2013 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 1278
Audi , 452
BMW , 245
Opel , 135
Peugeot , 92
Škoda , 58
Ford , 45
Renault , 41
Citroën , 35
Fiat , 28
Seat , 25
Hyundai , 21
Land Rover , 13
Smart , 13
Chevrolet , 13
Porsche , 12
Mazda , 11
Dacia , 10
Toyota , 9
MINI , 9
Suzuki , 8
Jeep , 7
Kia , 6
Nissan , 5
Volvo , 5
Dodge , 4
Rover , 3
Maserati , 2
Jaguar , 2
Aixam , 2
Lancia , 2
Chrysler , 1
Cadillac , 1
Acura , 1
Honda , 1
Daewoo , 1
Bentley , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 2013,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 2013 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:09
Linku:
,

Mercedes-Benz E350 V6 2013

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 04:00 ,

POLO GTI DSG 180 PS Viti 2013 ������������

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 03:40 ,

Audi A4 2.0 2013

8 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:11 ,

Mercedes c tash i doganun e rexhistrun 049 214 990

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:04 ,

GOLF 7 2013

8 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 02:01 ,

Dacia 7 ulse viti 2013

4 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 01:11 ,

GOLLF 7 1.6 TDI V.P 2013 PA DOGAN NGA GJERMANIA

8 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:45 ,

GOLF 7 BLUEMOTION TDI

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:45 ,

GOLF 7 BLUEMOTION TDI

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:29 ,

MERCEDES GL 350CDi 2013 AUTOMATIK 7 ULSE

34 000 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:09
Linku:
,

Mercedes-Benz E350 V6 2013

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:06 ,

Caddy tdi

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:06 ,

Shes golf VI 1.6 tdi viti 2013 045505565

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:03 ,

Golf 7 DSG rks

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:03 ,

Passat B7 2.0TDI Automatik Lleda Xenon Start/Stop Model 2013

8 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:01 ,

Shitet golf 6 plus 2.0.103.kw140.ps DSG Viti 2013

12 350 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:47 ,

Polo 1.2 Benzin Rks 1 Vit 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:34 ,

Golf 7 GTD DSG - Sound System

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:33 ,

Bmw 530 X-Drive G30 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:33 ,

• Golf 7 Tdi Dsg FACELIFT Highline 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:33 ,

•Porsche Cayenne 3.0 Diesel / 245Ps

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:32 Shitorja ,

AUDI A4 3.0 TDI AUTOMATIK 2013 FULL OPCIONE

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:47 Shitorja ,

Audi A4 2.0 TDI Automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:47 Shitorja ,

VW Touran 1.6 TDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:46 ,

Vw Golf VII 2.0GTD 2014����

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:46 Shitorja ,

Śkoda Octavia 2.0 TDI Automatik 4x4

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:45 ,

Bmw X1 20d Xdrive 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:37 Shitorja ,

VW Golf VII 2.0 Tdi DSG Viti 2013 Rks 8 Muj

13 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:36 Shitorja ,

Mercedes B 180 Cdi Viti 2013 Automatik Me Dogan

11 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:35 Shitorja ,

Fiat 500 1.4 B Cabrio Viti 2013 Dogan Homologim Veq 5999€

5 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:34 Shitorja ,

Audi A5 2.0 Tdi Automatik Facelift 2013 Dogan Homologim Veq

15 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:34 Shitorja ,

Mercedes Benz Ml 350 Cdi AMG Viti 2013 Me Dogan 20.999€ + 3

20 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:31 ,

Mercedes Benz C220 2013����

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:30 ,

MercedesBenz B200 2013����

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:50 ,

GOLF 7 2.0 TDI GTD 184ps

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:49 Shitorja ,

Audi A4 2.0 TDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:49 Shitorja ,

Audi A4 2.0 TDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:48 Shitorja ,

Audi A4 2.0 TDI Automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:46 Shitorja ,

Skoda Octavia 2.0 TDI Automatik 4x4

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:31 ,

Shitet Audi A8 - Matrix - 3.0 TDI

33 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:25 ,

Mercedes-Benz C-klasse C220 Cdi Facelift Automatik 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:24 ,

MZDA DIESELL 1.6 viti 2013 DIESELL

4 900 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:16 ,

u shit u shit flm MERREJEP

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:07 ,

Golf 7 Tdi BMT DSG U shit flm merrjep

12 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 21:02 Shitorja ,

Mercedes-Benz E 220 BlueTEC Viti 2012 CDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:59 Shitorja ,

jaguar xf 2.2 dizel Automatik 8 shpejtsi

19 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:55 Shitorja ,

bmw 120 d 2013 184 ps

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:50 Shitorja ,

golf 2.0 dizel automatik

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 2013 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione