Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura MG Të gjitha në Kosovë

MGA , 36
MGB , 2
MGF , 5
Montego , 1
TD , 10
TF , 3
ZR , 11
ZS , 2
ZT , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | MG | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 13:44 Vetura  ·  MG  ·  Model tjetër  ·  Prizren

Shitet kombi

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Mar 15:27 Vetura  ·  MG  ·  ZT  ·  Pejë

Shitet trotineti si i ri

385 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Jan 15:49 Vetura  ·  MG  ·  Model tjetër  ·  Prizren

Mg4

28 900 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Nën 16:37 Vetura  ·  MG  ·  MGA  ·  Gjakovë

Moskvitch-412 1.5 benzin 1974

2 200 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
21 Sht 17:37 Vetura  ·  MG  ·  Model tjetër  ·  Prizren

Old Timer MG T Type 1971

Viti: 70-at
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Korr 19:28 Vetura  ·  MG  ·  MGB  ·  Prishtinë

Vetur unike

33 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Mar 10:22 Vetura  ·  MG  ·  Model tjetër  ·  Besianë

Skuter motorr

480 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Jan 16:45 Vetura  ·  MG  ·  MGA  ·  Rahovec

shitet bageri neuson

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Jan 23:41 Vetura  ·  MG  ·  Model tjetër  ·  Mitrovicë

She's golfin urgjent

12 345 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Tet 15:09 Vetura  ·  MG  ·  MGA  ·  Viti

Rimorkio

1 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Gush 18:47 Vetura  ·  MG  ·  MGA  ·  Ferizaj

Shitet

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 11:26 Vetura  ·  MG  ·  Model tjetër  ·  Gjilan

Shitet karroca elektrike

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Qer 23:27 Vetura  ·  MG  ·  MGA  ·  Deçan

Matorr 2.3 benxin

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 11:23 Vetura  ·  MG  ·  Model tjetër  ·  Klinë

Shitet lloji i makines megane reno 2011

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Jan 20:43 Vetura  ·  MG  ·  MGA  ·  Therandë

Shitet Autobusi Man

22 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
23 Nën 00:03 Vetura  ·  MG  ·  ZR  ·  Lipjan

pollo 1.6B 2012

5 250 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Tet 16:13 Vetura  ·  MG  ·  MGA  ·  Lipjan

Shitet Opel Vectra

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 23:13 Vetura  ·  MG  ·  Model tjetër  ·  Gjilan

Shitet traktori fergusan 33

1 500 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: > 500 000
01 Korr 12:13 Vetura  ·  MG  ·  MGF  ·  Besianë

Motor

420 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: > 500 000
21 Maj 10:22 Vetura  ·  MG  ·  Model tjetër  ·  Prizren

Shes

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Maj 19:31 Vetura  ·  MG  ·  MGA  ·  Gjilan

Shiten fellnet

225 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 04:40 Vetura  ·  MG  ·  ZR  ·  Skenderaj

Ngje dje te rregull 1.9 disel shpenzimet e vogla nr 04434534

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Jan 19:02 Vetura  ·  MG  ·  TF  ·  Gjilan

Aparat per oksigjes

680 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Jan 16:46 Vetura  ·  MG  ·  TD  ·  Drenas

Benz

1 450 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 19:31 Vetura  ·  MG  ·  MGA  ·  Skenderaj

Shes 7 blet

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Tet 15:42 Vetura  ·  MG  ·  Montego  ·  Prishtinë

Blej Vetur te importura me Invalidor

12 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Tet 22:03 Vetura  ·  MG  ·  Model tjetër  ·  Pejë

Shitet benzi ne gjendje perfekte

1 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Sht 15:39 Vetura  ·  MG  ·  TD  ·  Prishtinë

Chevorlent 1.8 benzin

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Gush 11:42 Vetura  ·  MG  ·  TD  ·  Prishtinë

Chevrolent

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Gush 17:09 Vetura  ·  MG  ·  Model tjetër  ·  Gjilan

SHES VETUREN MPM

25 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Korr 19:38 Vetura  ·  MG  ·  MGA  ·  Pejë

Shes gjipin ne gjendje te mir

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Qer 00:52 Vetura  ·  MG  ·  MGA  ·  Gjakovë

Golf 4

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 13:54 Vetura  ·  MG  ·  Model tjetër  ·  Mitrovicë

Shes Makinen

23 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Mar 21:58 Vetura  ·  MG  ·  MGA  ·  Lipjan

Motor

240 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Mar 21:37 Vetura  ·  MG  ·  MGA  ·  Prishtinë

SHITET MAN 35 414 - VITI 2000

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Shk 20:58 Vetura  ·  MG  ·  MGA  ·  Drenas

Bager 4200 ton

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Jan 12:08 Vetura  ·  MG  ·  MGF  ·  Prishtinë

Vjam guses

10 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Jan 11:20 Vetura  ·  MG  ·  Model tjetër  ·  Skenderaj

Shitet Golf 2

700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Dhj 18:36 Vetura  ·  MG  ·  MGA  ·  Fushë Kosovë

Shes

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Nën 22:57 Vetura  ·  MG  ·  MGA  ·  Prishtinë

shes. ellte. urgjent dizell

350 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Sht 17:29 Vetura  ·  MG  ·  MGA  ·  Prizren

Blej termo 3kw ose 3.5kw me tulla

50 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Gush 14:04 Vetura  ·  MG  ·  Model tjetër  ·  Skenderaj

Shes veturen!

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Gush 21:49 Vetura  ·  MG  ·  MGA  ·  Burim

Lifan 250 Cc

850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Korr 22:22 Vetura  ·  MG  ·  Model tjetër  ·  Rahovec

Shesim sprintera mercedes volsfagen etjj

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
18 Qer 13:24 Vetura  ·  MG  ·  Model tjetër  ·  Rahovec

Shitet sprinteri 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 22:21 Vetura  ·  MG  ·  MGA  ·  Burim

Shitet Laguna automatic 2.2

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Qer 11:06 Vetura  ·  MG  ·  Model tjetër  ·  Gjakovë

Shitet pikap

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Mar 22:26 Vetura  ·  MG  ·  Model tjetër  ·  Mitrovicë

Vetura ne shitje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 20:27 Vetura  ·  MG  ·  TD  ·  Lipjan

shes fellnen per golf

145 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Shk 09:46 Vetura  ·  MG  ·  TD  ·  Prishtinë

Golf 6

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | MG | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione