Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opel zafira 2010 - Vetura Të gjitha në Kosovë

Opel , 61
BMW , 7
Audi , 5
Peugeot , 4
Ford , 2
Renault , 2
Toyota , 1
Seat , 1
Škoda , 1
Fiat , 1
Dodge , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel zafira 2010 , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel zafira 2010 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:26 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Pejë

Caddy Maxi 1.9 TDI 2010

3 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:49 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW PASSAT 3C 2.0 TDI 140 PS AUTOMATIK DSG

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Prishtinë

T5 2.0 TDI 6 METRA

Viti: 2010
Kilometrazha: > 500 000
09 Maj 16:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Prishtinë

VW Passat 3C 2.0 DSG 2009 Me Dogane

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 13:28 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Gjilan

Opel Zafira 1.9 Dizel vp 2010 Rks 6 Muj

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Shitësit të Besuar
05 Maj 14:48 Vetura  ·  BMW  ·  730  ·  Ferizaj

BMW 730D F01 MLook - RKS 1 vit

12 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 06:37 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Viti

Shitet

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Pri 23:19 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Klinë

Zafira

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 10:29 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Prishtinë

Fellne 245/40/R19 Audi VW me goma

680 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
19 Shk 22:33 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Dragash

Opel zafira 1.9 2010

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Shk 22:09 Vetura  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Prishtinë

Fellne toyota R16 4+1 rezerv

500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Shk 21:44 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Gjakovë

Mercedes

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 11:38 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

Audi A3 2.0 AUTOMATIK 2010

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 02:43 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Dragash

Opel zafira 1.9 2010

5 555 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Dhj 12:02 Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Gjilan

FORD MONDEO 2.0 AUTOMATIK VITI 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Dhj 11:28 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Prishtinë

RENAULT CLIO 1.1 1999

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Dhj 18:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy 2.0 SDI 2010 me klim RKS 3 muaj

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Dhj 18:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

VW PASSAT SEL PREMIUM 2013 SUPER FULL OPTION

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 22:29 Vetura  ·  Audi  ·  Q7  ·  Prishtinë

Audi Q7 3.0 dizel 2013 rks 7 ulse

15 999 EUR

08 Tet 07:58 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Ferizaj

Opel Zafira 2003

2 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Sht 16:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Fushë Kosovë

Tiguan 2.0Tdi R-Line Automatik DSG 4motion RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Gush 08:29 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Malishevë

Opel Zafira

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 16:17 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Mitrovicë

opel zafira 2010

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Korr 11:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 të tjera  ·  Prishtinë

T5 2.0 TDI 6 METRA

14 Korr 07:28 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Mitrovicë

Opel Zafira 1.9 2010 Kerr Familjar 7 ulese 1 Dor Prej Qe Es

7 200 EUR

31 Maj 13:02 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Gjilan

L200 mitsubish navara toyota hilux nissan

11 500 EUR

24 Maj 16:45 Vetura  ·  Peugeot  ·  Expert  ·  Ferizaj

Shes Peugeot Expert 2.0 dizel, 166xxx km me garantojn, 2010.

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Mar 19:00 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Mitrovicë

Opel Zafira 1.9 CDI 2010

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Shk 18:26 Vetura  ·  Peugeot  ·  Expert  ·  Ferizaj

Shes Peugeot Expert 2.0 dizel, 166xxx km me garantojn, 2010.

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Jan 22:37 Vetura  ·  Peugeot  ·  Expert  ·  Ferizaj

Shes Peugoet expert 2.0 dizel, 166xxx km me garantojn

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Nën 03:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

golf 6 2.0 TDi shitet Ndrrohet 049 567 443

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Nën 09:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Gjilan

Polo 1.6 tdi 2010 1 vjet rks ne gjendje prefekte

6 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Nën 00:14 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Mitrovicë

U shit, flm merrjep! SEAT IBIZA 2010

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Tet 14:29 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Ferizaj

Bmw 530d F10 M-Packet Full Opsione

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 23:15 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Ferizaj

Bmw 530d M-Packet F10 Full Opsione

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 11:21 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Ferizaj

OPEL ZAFIRA

5 500 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 13:14 Vetura  ·  BMW  ·  525  ·  Ferizaj

Bmw 525D 3.0 F10 Automatik Full Opsione 12/2010

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 13:08 Vetura  ·  BMW  ·  525  ·  Ferizaj

Bmw 525d 3.0D F10 Automatik Full Opsione

13 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 10:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

Shiten Fellnet 16qe Per Pollo 2010

170 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Shk 23:39 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Gjakovë

Shitet dhe nderrohet Opel zafira 1.9 cdti 2010

5 300 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Jan 03:18 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Mitrovicë

Shes/ndrroj opel zafira 1.9 cdti manual v.p 2010 7 ulse

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 23:16 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Mitrovicë

Opel Zafira 1.9 cdti v.p 2010 7 ulse

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Dhj 08:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Pejë

Der per caddy 2004-2010 QMIMI I PADISKUTUSHEM

150 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Tet 12:36 Vetura  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Prishtinë

skoda yeti

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Tet 20:08 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

Shitet opel astra J 1.7 cdti 2010 model sport ndrrim

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Tet 12:58 Vetura  ·  Opel  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Opel Zafira 1.7 viti 2010

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Sht 13:35 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Dragash

Opel zafira

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Gush 17:50 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Fushë Kosovë

Opel Zafira 1.7cdti

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 23:08 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Prishtinë

Opel zafira 1.7cdti viti 2010

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel zafira 2010 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione