golf | Gjilan | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 4292
Opel , 84
Audi , 68
BMW , 35
Renault , 25
Acura , 24
Fiat , 22
Peugeot , 16
Seat , 14
Ford , 11
Citroën , 8
Volvo , 7
Hyundai , 5
Aixam , 4
Chrysler , 3
Kia , 3
Škoda , 3
Nissan , 2
MINI , 2
Wiesmann , 2
Artega , 2
Daewoo , 2
MG , 2
GMC , 2
Lancia , 2
Ferrari , 2
Isuzu , 1
Mazda , 1
Lada , 1
TVR , 1
Dacia , 1
Zastava , 1
Suzuki , 1
Hummer , 1
Alpina , 1
Bugatti , 1
Smart , 1
Infiniti , 1
Jeep , 1
Daihatsu , 1
Morgan , 1
Tata , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf Të gjitha | Vetura | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:51 ,

BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT GJITH KOSOVEN AUTO SHARRI

Histora e veturës

7 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:02 ,

Shitet golf 6 1.4 benzin dsg f1 2012

Histora e veturës

4 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:52 ,

VW Golf 7 1.4 TSI DSG nga CH - 2017

Histora e veturës

12 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:07 ,

Golf 6 2.0 TDI

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:54 ,

GOLF 7 GTI FULL EXTRA

Histora e veturës

16 000 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:22 ,

Shitet Golf 5

Histora e veturës

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:33 ,

Golf 7 Manuel 1.6 TDI

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:32 ,

Golf VI 1.6 TDI

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:32 ,

Golf 7 2.0 DSG

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:54 ,

Golf 4 1.9 TDI V.p1998 Rks 2 Muj

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:36 ,

Golf 2 Viti prodhimit 89. RKS 17.11.2021

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:24 ,

Golf 4 SDi....rexhistrim nji vite ..ndrim mevw5

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:51 ,

Seat ibiza

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:50 ,

Hyundai santa fe

Histora e veturës

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:50 ,

Hyundai

Histora e veturës

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:32 ,

AUTO PJESË " AUDI - VW - SKODA - SEAT "

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:11 ,

AUTO.24 BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN

Histora e veturës

49 300 273 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:33 ,

Ford pikap 1.8 disel

Histora e veturës

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:27 ,

Gofl 6 tdi 2.0

Histora e veturës

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:38 ,

Golf 7

Histora e veturës

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:24 ,

VW GOLF 4 1.6 FSI -02

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:14 ,

GOLF * CABRIO * - FULL EXTRA RKS VP 96

Histora e veturës

1 999 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:27 ,

BLEJM VETURA DEFEKT DHE AKSIDENT VW BMW AUDI

Histora e veturës

14 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:24 ,

BLEJM VETURA DEFEKT DHE AKSIDENT VW AUDI BMW

Histora e veturës

12 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Korr 23:14 ,

Golf 4 1,9 TDI EXTRA i Sapo ardhur nga Gjermania

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 22:14 ,

Golf 4 1.9 tdi

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Korr 22:02 ,

Pjes per kerre Golf 5

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Korr 19:07 ,

BMW 535 xDrive M paket Facelift

Histora e veturës

24 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 16:06 Shitorja ,

VW Golf VII 2.0 TDI Automatic ����

Histora e veturës

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Korr 12:43 ,

Shitet golf 5

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Korr 12:07 ,

VW GOLF 6 2011 I ARDHUR NGA ZVICRA

Histora e veturës

7 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Korr 11:20 ,

Shitet Vetura VW Golf 6 2.0 TDI 140 PS Viti 2011

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Korr 11:19 ,

Shitet VW Golf 6 2.0 TDI Viti 2011

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Korr 09:11 ,

shes fellnet per golf 4

Histora e veturës

280 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Korr 22:01 ,

SHITET VW JETTA

Histora e veturës

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
25 Korr 16:35 ,

Vw Golf 7 1.6 DSG 2016

Histora e veturës

11 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Korr 16:07 ,

Mk1 golf 1

Histora e veturës

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 1982
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Korr 21:26 ,

2013 Golf 6 karavan 63.000km

Histora e veturës

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
23 Korr 15:02 ,

Citroën C5 3.0 HDi Automatik 2011 exclusive I doganuar rks

Histora e veturës

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Korr 12:22 ,

Shes golf dysh

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Korr 11:22 ,

Golf 2

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
22 Korr 22:43 ,

Golf 7 1.6tdi

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf | Të gjitha | Vetura | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione