Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

016 - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 2236
Opel , 711
Audi , 458
BMW , 371
Renault , 233
Fiat , 174
Peugeot , 140
Ford , 115
Alfa Romeo , 73
Citroën , 73
Seat , 70
Acura , 48
Mazda , 43
Škoda , 41
Nissan , 33
Toyota , 25
Kia , 24
Hyundai , 23
Alpina , 19
Aixam , 16
Suzuki , 15
Volvo , 14
Mitsubishi , 13
MINI , 10
Chevrolet , 10
Honda , 9
Lancia , 9
Chrysler , 8
Rover , 8
Daihatsu , 8
Jeep , 7
Saab , 5
Jaguar , 4
Smart , 3
Subaru , 3
Zastava , 2
Cadillac , 2
Artega , 2
Daewoo , 2
Bentley , 2
Maybach , 2
Porsche , 2
Isuzu , 1
Lada , 1
DeTomaso , 1
Hummer , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Dodge , 1
Pontiac , 1
MG , 1
Tata , 1
Tesla , 1
Lexus , 1
Ferrari , 1
KTM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 016 , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 016 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

12 Pri 23:43
Linku:
Vetura  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Pejë

Shitet Hyundai i30 2015

10 900 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 20:36
Linku:
Vetura  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Gjilan

Suzuki Grand Vitara 1.9 DDIS 4x4 2007

5 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 14:40
Linku:
Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Prishtinë

Urgjent - Shitet Fiat Punto deri të enjëten dt. 16.11.2023

4 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 01:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF 4 1.9 TDI MODEL-OCEAN RKS 1 PRONA-EXTRA KLIM FELLNE

4 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:17 Vetura  ·  BMW  ·  116  ·  Prishtinë

BMW Seria 1 - 116i - 2014

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:04 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Pejë

Opel Corsa 1.7 DTI - Sport Edition - Gjendje Perfekte

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:37 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Fushë Kosovë

SHES MERCEDES 250 DISEL RKS 10 MUJ

2 350 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:16 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan, TABELA RKS, Automatik

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:14 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan, TABELA RKS, Automatik

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:13 Vetura  ·  Maybach  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Mercedes Maybach S Class 350 dizel, motori 3.0 cdi

21 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 20:11 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Prishtinë

Mercedes S Class 350 dizel, motori 3.0 cdi, AMG paket

21 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:10 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

RENT A CAR REZERVO VETUREN TUAJ !!

1 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:09 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Gjilan

AUDI Q3 2.0 TDI S LINE

16 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:21 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Gjakovë

Mercedes Benz B 180 CDI me Dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Shesim Bandash 13,14,15,16

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 15:05 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Prishtinë

Citroen c3 1.6 hdi automatik

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Pejë

VW POLO 1.9 TDI (DI) HIGHLINE VP.2002 RKS 4 MUJ

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 13:01 Vetura  ·  Opel  ·  Antara  ·  Gjilan

AUTOMATIK 2.2 DIZEL,OPEL ANTARA ,RKS: 1 VIT TË PLOTË

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:44 Vetura  ·  Peugeot  ·  207  ·  Drenas

Peugeot 1.6 hdi rks 10 muaj 2011

4 850 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Besianë

Shes veturen Golf 7

128 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 12:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf

4 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:11 Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Therandë

SHITET AUDI A5

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Shes golf 8

Viti: 2021
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 09:54 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

Audi A4 2.0 TDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Gjilan

VW Polo 1.4 TDI 2014 Facelift Bluemotion

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 07:42 Vetura  ·  Fiat  ·  Croma  ·  Malishevë

FIAT 1.9JTD AUTOMATIK 2005 RKS 07/2024 +38344336055

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Pri 23:15 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Prishtinë

Opel Insignia Facelift 2.0 CDTI 2014 Manual Timon ANGLEZ

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Pri 23:15 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Prishtinë

Seat Leon 2015 2.0 TDI Manual RKS Gjendje PERFEKTE

8 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 22:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Klimë

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 21:44 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Pejë

VW Touran 1.9, në gjendje të shkëlqyeshme

5 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
13 Pri 21:44 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

VW Touran 1.9, në gjendje të shkëlqyeshme

5 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
13 Pri 21:43 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Ferizaj

VW Touran 1.9, në gjendje të shkëlqyeshme

5 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online Shitësit të Besuar
13 Pri 21:43 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Burim

VW Touran 1.9, në gjendje të shkëlqyeshme

5 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online Shitësit të Besuar
13 Pri 21:43 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Mitrovicë

VW Touran 1.9, në gjendje të shkëlqyeshme

5 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
13 Pri 20:18 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjilan

Skoda octavia 1.6 disel

9 500 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 19:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjilan

Pasat 3c 1.9

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Pri 17:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

U shittttttt u shitttt gz pronari

700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 16:51 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Ferizaj

SEAT LEON 1.6 TDI FR MANUEL VITI 2014 ME DOGAN

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
13 Pri 15:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Vushtrri

Caddy Maxxi 1.9 TDI viti 2008 Klima ⭐️

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 14:49 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Ferizaj

Shitet Opel Corza D

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 13:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Viti

PASSAT 2.0 TDI 2015

14 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 12:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjilan

Pasat 3c 1.9

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Pri 11:09 Vetura  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Dardanë

Shitet Nissan X-Trail 4x4

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
13 Pri 09:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7 1.6 2013 manual anglez��������������

5 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Pri 09:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Vw passat b7 2.0 manual 2011 anglez padogan

3 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Pri 09:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7 1.6 2015 manual anglez��������������

5 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Pri 09:41 Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Lipjan

Peugeot 2008

10 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Pri 23:43
Linku:
Vetura  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Pejë

Shitet Hyundai i30 2015

10 900 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 23:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

VW Golf VII Variant TDI DSG *NAVI Kombi

10 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 13:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kastriot

Golf 6

7 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 11:59 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Gjilan

Seat Ibiza 1.4 Benzin 2010

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
12 Pri 11:11 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Fushë Kosovë

Caddy maxi automatik

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
12 Pri 11:11 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

Golf 7 automatik

8 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 016 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • 01602 në kategorinë Patundshmëri
  • 01647 në kategorinë Patundshmëri
  • 01650 në kategorinë Patundshmëri
  • 01616 në kategorinë All Category
  • 01638 në kategorinë Patundshmëri
  • 01639 në kategorinë Patundshmëri
  • 01655 në kategorinë Patundshmëri
  • 01665 në kategorinë Patundshmëri
  • 01672 në kategorinë Patundshmëri
  • 01680 në kategorinë Patundshmëri

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione