Ford | Besianë | Makina | Vetura

Ford , 267
Audi , 8
BMW , 6
Opel , 3
Fiat , 2
Peugeot , 2
Jeep , 2
Nissan , 1
Citroën , 1
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ford,kategori Vetura,ose vendndodhje Besianë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ford Të gjitha | Vetura | Besianë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:25 ,

FORD FOKUS 1.8 CDTI RKS V.P 2004 ME KLIM

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Korr 10:26 ,

Ford Escort 1.8 D

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 19:11 ,

Shitet

Histora e veturës

480 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Korr 19:11 ,

Ford transit

Histora e veturës

2 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Korr 13:22 ,

Ford KA 1.3 TDCI 2014

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Korr 19:08 ,

Shes Renault Master Maxi i sapo ardhur nga Austria

Histora e veturës

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
10 Korr 11:53 ,

Shes Mercedes ML350 Bluetec 4MATIC Pa Dogan

Histora e veturës

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
01 Korr 11:02 ,

Ford Fiesta 1.3 b , 90.000 Km Liber servisit etj.

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
29 Qer 22:20 ,

Ford Fiesta 1.3 b, 90,000 Km, liber servisi, xhamat e

Histora e veturës

4 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
21 Qer 18:15 ,

Shes veture Ford-focus

Histora e veturës

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Qer 14:23 ,

Autotransport

Histora e veturës

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Qer 17:33 ,

Shes veturen Ford-focus

Histora e veturës

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Qer 23:07 ,

Ford Conect 1.8 Dissel Inter kuller viti 2012 Shum Ekonomik

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Qer 07:20 ,

Shitet

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Qer 08:59 ,

Ford Transit Conect 1.8 diesel viti 2012

Histora e veturës

3 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Qer 08:30 ,

Ford Conect 1.8 Dissel 2012 km 151 Mij

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Maj 07:42 ,

Shitet Ford Fiesta 1.6 Tdci 2015

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Maj 14:22 ,

ford fiesta

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ford | Të gjitha | Vetura | Besianë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione