Kosova | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

BMW , 18
Opel , 12
Ford , 7
Peugeot , 7
Škoda , 7
Audi , 5
Renault , 4
Volvo , 4
Fiat , 3
Acura , 2
Kia , 2
Smart , 2
Toyota , 2
Aixam , 1
Jeep , 1
Seat , 1
Tata , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kosova,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kosova Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:10 ,

Kuga, 2.0 diesel, 4x4, manual, viti 2009, 140k km

9 300 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:21 ,

SKODA Superb 2.0 TDI 140 PS Manual

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:29 ,

Stilolaps me kamer te fshehur

35 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:30
Linku:
,

Shitet SKODA KAROQ 2018 FULL EKSTRA

22 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 12:20 ,

Golf VI *Highline*

9 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Maj 15:52 ,

Shes BMW 520d Standheitzung Head-up display

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 11:24 ,

Ford Transit 2.2 me rks ndrim i munshem

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 18:13 ,

SKODA 2020 - 7000 km

26 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Maj 22:16 ,

VOLVO S80 D5

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Pri 14:19 ,

Audi a3 Automatik S tronic 1.6, 1 vit tplote RKS

9 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Pri 22:38 ,

Ford Ranger

20 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
28 Mar 15:03 ,

Blejm USD-T virtuale digital money��Euro cash

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Mar 15:03 ,

Kosova.group@outlook.com

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Mar 19:08 ,

Blejm USD-T virtuale digital money��Euro cash

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Mar 16:49 ,

Blejm USD-T virtuale digital money��Euro cash

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Mar 08:16 ,

Passat

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Mar 21:18 ,

Blejm USD-T virtuale digital money��CASH

9 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Mar 21:18 ,

Blejm USD-T virtuale digital money�� EURO

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Mar 21:02 ,

Blejm USD-T virtuale digital money��

9 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Shk 12:36 ,

Shitet Passat 3C

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
21 Shk 21:19 ,

Bmw 320 M-Paket

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Shk 15:58 ,

Blejm USD-T virtuale digital money��

500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Shk 08:24 ,

jetta

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Shk 01:13 ,

Blejm USD-T virtuale digital money��

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Jan 11:44 ,

Shes golf 6

7 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 10:54 ,

OFROJ TANSPORT TE VETURAVE NGA EUROPA PER KOSOVE

150 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Jan 19:09 ,

Shitet toka

07 Jan 05:31 ,

Shitet Shkoda Yeti 2.0 Dizell, viti 2014, 1 pronar

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Jan 00:02 ,

Shes audi A6

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Jan 10:43 ,

AUTO TRANSPORTN JETONI GROUP SH.P.K

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Dhj 12:18 ,

E270CDI STATIONWAGON

6 299 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Dhj 23:48 ,

kosova

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Dhj 16:08 ,

Veture

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Dhj 08:16 ,

Pastrim Profesional per DPF Filter, Katalizator

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Nën 21:41 ,

Golf 6 HighLine 2.0

9 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Nën 14:09 ,

GOLF 6 modeli HIGHLINE

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Nën 08:54 ,

GOLF 6 modeli HIGHLINE

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Nën 16:38 ,

VW Jetta

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Qer 21:06 ,

Mercedes E220 2017 *c63 amg kit*

23 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Qer 16:22 ,

KIA CEED 1,0 T-GDI LP LX FUN M/T

15 150 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Qer 16:13 ,

KIA CEED 1,0 T-GDI LP LX START M/T

13 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Qer 22:08 ,

Shitet Vetura Golf 7 Highline 2015

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
26 Pri 18:52 ,

Ford Kuga i bler 00 ne Ford kosova motor

25 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
07 Pri 22:20 ,

Shes nndrroj Tata idnica

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Shk 14:04 ,

GOLF 7 GTD 2.0 TDI 184 PS NGA ZVICRA

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Jan 23:12 ,

Toyota Avensis 2005

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kosova | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione