BMW | Prishtinë | Makina | Vetura

BMW , 4316
VW Volkswagen , 1074
Opel , 321
Audi , 295
Peugeot , 78
Ford , 63
Renault , 61
Fiat , 50
Citroën , 40
Seat , 31
Škoda , 29
Land Rover , 23
Jeep , 21
Volvo , 13
Toyota , 11
Alfa Romeo , 11
Hyundai , 11
Smart , 11
MINI , 9
Rover , 9
Suzuki , 8
Kia , 7
Ssangyong , 6
Nissan , 5
Chrysler , 5
Porsche , 5
Mazda , 4
Honda , 4
Chevrolet , 4
Acura , 3
Daihatsu , 3
Lancia , 3
Yugo , 2
Infiniti , 2
Aixam , 2
Isuzu , 1
Lada , 1
Dacia , 1
Jaguar , 1
Alpina , 1
Lincoln , 1
Dodge , 1
Artega , 1
Daewoo , 1
MG , 1
Corvette , 1
GMC , 1
Tata , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe BMW,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj BMW Të gjitha | Vetura | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 17:06
Linku:
Shitorja ,

BMW F30 LCI 320d M Sport

Histora e veturës

27 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999

Sot 01:38 ,

Shitet BMW 320d M packet xDrive

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:09 ,

bmw

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:20 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , 1999 €

Histora e veturës

1 999 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:20 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , 1999 €

Histora e veturës

1 999 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:20 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , 1999 €

Histora e veturës

1 999 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:20 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , 1999 €

Histora e veturës

1 999 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:20 ,

BMW X3 2.0 Xdrive 2016 RKS rexhistrimi i par

Histora e veturës

18 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:19 ,

BMW X3 2.0 Xdrive 2012 124 000 km nga Zvicra

Histora e veturës

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:58 ,

Audi A3 2.0 TDI 2014

Histora e veturës

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:36 ,

BMW 320 2.0D Dizel 184Ps AUTOMATIK 2012����

Histora e veturës

14 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:36 ,

VW Tiguan 2.0 TDI AUTOMATIK 2013������

Histora e veturës

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:35 ,

VW Golf 5 2.0 TDI 1Bregasni AUTOMATIK 2007

Histora e veturës

6 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:35 ,

Opel Zafira 2.0 CDTI 2013 Pa Dogan

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:17 ,

Bmw 3Serie 320d 2014

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:16 ,

Bmw X1 20d Xdrive 2013

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:08 ,

BMW 330d e90 Automatik 2010

Histora e veturës

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:48 ,

Kem Pjes Per te Gjitha Llojet e Veturave

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:33 Shitorja ,

Bmw X6 3.5 D Viti 2010 Me Rks

Histora e veturës

19 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:33 Shitorja ,

Mercedes B 180 Cdi Viti 2013 Automatik Me Dogan

Histora e veturës

11 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:32 Shitorja ,

Bmw Gt 3.0D Viti 2012 Rks 10 Muj Full Extra

Histora e veturës

13 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:32 Shitorja ,

Mercedes-Benz CLS 350 Cdi AMG 2012 Full

Histora e veturës

27 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:31 Shitorja ,

Porsche Panamera 3.0D Face Lift Viti 2014 Me Dogan

Histora e veturës

44 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:30 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

Histora e veturës

13 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:15 ,

BMW X 5 M

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:53 ,

BMW 430 D XDRIVE M-SPORT FACELIFT VITI 2018

Histora e veturës

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj BMW | Të gjitha | Vetura | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Bmw BMW Bmw 320 Bmw Bmw Bmw BMW Bmw bmw bmw

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione