Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

pikado | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Ford , 8
Peugeot , 4
Acura , 3
BMW , 3
Fiat , 2
Opel , 2
Piaggio , 2
Audi , 1
Cadillac , 1
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pikado,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj pikado Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

08 Gush 08:52 ,

SHITET BICIKLETA MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Shk 22:07 ,

Bilardo pingpong xhiboks pikado

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Jan 23:26 ,

Bmw 3 e 46 ndrrim me pikado cedi me ulse ose opel combi

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Gush 16:30 ,

Shitet pikado

500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Maj 23:08 ,

Shitet pikado ford transit dizell 1.8 ne gjendje te rregullt

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 23:02 ,

Shitet pikado ford transit ne gjendje te rregullt

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 22:58 ,

Shitet pikado ford transit ne gjendje te rregullt

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 22:55 ,

Shitet pikado ford transit ne gjendje te rregullt

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 22:37 ,

Shitet pikado ford transit ne gjendje te rregullt

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Pri 09:52 ,

Shitet pikado ford transit ne gjendje te rregullt

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Sht 19:26 ,

pikado e pa perdorur

900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Gush 23:19 ,

Cedi -Ford-cronncon

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Korr 21:55 ,

shes pikado baj ndrrim

350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
20 Shk 16:22 ,

Shitet pikado ne gjendje te rregullt

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Shk 18:27 ,

Shitet pikado ne gjendje te rregullt

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Shk 19:44 ,

Shitet pikado ne gjendje te rregullt

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Shk 20:38 ,

Shitet pikado ne gjendje te rregullt

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Shk 18:54 ,

Shitet pikado ne gjendje te rregullt

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Shk 12:25 ,

Shitet pikado ne gjendje te rregullt

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Shk 20:15 ,

Shitet pikado ne gjendje te rregullt

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Nën 15:24 ,

Pikap

650 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Shk 20:32 ,

shitet bilardo

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Jan 18:42 ,

Shes pikadon

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Dhj 17:46 ,

Shitet Peugeot Pikado

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Maj 22:01 ,

peugeot

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Pri 10:44 ,

Pikado

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Jan 21:45 ,

Tung

800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Jan 16:29 ,

Pikado

Viti: 1995
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Dhj 13:20 ,

Caddy

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 18:20 ,

pikado

850 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Korr 11:05 ,

Pikado

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Maj 19:06 ,

Pikado

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
27 Pri 19:32 ,

Shes reno clio pikado

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Mar 21:12 ,

pikapo 1.7 dizell motor japan

1 350 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Mar 22:44 ,

Pikado

650 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Sht 13:30 ,

Shes ose ndrroj

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Pri 11:58 ,

shitet vetura

1 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 13:11 ,

Shitet ose ndrrohet

1 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Shk 21:36 ,

Mercedes

1 400 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 21:07 ,

Mercedes

1 400 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj pikado | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione