Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opel insignia | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 535
Peugeot , 9
Audi , 6
Citroën , 6
BMW , 5
Chrysler , 3
Ford , 2
Hyundai , 2
Nissan , 2
Škoda , 2
Suzuki , 2
Acura , 1
Daewoo , 1
Jeep , 1
Kia , 1
Lada , 1
Mazda , 1
MG , 1
Renault , 1
Seat , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel insignia,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel insignia Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 06:05 ,

WV TOUREG 3.0 TDI 4 MOTION FACELIFT PANORAM

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:05 ,

SEAT LEON 2.0 TDI VITI 2012 FACELIFT ����

8 350 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:13 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:13 ,

Kerkoj VETURA TE AKSIDENTUME

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:13 ,

Blej vetura te aksidentume :044926866:

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:17 ,

Veturat e aksidenume qe keni me shit

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:14 ,

Blejm vetura aksidentume

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:14 ,

Blejm vetura te aksidentume dhe me defekte

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:14 ,

Blejm vetura te aksidentuara dhe me defekte

9 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:14 ,

Blejm vetura te aksidentume dhe me defekte

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:14 ,

Blejm Vetura 044/926/866

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:14 ,

Blejm vetura te aksidentume

8 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:09 ,

Blejm vetura te aksidentume dhe me defecte

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:24 ,

shes opel insingia 2016 automatik 2000 kubik targa te huaja

7 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:17 Shitorja ,

Opel Insignia 2.0 Cdti Automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:57 ,

Opel Astra 1.7 Cdti, 2012, i sapo regjistruar ne RKS

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:55 ,

Shitet Mercedes-Benz ML 350 (118.000 Km)

23 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 08:57 ,

Opel Insignia 2.0cdti automatik RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:25 ,

Opel insignia 2.0 cdti automatic tourer

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 21:28 ,

Shes T6 maxi extra*** 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Qer 19:54 ,

Citroën C4

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Qer 19:50 ,

OPEL INSIGNIA 2.0CDTI FACELIFT •OPC LINE•

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Qer 10:41 ,

Opell Insignia 2.0 Dizell 1 vitë regjistrim 044202497

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 10:36 ,

OPEL INSIGNIA 2.0CDTI OPC-LINE SPORT

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 10:09 ,

Shes Opel Insignia viti 2011 dizel 2.0 Manual 240k km

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 20:33 ,

• GOLF VIII 2.0 TDI AUTOMATIC •

32 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Qer 18:16 ,

OPEL INSIGNIA 2009 AUTOMATIK 7 MUAJ RKS

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Qer 17:58 ,

BMW 745i V8 333Ps

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 17:57 ,

BMW 530d Automatik

2 590 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Qer 17:38 ,

GOLF VIII 2.0 tdi AUTOMATIC I DOGANUAR

32 500 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Qer 15:42 ,

OPEL INSIGNIA 2.0 cdti 2010

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Qer 10:03 ,

Opel insignia 2.0 CDTI sports/tourer 2015 automatik

6 350 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 13:39 ,

Opel Insignia 2.0 CDTI Sports Tourer

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Qer 11:07 ,

Lada

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Qer 19:23 ,

Opel Insignia!

8 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Qer 14:56 ,

Skoda Roomster 1.4 Tdi

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Qer 04:11 ,

OPEL INSIGNIA 2014

10 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 13:31 ,

Opel Insignia

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Qer 13:00 ,

Shes Opel Insignia 2.0 D 160 PS

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Qer 20:58 ,

Opel Insignia ecoflex green 2011 FULL

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 12:01 ,

Blejm Gjitha llojet e veturav

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Qer 12:01 ,

Blejm vetura me defekte ose te demtume

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 12:01 ,

Blejm vetura te aksidentume dhe me defekt

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 12:01 ,

Blejm vetura te Aksidentume

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Qer 11:55 ,

Blejm vetura te aksidentume dhe me defecte

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 11:42 ,

Shes opel insignia

8 850 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Qer 01:17 ,

Opel Insignia

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Qer 11:45 ,

Peugeot 206 1.4 hdi me klim

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Qer 11:38 ,

Suzuki S-X4 1.6 benzin 4X4

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel insignia | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione