Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opel astra 2010 - Vetura Të gjitha në Kosovë

Opel , 254
Audi , 15
BMW , 8
Peugeot , 5
Renault , 4
Citroën , 3
Ford , 3
Fiat , 2
Toyota , 1
Zastava , 1
Seat , 1
Škoda , 1
Dodge , 1
Pontiac , 1
Maybach , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel astra 2010 , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel astra 2010 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 17:00
Linku:
Vetura  ·  Citroën  ·  Jumpy  ·  Viti

Citroen Jumpy 1.6 Hdi 2010 nga ZVICRRA

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 09:29 Vetura  ·  Fiat  ·  500  ·  Prishtinë

Fiat 500 1.2B AUTOMATIK

5 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:28 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

Audi a6 3.0 quattro S-line 3x

24 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:21 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

Opel corsa me 136- mij- KM- kalume

5 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:02 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Pejë

Caddy Maxi 1.9 TDI 2010

3 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:00 Vetura  ·  Citroën  ·  Jumpy  ·  Viti

Citroen Jumpy 1.6 Hdi 2010 nga ZVICRRA

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:14 Vetura  ·  Citroën  ·  Jumpy  ·  Viti

Citroen Jumpy 1.6 Hdi 2010 nga ZVICRRA

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:50 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

OPEL ASTRA 2.0 CDTI AUTOMATIK 2010 RKS

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 16:27 Vetura  ·  BMW  ·  730  ·  Ferizaj

BMW 730D F01 MLook - RKS 1 vit

12 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 15:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Prishtinë

VW Passat CC 2.0 DSG 2009 Me Dogane

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 10:50 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan, TABELA RKS, Automatik

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Maj 10:12 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Prishtinë

Mercedes S Class 350 dizel, motori 3.0 cdi, AMG paket

21 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Maj 10:06 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan, TABELA RKS, Automatik

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Maj 09:33 Vetura  ·  Maybach  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Mercedes Maybach S Class 350 dizel, motori 3.0 cdi

21 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Maj 22:55 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Gjakovë

Mercedes Benz

16 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Maj 18:48 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  Jumpy  ·  Viti

Citroen Jumpy 1.6 Hdi 2010 nga ZVICRRA

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
17 Maj 08:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Prishtinë

T5 2.0 TDI 6 METRA

Viti: 2010
Kilometrazha: > 500 000
10 Maj 22:12 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prishtinë

mercedes c 220 amg line 2013 automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 17:14 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Fushë Kosovë

Oepl astra

6 750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Pri 23:35 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

Opel Astra 2010..

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 18:28 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

Shitet opel astra h

5 400 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 07:39 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

Opell Astra J 1.7 dizell 6 shpejsi rks

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Mar 12:37 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan, TABELA RKS, Automatik

10 600 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
22 Mar 16:57 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjakovë

Opel Astra J 1.7 J i sa po DOGANUAR ��������

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 10:57 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan, TABELA RKS, Automatik

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Mar 01:27 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjilan

Shes

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Mar 17:39 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjilan

Astra J 1.6 Benzin Automatik vp 2010 Rks 2 Muj

6 800 EUR

04 Mar 10:29 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Prishtinë

Fellne 245/40/R19 Audi VW me goma

680 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
17 Shk 22:09 Vetura  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Prishtinë

Fellne toyota R16 4+1 rezerv

500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Shk 21:44 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Gjakovë

Mercedes

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 22:00 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

Opel astra J

22 Jan 02:09 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Kastriot

AUDI A6 2.7 ALORED QUATRO 4X4 GJENDJA PERFEKTE

10 200 EUR Price Reduced

17 Jan 11:38 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

Audi A3 2.0 AUTOMATIK 2010

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 17:15 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Drenas

Opel Astra 2010 1.7 eco

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Dhj 12:02 Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Gjilan

FORD MONDEO 2.0 AUTOMATIK VITI 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Dhj 11:28 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Prishtinë

RENAULT CLIO 1.1 1999

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Dhj 15:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy 2.0 SDI ne RKS super gjendje

2 750 EUR

20 Dhj 15:15 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

AUDI A6 2.0 TDI 2014 162.000 KM

17 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Dhj 15:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

2015 Golf 7 2.0 GTD 170.827 km

15 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Dhj 15:14 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7 2.0 TDI 2014 HIGHLINE 101.000 KM ME DOGANE €16,950

15 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Dhj 15:13 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Lipjan

2014 Audi A4 2.0 TDI 2014 164.000 Km Me Dogane

15 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Dhj 15:12 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI 2014 SPECIAL EDITION 112.000 KM

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Dhj 18:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy 2.0 SDI 2010 me klim RKS 3 muaj

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Dhj 04:53 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjakovë

Opel Astra

7 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Dhj 18:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

VW PASSAT SEL PREMIUM 2013 SUPER FULL OPTION

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 17:45 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

Opel astra 2010

22 Nën 12:44 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prizren

Opel Astra

123 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 05:16 Vetura  ·  Zastava  ·  Florida  ·  Lipjan

Yugo

22 Nën 05:15 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjakovë

OPEL ASTRA J 2010 AUTOMATIK

5 600 EUR

22 Nën 05:15 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjakovë

OPEL ASTRA J 2010 AUTOMATIK

5 600 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel astra 2010 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione