4x4 | Besianë | Makina | Vetura

Kia , 23
Audi , 13
Nissan , 6
Opel , 5
Ford , 4
Jeep , 4
BMW , 3
Ssangyong , 3
Dacia , 2
Honda , 2
Hyundai , 2
Škoda , 2
Suzuki , 2
Chevrolet , 1
Citroën , 1
Fiat , 1
Peugeot , 1
Seat , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 4x4,kategori Vetura,ose vendndodhje Besianë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 4x4 Të gjitha | Vetura | Besianë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 19:45 ,

Sang yong rextone 2.7 xdi 4x4 padogan

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Sht 11:00 ,

Golf syncro

Histora e veturës

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Sht 15:51 ,

Shites: Nissan Pathfinder 2014 4X4

Histora e veturës

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Gush 23:43 ,

Shites: Nissan Pathfinder 2014 4X4

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Gush 09:27 ,

Amarok Pick-Up

Histora e veturës

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Gush 01:25 ,

Ssangyoung

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Gush 23:31 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Gush 19:41 ,

Mitsubishi Pajero 2005 4x4 3.2 i sapo ardhur

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 10:48 ,

SHES MERCEDES VITO 109 CDI 2007 PA DOGAN

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 13:56 ,

Shes Mercedes ML350 Bluetec 4MATIC Pa Dogan

Histora e veturës

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
06 Gush 12:47 ,

Shitet: Nissan Pathfinder 2014 4x4

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Gush 11:02 ,

VW Golf 2 syncro Country

Histora e veturës

10 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Korr 22:02 ,

Shitet Mitsubishi L 200

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Korr 09:21 ,

Audi Q3 4x4 2.0 Automatik

Histora e veturës

13 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Korr 15:39 ,

Shes kombi t5 furgon 4x4

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Qer 23:31 ,

Audi A6

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Qer 14:23 ,

Autotransport

Histora e veturës

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Qer 23:47 ,

Audi Q3 4x4 2.0 Automatik

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 10:26 ,

opel frontera

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 09:55 ,

golf 2 4x4 syncro gjip

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Mar 13:40 ,

SKODA OCTAVIA 2.0 TDI 4X4 2013 AUTOMATIK PA DOGANE

Histora e veturës

6 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 16:37 ,

mercedes sprinter 208d

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Shk 18:59 ,

Grand Cherokee 4.7 V8 4x4 Automatik RKS

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Jan 22:12 ,

Shes golf 6 2.0

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Jan 13:57 ,

Gjip jeep

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Jan 15:40 ,

SHITET LAND ROVER

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Dhj 14:36 ,

golf 7

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Dhj 10:01 ,

Audi A4 1.9 TDI Di Quatrro 4x4 full esktra

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Dhj 20:46 ,

shitet T5 transporter 4x4

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 21:32 ,

Vw passat

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 22:50 ,

Transporter Volkswagen-VW

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Nën 16:25 ,

BMW X3 xDrive 20d

Histora e veturës

28 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Tet 10:07 ,

VW Golf 7

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Sht 21:08 ,

kombi t4 4x4 syncro

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Gush 13:01 ,

NTP-METI Rrethoja gilindera bejm ndrrim me vetura

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
12 Gush 23:57 ,

Toyota 4 runner OFF ROAD 4x4

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Gush 22:33 ,

Kombi transportues

Histora e veturës

2 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 11:03 ,

Peugot Partner 1.6 Hdi 4x4 2007 me Dogan Euro 4

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 21:38 ,

Shitje

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 18:51 ,

Chevrolet Blazer 4x4 Automatik 4.3 Benzin

Histora e veturës

1 650 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 14:21 ,

i shitur

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 15:06 ,

Shitet Passat Karavan 4x4 TDI

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Mar 11:28 ,

u shit

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Shk 13:29 ,

Tiguan Rline full opsion Bajm ndrrim

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 4x4 | Të gjitha | Vetura | Besianë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

4x4 4x4 4x4 4x4 4x4 4x4 4x4 4x4 4x4 4x4

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione