Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fellga për vetura - Vetura Të gjitha në Kosovë

Opel , 46
BMW , 37
Audi , 36
Ford , 13
Peugeot , 12
Renault , 7
Yugo , 7
Seat , 5
Mazda , 4
Dodge , 3
Chrysler , 2
Fiat , 2
Smart , 2
Volvo , 2
Chevrolet , 1
MG , 1
MINI , 1
Proton , 1
Škoda , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fellga për vetura , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Fellga për vetura Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:11 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Prishtinë

Ford Fiesta 1.4 tdci dizell

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Mitrovicë

Polo 1.4 TDI Disel RKS Super Gjendje 2004 049665551

3 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 12:04 Vetura  ·  BMW  ·  120  ·  Fushë Kosovë

BMW F20 120D RKS

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Pri 19:02 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Mitrovicë

Audi a3 1.6 TDI full extra

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Pri 03:59 Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Lipjan

��SHITET AUDI A8 4.0TDI V8 L QUATTRO��

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 01:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Mitrovicë

Polo 1.4 TDI Disel RKS Super Gjendje 2004 049665551

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 10:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

GOLF 4 1.9 Dizell

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Jan 17:28 Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Viti

BMW X3 Swiss Packet, 20d Xdrive

17 499 EUR

02 Jan 23:26 Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Viti

BMW X3 Swiss Packet, 20d Xdrive

17 499 EUR

26 Nën 16:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

Tiguan 2014

15 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Nën 01:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Vushtrri

PIKAP CADDY VITI 2007 RKS5 MUAJ 1.9TDI 043971512

36 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Nën 12:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Therandë

Golf 7 Dsg

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 09:17 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Prishtinë

Shitet-Nderrohet vetura Ford Focus 1.6 disel-manual 2010

5 600 EUR

07 Nën 09:16 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Prishtinë

Shitet-Nderrohet vetura Ford Focus 1.6 disel-manual 2010

5 600 EUR

05 Nën 20:38 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Prishtinë

Shitet-Nderrohet vetura Ford Focus 1.6 disel-manual 2010

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Nën 18:32 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Prishtinë

Shitet-Nderrohet vetura Ford Focus 1.6 disel-manual 2010

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Tet 19:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

GOLF 7 VITI 2014 RKS 1 VIT AUTOMATIK DSG

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Tet 15:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

GOLF 6 VITI 2012 DIESEL 1.6 TDI

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Tet 15:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

PASSAT B4 DIESEL1.9 TDI CLIMATRONIK VITI 1999 RKS 2 MUAJ

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Sht 14:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Mitrovicë

Caddy 2.0 SDI 2006 me klim ��Pa Dogan

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Korr 16:59 Vetura  ·  BMW  ·  328  ·  Prizren

bme e46 328i ne gjendje perfekt makina per merakli

5 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Qer 07:58 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prizren

AUDI A3 2.0 TDI 2011

28 Maj 16:10 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Gjilan

X5 E70

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 01:02 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prishtinë

I SHITUR ����

4 700 EUR

12 Maj 17:17 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Dardanë

Mercedes-Benz C220 BlueTEC 2015

16 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 02:29 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Ferizaj

Audi A4

9 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Pri 11:05 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Gjilan

X5 E70

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 20:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Skenderaj

Shitet passat 2.5 TDI

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Mar 11:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Mitrovicë

TIGUAN 2.0 TDI 4x4 SPORT EDITION REGJISTRUAR RKS 049665551

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 23:34 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

Shitet Audi A3 1.6 D S-Line Aut.Tiptronic EXTRA Volitshem

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 18:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

blej vetura komba veq [ vw ] [ audi ] [ mercedes ]

500 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Jan 08:31 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Vushtrri

SEAT IBIZA VITI 2012 DIESEL 1.2 TDI

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Jan 08:26 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Vushtrri

MERCEDES C220 AUTOMATIK VITI 2010

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Jan 08:14 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Vushtrri

TOURAN AUTOMATIK DSG 7 ULSE VITI 2011

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Jan 08:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

SHES PASSAT B8 AUTOMATIK DSG DIESEL

13 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Jan 08:07 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Vushtrri

AUDI A4 AUTOMATIK FULL OPCIONE 2.0 TDI VITI 2014

14 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Jan 08:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vushtrri

SHES GOLF 6 VITI 2010 DIESEL FULL OPCIONE

8 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Dhj 21:05 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

AUDI A6 2.0 TDI 190 PS

03 Dhj 12:14 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Ferizaj

Shitet vetura

5 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Nën 02:39 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Gjakovë

Audi A6 S Line quattro Competition

33 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
13 Tet 22:20 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Vushtrri

BMW X5 M-PAKRT AUTOMATIK 4.5i SHIBER

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Tet 22:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

PASSAT 3C VITI 2005 DIESEL 2.0 TDI RKS 4 MUAJ

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Tet 22:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vushtrri

GOLF 6 VITI 2010 RKS 10 MUAJ MANUAL

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Tet 22:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Vushtrri

GOLF 6+ VITI 2009 RKS 10 MUAJ DIESEL 1.6 TDI

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Tet 22:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vushtrri

GOLF 6 VITI 2010 RKS DIESEL 1.6 TDI

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Tet 22:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Vushtrri

TOURAN DIESEL 1.9 TDI RKS 5 MUAJ

4 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Tet 22:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vushtrri

GOLF 6 VITI 2009 DIESEL 2.0 TDI RKS 7 MUAJ

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Tet 22:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vushtrri

GOLF 5 VITI 2004 DIESEL 1.9 TDI RKS 7 MUAJ

5 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Tet 22:20 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Vushtrri

SEAT IBIZA IPOSA DOGANUAR VITI 2012 RKS 1 VIT 1.2 TDI

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Tet 22:20 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Vushtrri

MERCEDES C200 AUTOMATIK RKS 8 MUAJ VITI 2010

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fellga për vetura | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione