Polo | Gjilan | Makina | Vetura

Opel , 13
Audi , 12
Fiat , 5
Peugeot , 5
Renault , 5
Ford , 4
BMW , 3
Citroën , 3
Hyundai , 2
Lada , 1
Nissan , 1
Proton , 1
Seat , 1
Smart , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Polo,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Polo Të gjitha | Vetura | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:37 Shitorja ,

VW Polo 1.2 TSI,Benzin

4 400 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:37 Shitorja ,

VW Polo 1.2 R Line 2012 ����

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:49 ,

Polo 1.6

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:42 ,

Lada riva 1.3 benzin

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:26 ,

AUTO PJESË " AUDI - VW - SKODA - SEAT "

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:34 ,

Polo TDI 2013 dogan+regjistrim

7 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:07 ,

���� Ford Ranger 2.5 TDCi 4x4 ����

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:02 ,

Polo

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:25 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:32 ,

VW Polo 1.4 TDI

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:26 ,

POLO

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:12 ,

RENAULT AUTOMATIK vp2012

5 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:07 ,

shiten fellnet polo golf

210 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 13:14 ,

polo 1.9 SDI 2004

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Qer 12:44 ,

Shitet

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 23:08 ,

Polo 1.4 dizel

800 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Qer 20:01 ,

Opel congo 1.3 dizel motor japan librez 5persona

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Qer 08:48 ,

Seat ibiza

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Qer 08:48 ,

Hyundai

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Qer 16:45 ,

Touran 2.0 tdi automatik 2007 1 vit rks nga ch

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 12:57 ,

VW POLO GTI 1. 4 Benzin / AUTOMATIK

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Qer 12:57 ,

Polo 1.2 Benzin /Manual

6 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
01 Qer 12:32 ,

Pajisje me avull 4në1 Rovus

48 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Qer 07:28 ,

touran

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 00:54 ,

Polo 1.2 tsi dsg

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Maj 02:19 ,

Ford transit connect

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Maj 10:50 ,

Citroen c3

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 07:56 ,

wv polo 1.6 tdi viti 2010

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 08:15 ,

2 shtepi ne Gjilan

73 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Maj 09:59 ,

POLO 2006 RKS

1 050 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 07:10 ,

Moler/Fasader Profesional 045662014

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 07:07 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 14:36 ,

Polo gti

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 15:03 ,

Polo 1.6 dizel

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 22:30 ,

TOUAREG 3.0 TDI V6

9 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 11:17 ,

shiten fellnet polo golf etj..

270 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Maj 20:30 ,

WV POLO

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Maj 08:41 ,

polo 1.9 SDI vp 2004

3 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 02:01 ,

Polo 1.2 dizel

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 20:54 ,

polo 1.9

1 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Maj 00:56 ,

Shitet Polo 1.4mpi

1 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 20:46 ,

E shitur, e gz prronarja e re 6.5€ l1.2 dizell bluemotion

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 11:26 ,

Shes Opel Corsa1.7 cdti ndrrim me automatik

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 01:51 ,

TOURAN 2.0 TDI DSG 170 PS

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 12:05 ,

I SHITUR - AUTO SALLONI GAGI

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Pri 23:43 ,

Polo 1.2

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 19:09 ,

Shes veturen polo sdi 1.9 manual

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Pri 07:50 ,

polo 1.2 tdi . klima

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 11:14 ,

Shitet polo

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Polo | Të gjitha | Vetura | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Polo Polo Polo Polo Polo Polo polo Polo Polo Polo

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione