Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Fiat | Punto Evo

Dje 08:12 ,

FIAT GRANTE PUNTO 1.2 BENZIN

2 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 10:29 ,

Fiat Punto Evo 1.3 JTD Automatik 2011

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Sht 16:27 ,

Shes veturen Fiat Punto Evo 1.3 Disesel

5 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Sht 00:23 ,

Fiat Punto Evo 2009 regjistrimi par 1 vit , PRIVAT

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Sht 00:23 ,

Fiat Punto Evo 1.3dizel 150.000km 7muj ks

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Gush 02:50 ,

Shitet Fiat Punto EVO 1,4 Benzin Manual

Viti: 2012
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
22 Korr 12:42 ,

FIAT PUNTO EVO 1.3 MULTIJET ,Viti 2012

3 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 08:18 ,

Fiat Punto Evo 1.3

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Korr 13:46 ,

Fiat

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 17:45 ,

Fiat

4 600 EUR

09 Korr 15:43 ,

Fiat Punto EVO 1.4B 2012

4 750 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Korr 15:39 ,

Fiat Punto EVO 1.4B 2012

4 750 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Korr 02:32 ,

Fiat punto Evo 1.3

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Qer 23:13 ,

U SHIT FLMM MERRJEP

3 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 14:46 ,

Fiat punto

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Pri 12:09 ,

Fiat Punto dizel

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Shk 19:36 ,

shes Fiat Punto Evo 1.3 dizell Multijet

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 09:43 ,

FIAT PUNTO EVO 1.3 DIESEL

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Tet 10:42 ,

FIAT PUNTO EVO 1.3

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Tet 22:16 ,

Shes

230 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Korr 23:23 ,

shes fiat punto benzins

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Mar 09:46 ,

Fiat Punto Evo 1.4i me libera dervisj e para dor

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Pri 20:03 ,

Fiat u shit flm merrjep e gzoft pronari i ri

3 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Gush 16:22 ,

Fiat Punto

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Mar 17:03 ,

FIAT PUNTO ABARTH SAPO ARDHUR CH MUNDSI NDRRIMI

1 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Nën 21:39 ,

Fiat Punto -03 FLM MERRJEP U SHIT VETURA

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Tet 23:25 ,

Fiat Punto EVO 1.3

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Tet 15:09 ,

Fiat Punto EVO 1.3

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Sht 19:30 ,

fiat

220 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 20:26 ,

Fiat punto

2 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Korr 14:22 ,

vetura ne shitje

2 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Tet 19:50 ,

Fiat vp 01 rks 6ulse ndrrimi munshum

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim