Mitrovicë | Makina | Vetura | BMW | Seri 5

518 , 1
520 , 42
523 , 1
524 , 8
525 , 54
528 , 1
530 , 73
535 , 7

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 06:37 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VERURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

111 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:11 ,

BMW F10 520D AUTOMATIK FULL EXTRA PA DOGAN

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:54 ,

X5 per pjes Auto PjesServis Fidi

999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 19:47 ,

BMW F10 520D AUTOMATIK FULL EXTRA PA DOGAN

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:12 ,

BMW F10 520D AUTOMATIK FULL EXTRA PA DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 11:51 ,

Fazana

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Pri 21:34 ,

Bmw 525 Full Opsion

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Mar 17:37 ,

Shes bmw 3.0 dizell automatik 049494549

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Mar 16:49 ,

Blejm USD-T virtuale digital money��Euro cash

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Mar 09:53 ,

BMW Pjesë&Servis FiDAiMi Mitrovicë

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Mar 14:56 ,

BMW 520

21 750 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Shk 22:11 ,

Bmw 520d 2010

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 21:40 ,

BMW 525 XD (3.0) xdrive 4x4 Facelift nga ����

9 900 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Jan 18:41 ,

Shes ndrroj inventari sony playstation 5 Tv 5 Ps4

3 900 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Dhj 12:22 ,

Bmw

9 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 21:09 ,

Bmw 525

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 21:26 ,

KERKOJME BANESA OSE TROJE PER BLERJE��

500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Nën 12:38 ,

Uu shittt

1 600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Tet 02:12 ,

Blejm Bmw te aksidentuara pa dogan 049494549

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Sht 10:50 ,

U SHIT BMW E34

900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 15:19 ,

Pjes per BMW E39 1998 2.0 benzin

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Gush 10:28 ,

BMW 530

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Gush 14:54 ,

BMW 520d AUTOMATIK 2011 MUNDESI NDRRIMI 049654444

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 10:02 ,

Shes Bmw 2.5 Dizell

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Korr 10:36 ,

Shitet Bmw

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Korr 20:45 ,

Shitet BMV 525

5 200 EUR

05 Korr 18:07 ,

Shitet Bmw

8 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Qer 22:05 ,

Shitet ndrrohet

2 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Qer 16:26 ,

BMW 530 d 2006 RKS

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 15:05 ,

BMW 520

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 13:35 ,

Shes Bmw 530 3.0 dizell

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Maj 17:51 ,

bmw e34 525 tds

1 100 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 19:51 ,

Bmw 525TDS tip top Shitet/Ndrrohet

2 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Maj 18:20 ,

BMW 520D Automatik 2011

12 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 17:05 ,

BMW 520d XDriver 2014 face lift pa dogan

12 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 10:58 ,

Bmw 530

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Mar 21:49 ,

shitet bmw 525 2.5 tds

1 100 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Shk 23:25 ,

Pjes per te gjitha llojet e bmw

100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
03 Jan 16:15 ,

Shitet 850euro

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Dhj 15:49 ,

BMW 535 dizel

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Dhj 19:35 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 15:04 ,

BMW 525 dizel 1988

1 300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Nën 21:52 ,

BMW 530 Dizell

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 18:51 ,

Flmmm u shittt

5 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 20:04 ,

Flm merrjep u shit

5 300 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Tet 18:07 ,

Bmw 535 d M-sport 405 ps

38 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Tet 09:34 ,

Urgjent Bmw E60 3.0 d vp 2004 rks 7 muaj

5 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Tet 19:29 ,

BMW 530

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Tet 15:38 ,

shes bmw 530 dizel urgjentt

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Sht 19:22 ,

Shitet BMW E-60

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione