Mustang | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Ford , 41
Audi , 29
BMW , 20
Opel , 16
Peugeot , 7
Renault , 4
Škoda , 4
Bentley , 3
Hyundai , 3
Toyota , 3
Citroën , 2
Seat , 2
Smart , 2
Aixam , 1
Chevrolet , 1
Fiat , 1
Lancia , 1
Porsche , 1
Suzuki , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mustang,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mustang Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 11:15 ,

Opel Omega 3.0 V6 24V

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Maj 17:19 ,

Ford Fiesta AUTOMATIK Tiptronin 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 12:49 ,

PTZ GSM Camera, Kamer me kartë SIM 4G, rezolucion 3MP FullHD

149 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Maj 12:05 ,

Smart TV Box Android 10.1 4K 4GB RAM 32GB ROM

55 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
10 Maj 12:05 ,

LTE CPE 4G Router me kartë SIM, WAN, LAN, Wi-Fi, 300Mbs

79 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
10 Maj 12:04 ,

Sensor lëvizje "PIR Motion" për paisje me rrymë deri në 240V

10 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Maj 12:04 ,

Oksimetër me ekran LED

19 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Maj 12:04 ,

Sensor zëri, rrymë 220V për fikje/ndezje të dritës

12 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Maj 12:03 ,

IP Camera PTZ, me rezolucion 8MP 4K, Dhuratë 32GB SD Card

69 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
10 Maj 12:03 ,

Sonoff POWR2 çelës Wi-Fi me monitorim të energjisë, 3500W

25 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Maj 12:03 ,

Xiaomi Mi Pro 300Mbps, WIFI 2.4Ghz Repeater Extender, Signal

25 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Maj 12:03 ,

Xiaomi Mi Pro 300Mbps, WIFI 2.4Ghz Repeater Extender, Signal

25 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Maj 11:56 ,

Detektor me Wi-Fi i rrjedhjeve të ujit

25 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 11:56 ,

Detektor tymi dhe zjarri 85db

17 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Maj 11:56 ,

Llampë LED inteligjente me WiFi 15W

12 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Maj 11:55 ,

Çelës me 3 dalje dhe me pult për paisje me rrymë 220V

19 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Maj 11:55 ,

Çelës me 2 dalje dhe me pult për paisje me rrymë 220V

17 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Maj 11:55 ,

GSM Remote Control Gate Opener, Hapës porte me SIM

39 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Maj 11:55 ,

SONOFF MINI R2 - Modul dritash Wi-Fi me dy drejtime

19 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Maj 11:51 ,

Sonoff TX Smart Wall Switch, çelës muri me Wi-Fi

29 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Maj 11:27 ,

Polo 1.4 Diesel BLUEMOTION

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Maj 11:03 ,

Shirit LED RGB shumëngjyrësh 10 metra me bluetooth

35 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Maj 11:02 ,

Paisje zbuluese GPS me bluetooth për sendet që ju humbasin

19 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Maj 21:07 ,

Audi A3 Sportback 1.9 TDI DSG 2010

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 19:17 ,

Shitet Plini

200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Maj 12:17 ,

Passat B7 ComfortLine 2.0 BlueMontion

6 550 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 22:27 ,

Toyota Avensis dizel 2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 16:49 ,

Opel Corsa 1.3 Diesel 6 shpejtesi

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 01:03 ,

Opel Astra 1.7cd-TI(125ps) 11 muaj RKS

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Maj 21:29 ,

Golf 6 Plus 2.0 DSG Highline 2011 152.000km

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Pri 23:06 ,

Golf 7 gtd

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Pri 09:50 ,

Ford Maverick GL 2.7 Dizell

2 600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 09:47 ,

Suzuki Baleno 1250CC AUTOMATIK 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Pri 22:33 ,

Peugeot 207 1.6 Hdi

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 03:35 ,

Passat B7 2011

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 21:14 ,

Open Insignia

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 19:07 ,

1967 Ford Mustang Cabriolet

32 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Pri 13:36 ,

VW Golf VII 1.6TDI 81KW I DOGANUAR

11 499 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Pri 11:48 ,

VW Passat 3G5 2.0DTI 110KW Blue Motion I DOGANUAR

15 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 23:02 ,

Ford Mustang

27 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
05 Pri 08:33 ,

Audi Automatik

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Mar 00:20 ,

Ford mustang

27 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
26 Mar 07:06 ,

Hyundai Snta Fe

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Mar 16:46 ,

MISECU NVR 5MP 2K PoE me Mikrofon, Dhuratë 500GB HDD

280 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Mar 16:35 ,

Prizë inteligjente me WiFi, 16A dritë LED monitorim energjie

29 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Mar 16:35 ,

MISECU 5MP NVR PoE Mikrofon dhe Altoparlant Dhuratë 500GB HD

350 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Mar 10:24 ,

Shes Polo dizel

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 12:46 ,

MERCEDES BENZ A 180 CDI 2012 FACELIFT PA DOGN

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Mar 21:54 ,

Rent a car

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mustang | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

mustang mustang Mustang

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione