Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mitsubishi | Galloper

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mitsubishi Galloper | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Nën 19:47 Vetura , Deçan

Hyundai.2.5.turbo.interkoler

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Gush 08:24 Vetura , Gjilan

mitsubishi galloper viti 2001

1 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 11:07 Vetura , Ferizaj

Shitet,ndrrohet me pikap ,4x4 2.5 10muj regj

4 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Jan 16:42 Vetura , Prizren

shirtet

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Sht 19:49 Vetura , Vushtrri

shes galloper

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Sht 20:15 Vetura , Vushtrri

hyndai gallopee

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Sht 14:55 Vetura , Vushtrri

shes galloper

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Sht 17:35 Vetura , Vushtrri

Shitet mitsubishi galloper

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Qer 09:33 Vetura , Pejë

Mitsubishi galloper

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 00:48 Vetura , Mitrovicë

shes ose ndroj gjipin mitcubishi (hundai) galloper

4 950 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Tet 14:04 Vetura , Gjakovë

Shes makinen

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Gush 01:01 Vetura , Deçan

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 21:34 Vetura , Pejë

Mitsubishi galloper 2.5 D

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 16:05 Vetura , Prishtinë

Mitsubishi galloper

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 19:41 Vetura , Ferizaj

baj nderrim me vetur

5 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Jan 15:07 Vetura , Vushtrri

Shitet kombi

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 15:07 Vetura , Vushtrri

Shitet kombi

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Sht 17:33 Vetura , Prizren

Gjip

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Qer 15:38 Vetura , Fushë Kosovë

Micubish Pajero -92

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Shk 18:21 Vetura , Ferizaj

Micubishi spas vagon 1.7 dizell 9 muj rks

1 450 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Shk 09:40 Vetura , Prizren

Mitsubish galloper -99

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 11:47 Vetura , Deçan

Mitsubishi Galloper -00

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mitsubishi Galloper | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione