Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

mustang - Vetura Të gjitha në Kosovë

Ford , 53
Audi , 44
BMW , 31
Opel , 17
Peugeot , 7
Škoda , 6
Bentley , 5
Renault , 5
Seat , 4
Citroën , 3
Fiat , 3
Hyundai , 3
Lancia , 3
Daihatsu , 2
Alpina , 1
Cadillac , 1
Chevrolet , 1
Dacia , 1
Ferrari , 1
Honda , 1
Jeep , 1
MINI , 1
Pontiac , 1
Porsche , 1
Smart , 1
Suzuki , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mustang,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj mustang Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:38 Vetura , Dardanë

BMW 530d Automatik

2 490 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:17 Vetura , Prishtinë

Opel Mokka AUTOMATIK

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:59 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan

11 700 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 13:54 Vetura , Gjilan

Vw polo 2001

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:29 Vetura , Prishtinë

CITROEN DS4 1.6 e-HDI Viti 2015 me Dogane

8 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:46 Vetura , Ferizaj

Opel Antara 2.2 CDTI 184ps Automatik

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:44 Vetura , Ferizaj

Opel Astra J 1.7 CDTI 2013 Facelift

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:01 Vetura , Ferizaj

Mercedes ML 350 BlueTec AMG Line 2013 Automatik 9g Tronic

26 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:01 Vetura , Gjilan

FORD MUSTANG 1967 3.2 BENZIN AUTOMATIK 68.000km

27 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 04:54 Vetura , Ferizaj

Audi Q5 3.0 TDI Quattro 2013 ���� - Me Dogan

19 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:29 Vetura , Prishtinë

BMW 520i M- PAKET FULL I DOGANUAR 2013

15 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:29 Vetura , Prishtinë

OPEL CORSA D FACE LIFT 166.000 KM I DOGANUAR 2014

7 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:29 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 6 1.6 TDI I DOGANUAR 2013

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:29 Vetura , Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT 1.6 TDI I DOGANUAR 2013

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:29 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 E-HDI AUTOMATIK RKS 2011

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:29 Vetura , Prishtinë

SKODA FABIA FACE LIFT 1.4 TDI I DOGANUAR 2015

8 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:29 Vetura , Prishtinë

VW POLO FACE LIFT 1.4 TDI I DOGANUAR 2015

7 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:29 Vetura , Prishtinë

CITROEN C4 1.6 E-HDI 141.000KM I DOGANUAR 2013

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:29 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 TDI DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2019

15 400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:03 Vetura , Gjilan

�������� Blej vetura ����������������

6 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 11:56 Vetura , Pejë

FORD MUSTANG 2.3 317PS CONVERTIBLE ECO BOOST CABRIOLET

25 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
24 Sht 22:33 Vetura , Prishtinë

VW CADDY 1.9 TDI 1 VIT RKS 2010

4 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 22:30 Vetura , Prishtinë

Renault Clio 1.9 dizell

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 20:37 Vetura , Prishtinë

Shes AUDI A3 , 2.0TDI-Stronic 2016

16 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 05:55 Vetura , Gjilan

Opel insignia

7 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Sht 18:57 Vetura , Prishtinë

Skoda Roomster 2015 Me 5 Ulse

8 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Sht 06:11 Vetura , Gjakovë

2021 FORD MUSTANG GT EXECUTIVE

70 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Sht 13:34 Vetura , Prizren

Audi a3

8 200 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Sht 23:58 Vetura , Pejë

FORD MUSTANG 2.3 ECO BOOST CABRIOLET

25 900 EUR

27 Gush 13:43 Vetura , Prishtinë

BMW M1 2018-2019 1.6 Dizel 3.5 L 100 KM

18 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Gush 13:13 Vetura , Prizren

BLEJME VETURA PA DOGANE (EURO4)

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Gush 10:53 Vetura , Ferizaj

Golf 4 1.9 disel

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Gush 17:45 Vetura , Gjilan

Range rover

21 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Gush 16:17 Vetura , Prishtinë

VW PASSAT 2.0 TDI DSG R LINE 4MOTION

22 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Gush 11:51 Vetura , Prizren

Golf VII 7 2.0 TDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 03:57 Vetura , Prizren

Golf VII - 7. TDI 2.0

11 Gush 09:45 Vetura , Prishtinë

PASSAT 2.0 BLUEMOTION

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Gush 14:52 Vetura , Prishtinë

Shitet Seat Leon 2017 1.6 Dizel

1 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 22:10 Vetura , Dardanë

BMW 745i V8 333Ps

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 05:41 Vetura , Vushtrri

AUDI A3 FACELIFT

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 14:49 Vetura , Prishtinë

Shitet Volkswagen Passat 2,0 TDI

20 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Korr 19:24 Vetura , Prishtinë

Bmw 320d Automatik

5 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Korr 16:38 Vetura , Vushtrri

Ford S-Max

9 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Korr 08:09 Vetura , Ferizaj

Honda Jazz

2 400 EUR

03 Korr 15:13 Vetura , Prizren

Makin ne shitje

21 990 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
03 Korr 08:32 Vetura , Ferizaj

VW Golf 4

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mustang | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • mustang në kategorinë Vetura | Honda
  • mustang në kategorinë Vetura | Suzuki
  • Mustang në kategorinë Vetura | Ford | Mustang
  • Mustang në kategorinë Makina
  • mustang në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz
  • Mustang në kategorinë Vetura | Mazda | MX-5
  • mustang në kategorinë Vetura | Chevrolet
  • Mustang në kategorinë Vetura | Toyota
  • Mustang në kategorinë Vetura | Acura
  • mustang në kategorinë Vetura | Mitsubishi

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione