Vetura | Gjilan | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 1739
Opel , 886
Audi , 378
BMW , 314
Peugeot , 299
Renault , 268
Ford , 177
Fiat , 161
Citroën , 137
Seat , 81
Škoda , 62
Nissan , 39
Mazda , 28
Toyota , 28
Alfa Romeo , 27
Chrysler , 23
Mitsubishi , 23
Kia , 20
Chevrolet , 20
Suzuki , 18
Land Rover , 18
Hyundai , 18
Daewoo , 18
Volvo , 17
Acura , 13
MINI , 12
Dacia , 11
Honda , 11
Smart , 11
Jeep , 11
Rover , 8
Dodge , 7
Lancia , 7
Hummer , 6
Jaguar , 6
Saab , 6
Ssangyong , 4
Aixam , 4
Porsche , 4
TVR , 3
Zastava , 3
GMC , 3
Subaru , 3
Lada , 2
Maserati , 2
Alpina , 2
Lincoln , 2
MG , 2
Daihatsu , 2
Bentley , 2
Lexus , 2
Isuzu , 1
Cadillac , 1
Proton , 1
Grecav , 1
Bugatti , 1
Pontiac , 1
Trabant , 1
Yugo , 1
UAZ , 1
Tata , 1
Maybach , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vetura,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Vetura Të gjitha | Vetura | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:12 ,

BLEJM VETURA DEFEKT DHE AKSIDENT PA DOGAN VW AUDI BMW

15 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:12 ,

BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN AUTO SHARRI

7 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:10 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2008
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 13:02 ,

Blej Vetura Rks Aksidentuar Defekt pa Dogan Etj

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 13:01 ,

Audi Q5 2.0 TDI Automatik V.p2013 I Doganum I Zvicres

21 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:01 ,

Phaton 3.0 TDI V6 Automatik V.p2005 Rks 9 Muj

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:01 ,

Passat 2.0 16v Benzin V.p1991 164.000 Km

3 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:01 ,

Ford focus 1.6 16Benzin V.p2003 I Zvicres

750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:01 ,

Renault Scenic 1.6 Benzin V.p2002 Rks 3 Muj

1 540 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:00 ,

Mercedes C180 Benzin Plin Dizne Rks 2 Muj

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:58 ,

Daewoo 1.4 Benzin+Plin -Rks 7Muj- -Boj Ndrrim-

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:55 ,

Shkoda octavia 1.9 Dizel 4x4 Rks 6 Muj

3 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:48 ,

PASSAT 3C 2.0 TDI,AUTOMATIK-DSG,RKS:12.01.2022,TIP-TOP,2010

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:39 ,

Golf 1.9 T(DI),RKS:22.04.2022,Klim,Srs,Abs,Central etj,2001

3 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:36 ,

Audi A4 Avant TDI 2.0, 125KW 170PS

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:35 ,

Astra G 2.0 Dizel v.p.2001 Rks 2 Muj Klima Funksion

2 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:28 ,

Mercedes C 2.0 avangard Evo motor

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:17 ,

Rent A Car VEJSI (Gjilan)

20 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:55 ,

PEUGEOT 308 SW 1.6 HDI nga CH -2010 ����

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:54 ,

Audi A6 3.0 TFSI 2xS-Line FULL EXTRA nga CH

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:49 ,

Polo 1.6

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:45 ,

Shitet Vetura VW Golf 6 2.0 TDI 6 Shpejtsi

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:45 ,

Shitet VW Golf 6 2.0 TDI Viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:17 ,

Rent a car ALD

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:06 ,

MERCEDES S 350 AMG I DOGANUAR FULL OPCION

37 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:42 ,

Lada riva 1.3 benzin

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:37 ,

Tiguan 2.0 TDI RKS

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:30 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN DHE RKS ��

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:30 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN GJITHA LLOJET

Viti: 2000
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 09:02 ,

Opel corsa 1.3 dizel

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:07 ,

���� Ford Ranger 2.5 TDCi 4x4 ����

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:09 ,

shitet mercedes Aclas

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:50 ,

Opell vektra

600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:31 ,

Golf 2

2 900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 21:07 ,

daihatsu sirion 1.3 16v twin cam automatik qmimi 3400

3 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:47 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:45 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:40 ,

Shes Passat 3c 2.0TDI 1bregasni

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:25 ,

Citroen C5 Exclusive HDi 2.0, model 2009

5 800 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:08 ,

BLEJM VETURA DEFEKT DHE AKSIDENT VW AUDI BMW

12 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:05 ,

Audi A7 Sportback 3.0 TDI Quattro

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:03 ,

Bmw x5 e53

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:25 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:32 ,

VW Polo 1.4 TDI

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:32 ,

Volvo V90 dizel 2012

17 550 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:32 ,

VW Sharan 2.0 TDI BlueMotion Highline DSG

23 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vetura | Të gjitha | Vetura | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione