUJTUM

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Pri 19:49 ,

PASAT DIESEL1.9 TDI

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Pri 13:01 ,

Pasat 3c 2.0 TDI 1 bregasne

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Mar 23:34 ,

Shes. Passat. 3C. 2.0 Disel VP2007. Rks. (1bregasne)

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Mar 14:09 ,

Urgjent 1 vit rks dizell gjende perfekte

2 399 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 10:07 ,

Pasat B7 2.0 TDI 2011 RKS ndrrim i mundshem

8 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Mar 19:25 ,

PASAT 3C AUTOMATIK DsG REGJSTIM 1 VIT

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 16:22 ,

Shitet Ndrrohet Rks 18.08.2021

750 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Mar 01:09 ,

Flm u shit .

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Mar 08:52 ,

pasat. 1.8. benzin plin.

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Mar 16:52 ,

Shes pasat 2.0 viti 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Mar 16:25 ,

Shes Pasat rks18.08.2021

750 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Shk 22:55 ,

Shitet

600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Shk 15:02 ,

Shitet-Ndrrohet Pasat-TDI-1.9-Klim-99-Viti

2 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 21:07 ,

Bmw x5 2005 3.0 dizel

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 13:17 ,

Pasat

3 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Jan 09:07 ,

Shitet pasat 3

123 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
23 Dhj 09:08 ,

Pasat Shitet ndrrohet Automatik DSG 2.0 140 PS

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Dhj 20:56 ,

Pasat b7

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Dhj 21:47 ,

passat 1.6 td letra benzin

700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Dhj 13:10 ,

Pasat B7

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Dhj 22:13 ,

Shes pasat 1

550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 17:04 ,

pasat b7

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Dhj 09:57 ,

Pasat 1.9 tdi 2004 b5

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 16:47 ,

Pasat

490 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Nën 18:43 ,

Pasat 2.0 TDI 1bregasne full opsion ndrrim i munds

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 10:26 ,

Pasat 1.9 tdi 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 16:30 ,

Pasat 1.9 TDI Automatik 2001 ndrrim i mundshem

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Nën 10:58 ,

Pasat 1.9 tdi 2004 b5

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 11:22 ,

Pasat 1.9 tdi 2004 b5

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 07:44 ,

Pasat 1.9 tdi 2004 b5

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj pasat | Të gjitha | Vetura | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione