Piaggo | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Piaggio , 118
Vespa , 2
CPI , 1
Malaguti , 1
Mz , 1
Peugeot , 1
Yamaha , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Piaggo,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Piaggo Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 15:38 ,

Piaggo beverly 500IE

2 300 EUR

Viti: 2006
Dje 14:28 ,

Shes piaggo Liberty

570 EUR Price Reduced

Viti: 2006
30 Korr 17:05 ,

Skuter ..piaggio 50cc

380 EUR

Viti: 2000
19 Korr 17:08 ,

Piaggo Liberty

800 EUR

Viti: 2006
16 Korr 06:41 ,

Shitet Piaggo

500 EUR

Viti: 2003
13 Korr 12:11 ,

PIAGGO

50 EUR

Viti: 2004
05 Korr 03:52 ,

Skuter

650 EUR

Viti: 2007
03 Korr 20:39 ,

Piaggo skipper

400 EUR

Viti: 2013
29 Qer 22:19 ,

shitet

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 2013
08 Qer 23:01 ,

Piagio fly 125

Viti: 2008
24 Maj 20:07 ,

Piaggo x8

700 EUR

Viti: 2006
23 Maj 09:02 ,

Piaggo X8

700 EUR

Viti: 2006
04 Maj 03:10 ,

Shitet Piaggo ndrrim me Skuter tjeter

250 EUR

Viti: 2007
03 Maj 14:29 ,

Piaggo fly

850 EUR

Viti: 2006
11 Mar 21:52 ,

Grand Skuter

999 EUR

Viti: 2006
27 Shk 22:52 ,

Shitet piaggo 125cc 2T

Viti: 1999
11 Nën 16:08 ,

Shes skuterin 125cc

800 EUR

Viti: 2006
27 Sht 21:04 ,

Piaggo Beverly 125 KUBIK RKS 2003

1 300 EUR

Viti: 2003
10 Sht 15:55 ,

Piaggo Skipper 1996 Classic

650 EUR

Viti: 1996
26 Gush 18:27 ,

Piaggo 125 cc

600 EUR

Viti: 2002
21 Gush 15:58 ,

Piaggo Liberty 125cc

550 EUR

Viti: 2008
06 Gush 15:28 ,

Piaggo zip 50cc 4t

680 EUR

Viti: 2006
17 Korr 15:25 ,

Shitet Skuter Piaggo

350 EUR

Viti: 2009
01 Korr 16:50 ,

skuter 125 cc

550 EUR

Viti: 2014
30 Qer 10:30 ,

piaggo 125cc 2t

730 EUR

Viti: 1997
20 Qer 21:04 ,

Piaggo liberty 50cc

450 EUR

Viti: 2007
01 Qer 14:32 ,

Piaggo fly 50cc

400 EUR

Viti: 2006
01 Qer 00:42 ,

Shitet piaggo

350 EUR

Viti: 1999
28 Maj 02:05 ,

Piaggo Zip italian ngjendje perfekte

430 EUR

Viti: 1996
19 Pri 18:42 ,

Skuter

Viti: 2008
03 Pri 18:10 ,

Shes piaggo skiper 125 cc

320 EUR

Viti: 2000

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Piaggo | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione