Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

audi - Vetura Të gjitha në Kosovë

Audi , 27307
VW Volkswagen , 2741
BMW , 637
Opel , 624
Peugeot , 183
Renault , 177
Ford , 173
Fiat , 150
Citroën , 123
Seat , 67
Acura , 67
Škoda , 62
Alfa Romeo , 47
Land Rover , 32
Volvo , 31
Hyundai , 30
Nissan , 28
Toyota , 24
Jeep , 23
Chrysler , 21
MINI , 21
Mitsubishi , 20
Suzuki , 18
Smart , 18
Mazda , 17
Kia , 16
Rover , 15
Alpina , 15
Lancia , 11
Jaguar , 10
Chevrolet , 10
Dodge , 9
Honda , 9
Daewoo , 9
Daihatsu , 9
Aixam , 8
Porsche , 8
Dacia , 7
Ssangyong , 5
Bentley , 5
Hummer , 4
Lada , 3
Artega , 3
MG , 3
Infiniti , 3
Corvette , 3
Isuzu , 2
Zastava , 2
Cadillac , 2
Wiesmann , 2
Saab , 2
Pontiac , 2
Subaru , 2
KTM , 2
TVR , 1
Wartburg , 1
DeTomaso , 1
Talbot , 1
Maserati , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj audi Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

03 Qer 22:03
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Qer 22:29
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
03 Qer 22:45
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 Euro

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
03 Qer 22:28
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Qer 23:31
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

Sot 16:29 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

99 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:29 Vetura , Prizren

��BLEJM TE GJITHA VETURAT BMW VW AUDI MERCEDES

999 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 16:29 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

99 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 16:29 Vetura , Drenas

❌AUTO-VETURA BLEJM TE GJITH VETURAT DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN

9 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 16:29 Vetura , Rahovec

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

88 888 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 16:28 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 16:28 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 16:21 Vetura , Lipjan

Shitet Audi A4 2.0 Tdi Anglez

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:20 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI Q3 2.0 TDI AUTOMATIK QUATRO I DOGANUAR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:20 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A6 50 TDI 2019 Matrix

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 16:17 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan

12 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 16:13 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:13 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI Q5 2.0 TDI 2014 -Exclusive AUDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:04 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C CLAS 200 CDI,VITI 2015,RKS---MUNDESI NDRRIMI

16 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:04 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A6 2.0 TDI VITI 2016 MATRIX

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:04 Vetura , Gjakovë

Kompresora te Klimave per Vetura

Viti: 2015
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 16:00 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

9 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 15:59 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

9 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 15:58 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK ME DOGAN 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:58 Vetura , Prizren

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 15:58 Vetura , Prishtinë

SHITET GOLF7 1.6TDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:57 Vetura , Rahovec

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

8 888 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 15:56 Vetura , Kastriot

Audi-80(REGJ-09.03.2024)(1.6-Dizel)

1 350 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:56 Vetura , Mitrovicë

Pjes audi b4 1.9 tdi

5 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:56 Vetura , Prishtinë

Seat Leon 1.6 TDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:56 Vetura , Mitrovicë

blej golf 1 2 3 audi 80,90,100

499 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:52 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI Q3 2.0 TDI 2018 QUATTRO

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:52 Vetura , Prishtinë

FORD XHIP 4X4 AUTOMATIK 2004

123 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:52 Vetura , Klinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 15:51 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

8 700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 15:50 Vetura , Fushë Kosovë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS A

9 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:48 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDi A7 3.0 TDi 2017 -125mij km

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:46 Vetura , Ferizaj

Mercedes Benz S 300 Automatik

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:44 Vetura , Prishtinë

AUDI A6 3.0 TDI MATRIX S_LINE VP 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:44 Vetura , Prishtinë

AUDI A8 4.2 TDI QUATTERO VITI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:44 Vetura , Prishtinë

AUDI A5 2.0 TDI AUTOMATIC VP 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:44 Vetura , Prishtinë

AUDI A4 35TDI 3X S_LINE VP 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 15:44 Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIC VP 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:44 Vetura , Prishtinë

AUDI A4 3.0 TDI ALOROD QUATTRO VP 2013

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:43 Vetura , Prishtinë

AUDI Q5 3.0 TDI QUATTRO VITI 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:43 Vetura , Prishtinë

AUDI A3 2.0 TDI AUTMATIC QUATTRO VP 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:43 Vetura , Prishtinë

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO VP 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:43 Vetura , Prishtinë

AUDI A6 3.0 TDI MATRIX S_LINE VP 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:43 Vetura , Prishtinë

AUDI A5 3.0 TDI MATRIX VP 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:41 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI Q5 2.0 TDI 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:41 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A6 2.0 TDI 2015 SLINE

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:41 Vetura , Prishtinë

RENAULT LAGUNA 2.0 DCI 2008

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione