aksidentuar | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina

Sot 22:10 ,

Peugeot 308 SW 1.6ehdi EKSTRA 136mi km origjinale

6 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:01 ,

VW Volkswagen Phaeton 2007 3.0 TDI Dizel 225 PS

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:00 ,

Seat Exeo 2.0 tdi Automatik i Doganuar Homologim

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:36 ,

Opel corsa 1,3 CDTI DOGANUR HOMOLOGIM KONTROLL TEK

5 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:35 ,

Golf 6 1,6TDI iDoganuar

6 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:02 ,

Shitet Gjipi i Aksidentuar

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:53 ,

Shes Golf VII 2015

13 499 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:07 ,

Blejmi Vetura te Aksidentuar si dhe pa Dogan

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:05 ,

Blejm te Gjitha Llojet e Veturave

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 03:01 ,

Golf 3 1.9.SDI

800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:11 ,

Blejm Vetura te AKSIDENTUAR

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 14:11 ,

Blejm vetura te aksidentuar

50 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 14:10 ,

Blejm vetura te aksidentuar

20 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:10 ,

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUAR

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 14:09 ,

Blejm Fiat Punto

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 14:09 ,

Blejm Vetura te AKSIDENTUAR

20 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
10 Gush 16:53 ,

PJES DHE SERVIS PER GJIPA JAPAN AMERIKAN 4X4

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Gush 15:24 ,

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 16:18 ,

Blejm Vetura Rks Pa dogan Defekt T Aksidentuar

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Gush 15:24 ,

Bmw e30 coupe

1 300 EUR

30 Korr 21:49 ,

VW-VOLKSWAGEN SHARAN 2.0L

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Korr 13:29 ,

VETUR PER FAMILJE.

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 18:23 ,

Kerkoj me ble Mitsubishi Colt

500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Korr 17:15 ,

Audi a6 super e mireeee!!!!!

2 900 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 19:52 ,

AUDI A6 Sline facelift

13 900 EUR Price Reduced

23 Korr 13:10 ,

Audi A4 2.0 143ps Automatik

15 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 09:38 ,

Pezho 1.4 dizell

370 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Korr 14:58 ,

I aksidentuar

3 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 08:45 ,

Pezho 1.4 dizell

400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Korr 23:16 ,

Shitet

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Korr 22:36 ,

Shitet

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Korr 19:32 ,

Audi A3

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Korr 10:48 ,

VW Passat b8

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
13 Korr 10:19 ,

Shitet polo e aksidentuar

700 EUR

13 Korr 10:12 ,

Golf 3 -benzine rks deri me 2021

550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Korr 20:54 ,

vw passat b8

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999

Në fillim