OPEL INSIGNIA | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 425
Audi , 6
Peugeot , 5
Citroën , 3
Renault , 3
Fiat , 2
Acura , 1
Ford , 1
Hyundai , 1
Jeep , 1
Mazda , 1
MG , 1
Nissan , 1
Škoda , 1
Suzuki , 1
Toyota , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe OPEL INSIGNIA,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj OPEL INSIGNIA Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:25 ,

Opel Insignia - 2013 2.0

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:23 ,

OPEL ASTRA H 1.9 CDTI 150PS COSMO RKS VITI 2005

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:19 Shitorja ,

Opel Insignia 2.0 Cdti

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:48 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI KLIMATRONIC 10 MUJ RKS 2010

Histora e veturës

4 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:44 ,

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI VITI 2012 AUTOMATIK ME LIBER SERVISI

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:38 ,

Opel Insignia OPC - Line - 2014

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:20 ,

Veture e vogel me pak km te kaluara

Histora e veturës

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 23:04 ,

SHITEN GOMAT ME BANDASHA 31X10.5R15 ME 6 VRIMA

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:31 ,

Opel Zafira 2.0 CDTI 2012

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:33 ,

GJIP MAZDA CX7 ,VITI 2011,4X4 AWD

Histora e veturës

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 15:07 ,

Fiat grande punto (pikap)

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:54 ,

Opel Insignia 2.0CDTI Full CH 186.000km Sapo Doganuar!

Histora e veturës

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:51 ,

Fiat Bravo 1.6 jtd 6 shpejtesi 2008

Histora e veturës

4 290 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:51 ,

Renault Megane 1.6 benzin 94000km RKS

Histora e veturës

4 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 10:40 ,

Opel Insignia Automatik 045290107

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:10 ,

Opel insignia automatik

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 07:51 ,

Shes ndrroj golf 6 2.0 tdi 140 ps

Histora e veturës

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Qer 20:38 ,

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 2010

Histora e veturës

7 200 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 20:03 ,

shes opel insignia

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Qer 17:08 ,

Opel insgnia 2.0 ecoflex

Histora e veturës

11 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Qer 12:31 ,

Shes Opel Insignia

Histora e veturës

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 01:41 ,

Opel Insignia 4x4 Biturbo 2.0Cdti

Histora e veturës

8 999 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 17:41 ,

Opel insignia 2 8 opc 325 ps

Histora e veturës

12 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 10:29 ,

Opel insignia

Histora e veturës

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Qer 20:24 ,

Shitet Opel Insignia 2.0 CDTI.viti 2012.Automatik

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 13:09 ,

Opel Insignia 2.0 CDTI Sports Tourer

Histora e veturës

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 04:25 ,

Opel insignia Me marrveshje

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Maj 23:28 ,

Shitet Opel Insignia 2.0 FaceLift BiTurbo

Histora e veturës

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 23:28 ,

Opel Insignia

Histora e veturës

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Maj 23:13 ,

Opel insignia 2011 rks 8 muj

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 21:20 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

Histora e veturës

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Maj 19:24 ,

Shes VW Beetle

Histora e veturës

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Maj 20:39 ,

Opel Insignia Sports Tourer - I DOGANUAR

Histora e veturës

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Maj 17:14 ,

Opel insignia 2.0 cdti

Histora e veturës

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 14:52 ,

shitet shkoda Fabia 1.4 Diesel vp 2015 ,rks 1 vit

Histora e veturës

8 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Maj 22:05 ,

Golf 7 gtd

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Maj 14:52 ,

Ople Insignia

Histora e veturës

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 10:21 ,

Open Insignia

Histora e veturës

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 12:38 ,

Opel Corsa - E 2016

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Maj 18:24 ,

Opel insignia 2.0 CD(TI) Automatik

Histora e veturës

7 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj OPEL INSIGNIA | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione