Vetura | Mitrovicë | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 1343
Opel , 352
Audi , 351
Renault , 199
BMW , 195
Peugeot , 112
Ford , 97
Fiat , 88
Citroën , 76
Škoda , 39
Seat , 35
Nissan , 24
Alfa Romeo , 21
Hyundai , 20
Volvo , 17
Acura , 12
Kia , 11
Mitsubishi , 10
Mazda , 8
Chrysler , 7
Smart , 7
Rover , 6
Jeep , 6
Subaru , 5
Suzuki , 4
Honda , 4
Daewoo , 4
Chevrolet , 4
MINI , 3
Cadillac , 3
Daihatsu , 3
Lancia , 3
Toyota , 2
Dacia , 2
Dodge , 2
Saab , 2
Aixam , 2
TVR , 1
Zastava , 1
Hummer , 1
Jaguar , 1
Alpina , 1
Bugatti , 1
MG , 1
GMC , 1
Bentley , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vetura,kategori Vetura,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Vetura Të gjitha | Vetura | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 23:08 ,

AUDI A5 3.0 TDI V6 QUATTRO Automaik 2011

12 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:49 ,

Blejm Vetura Rks Defk Aksident Pa Dogan Etj

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 22:38 ,

Polo 1.6 Diezel

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:36 ,

Polo

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:18 ,

Shitet Polo 1.4 MPI Viti 2000 Rks 8 Muaj Me klim

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:17 ,

Touareg 3.0

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:09 ,

Alfa romeo 1.9 dizell

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:26 ,

AUDI A6-2.7TDI

5 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:24 ,

BMW F30 320D AUTOMATIK SAPO ARDHUR PA DOGAN

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:23 ,

BMW F30 320D AUTOMATIK 2015 PA DOGAN

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:23 ,

BMW F30 320D AUTOMATIK SAPO ARDHUR PA DOGAN

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:30 ,

Pasat 1.9 tdi 2003

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:30 ,

Shitet VW Passat 2 Vp 92 Rks 049424243

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:35 ,

Fiat Punto 1.3 Jtd

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:35 ,

Fiat Bravo 1.6 Multi JTD Full Extra

3 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:20 ,

Škoda Superb 2012

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:03 ,

Touran 1.6 tdi , 6 shpejtesi , gjendje shume e rregullt.

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:03 ,

Shitet citroen picaso 2.0 hdi bej ndrrim

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:39 ,

Golf 6 Tdi 2.0 STYLE Navigacion Shiber Xenon Doganuar

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:39 ,

Golf 2.0 Tdi Sportline Navigacion Doganuar Homologim 2012

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:39 ,

BMW 320 DIZELL 2.0 XDRIVE VITI 2012 PA DOGAN FULL EXTRA

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:39 ,

Touran 2.0 Tdi Comfortline 2016

12 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:23 ,

BMW F10 520D AUTOMATIK FULL EXTRA PA DOGAN

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:14 ,

Fiat Stilo 1.9JTD -16V -2004-150PS /ABARTH

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:01 ,

Urgjent...Renault Scenic 1.9 DCI 2003

699 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:59 ,

Urgjent...Fiat punto 1.9 D 2001

499 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:53 ,

AUDI A1 1.4 TDI 2015 95000KM RKS ����

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 16:52 ,

AUDI A1 1.4 TDI 2015 95000KM RKS ����

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 16:47 ,

BMW F10 520D AUTOMATIK FULL EXTRA PA DOGAN

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:42 ,

Golf 6 1,6TDI iDoganuar 1 vit regjistrim.

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:39 ,

OPEL CORSA CDTI 2012 I Doganuar Homologim .

5 550 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:29 ,

SHES PASSAT B7 2.0 TDI BLUEMOTION 2011

6 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:20 ,

Vw Passat B7 2.0 TDI Crome Packet Full Extra

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:19 ,

Renault Megane 1.6B RKS 5 MUJ KLIM PERFEKT

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:19 ,

Opel Corsa 1.7 DTI Edition Rks Klim PERFEKT

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:18 ,

Shes reno megana 1.6 B Vp 2003 rks 8 muj

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:12 ,

Urgjent blejme vetura ✅✅✅ gjithe kosoven

500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:47 ,

Shitet Audi A3 automatik 2.0 me dogane & homologim!

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:34 ,

BMW F10 520D AUTOMATIK FULL EXTRA PA DOGAN

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:16 ,

Suzuki sx4 , automatik , 1,6 b, 120000 km me garancion

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:07 ,

Skoda 1.6 tdi , pa dogan , gjendje e mir .

4 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:07 ,

Skoda fabia facelift, 1.6tdi gjendje super e mir me dogane .

5 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:07 ,

Golf 6 , 2011 , 1.6 tdi pa dogane .

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:35 ,

CADDY MAXI 77KW 2011 AUTOMATIK DSG

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:35 ,

PASSAT B7 2.0 TDI 140PS DSG FULL EXTRA

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:34 ,

AUDI A3 2.0 S-TRONIC 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:34 ,

PASSAT B7 2.0 TDI 140PS AUTOMATIK DSG HIGHLINE

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:06 ,

Audi A6

21 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:50 ,

Shes Audin

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:25 ,

MERCEDERS C220 CDI AVANGARDE 2010 RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vetura | Të gjitha | Vetura | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione