Prishtinë | Makina | Vetura | Audi | A6

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Audi A6 | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 05:53 Shitorja ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

17 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:42 Shitorja ,

Shitet AUDI A6 viti 2005. 2.7tdi manual

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 23:10 ,

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO 2X SLINE VITI 2013

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:10 ,

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO 245 PS VITI 2012

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:46 ,

Audi A6 3.0, QUATTRO , Matrix

22 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:07 ,

Iphone 8 64gb

190 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:36 ,

Audi A6 3.0Tdi 2011 Quattro

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:42 ,

Shes ose ndrroj Audi A6 Quattro Automatik rks 1 vit

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:41 ,

Shes ose ndrroj Audi A6 Quattro Automatik

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:39 ,

Shitet vetura Audi A6 Ultra

21 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:23 ,

audi a6 c5 shum e ruajtur

3 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:34 Shitorja ,

AUDI A6 3.0TDI QUATTRO 245PS 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:15 ,

SHES AUDI A6 2013 3.0 AUTOMATIK QUATRO LËKURË

22 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 15:42 ,

AUDI A6 3.0 TDI AUTOMATIC VITI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:03 ,

AnyCast M2 Plus WiFi Display Dongle 1080P

17 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 14:02 ,

Prizë inteligjente me WiFi, Sonoff Smart Plug

19 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:55 ,

PoE IP Camera e jashtme 8MP 4K UHD, Dhuratë 32GB SD Card

79 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 13:12 Shitorja ,

2013 AUDI A6 3.0 TDI S-Line QUATTRO

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:12 Shitorja ,

2016 AUDI A6 3.0 TDI MATRIX

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:11 Shitorja ,

2016 AUDI A6 3.0 TDI

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:06 Shitorja ,

Audi A6 3.0 TDI quattro S-line

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 10:00 ,

AUDI A6 3.0 TDI 245 PS QUATTRO 2x S-line

20 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:37 ,

Audi A6 3.0 TDI Quattro 2012 S/Line full opcion

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:49 ,

AUDI A6 3.0 TDI VEQ ME DOGAN NGA CH

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 03:35 ,

Audi A6 3.0 chuatro 245 ps

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 00:48 ,

AUDI A6 3.0 BITURBO RKS 2014

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 17:15 ,

AUDI A6 Quattro

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 02:29 ,

Audi A6 ne shitje

11 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Pri 23:59 ,

Poliratum kerre ne rrugen B

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 16:16 ,

Audi A6 S-Line Full

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 13:15 ,

Audi a6

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 02:07 ,

Shitet Audi A6 2012 Quatro

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Pri 02:07 ,

Shitet Audi A6 2012 Quatro

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Pri 09:15 ,

Auto Transport GIZZA

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Pri 09:14 ,

Auto Transport “ GIZZA “

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Pri 23:56 ,

Audi A6

12 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Pri 08:21 ,

Audi A6 s line full

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 14:19 ,

U SHIT NGA < A.S ALBANI >FLM

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Pri 10:47 ,

Audi A6 - 2012 3.0 Full extra facelift

17 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 08:32 ,

Shes Audi a6

2 750 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Pri 05:33 ,

Audi a6 2x s-line 3.0 exclusive

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Pri 12:43 ,

Audi a6 Sline 2011 quatro

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Pri 10:58 ,

Shitet Audi A6 2.0 TDI 2010 Automatik

11 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 14:27 Shitorja ,

A6 matrix 3.0 Tdi s line 326 ps

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Audi A6 | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione