Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Goma - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 18871
Opel , 6340
Mercedes-Benz , 5647
Audi , 4013
BMW , 3020
Renault , 2045
Peugeot , 1871
Ford , 1354
Fiat , 1170
Citroën , 1094
Seat , 573
Škoda , 514
Nissan , 359
Alfa Romeo , 244
Toyota , 241
Land Rover , 239
Mitsubishi , 233
Hyundai , 222
Acura , 189
Jeep , 182
Volvo , 172
Kia , 170
Mazda , 164
Smart , 138
MINI , 137
Chevrolet , 135
Suzuki , 101
Honda , 63
Chrysler , 53
Rover , 49
Daewoo , 44
Lancia , 43
Lada , 42
Alpina , 41
Dodge , 39
Dacia , 34
Porsche , 31
Aixam , 30
Jaguar , 28
Saab , 28
Daihatsu , 18
Ssangyong , 17
Isuzu , 15
Yugo , 14
Zastava , 12
Artega , 12
Tata , 12
Subaru , 10
Cadillac , 9
MG , 9
Hummer , 7
GMC , 7
TVR , 5
Bentley , 5
Ferrari , 5
Wiesmann , 4
Bugatti , 4
Plymouth , 3
Grecav , 3
UAZ , 3
BAIC , 2
Wartburg , 2
Lincoln , 2
Pontiac , 2
Corvette , 2
Maybach , 2
Lotus , 1
Buick , 1
DeTomaso , 1
Maserati , 1
Proton , 1
Infiniti , 1
Morgan , 1
Piaggio , 1
Tesla , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Goma,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Goma Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 15:39
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Citroen DS4 2.0 HDI Automatik Limited Edition

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 23:13
Linku:
Vetura , Ferizaj

GOLF 8

27 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 22:39
Linku:
Vetura , Ferizaj

Audi Q5

21 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:45
Linku:
Vetura , Ferizaj

Nissan Juke

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:04
Linku:
Vetura , Pejë

BMW 320GT Xdrive M-paket / 62.000km 2017

22 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999

Sot 20:17 Vetura , Vushtrri

VW Golf 7.5 Facelift 2018

1 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:16 Vetura , Fushë Kosovë

OPEL VECTRA GTS 1.9 CDTI 120 PS 1VIT RKS

4 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:15 Vetura , Gjilan

PEUGEOT 308 SW 1.6 e-HDi SST nga CH - 2013 ����

6 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:10 Vetura , Prishtinë

Opel Zafira 1.9 dizel 7ulse shitet urgjent 1vit rks

4 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:09 Vetura , Ferizaj

Ford Ranger

6 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:09 Shitorja Vetura , Prishtinë

Seat Leon 2.0 TDI Automatik

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:07 Shitorja Vetura , Prishtinë

Jeep Renegade i importuar nga Zvicra me Dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:01 Vetura , Prishtinë

Shitet Golf V 1.9 Tdi Rks

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 20:01 Vetura , Besianë

BMW X6 Facelift 30d Xdrive automatic 8+1 viti 2011

21 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:00 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

GOLF 4 - 1.9 TDI 74 Kw - NE GJENDJE PERFEKTE - 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:58 Vetura , Prishtinë

CITROEN BERLINGO 1.6 HDI EURO 5 (RKS 10 MUAJ)

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:53 Vetura , Gjilan

mercedes c

9 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:50 Vetura , Prishtinë

Volvo XC60 AWD 2012 2.4 D3 Ocean Race

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:47 Vetura , Prishtinë

Golf 4 1.9 tdi rks

3 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:45 Vetura , Prishtinë

GOLF 4 1.9 TDI

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 19:42 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedes R Clas 3.0 Evo

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:42 Vetura , Mitrovicë

Passat B7 2.0 DSG i doganur RKS

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:37 Vetura , Prishtinë

Vw Golf 7 1.6 TDI 4Motion BlueMotion Cup 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:35 Vetura , Prishtinë

Citroen C3 1.6 BlueHDi Société Attraction model 2017

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:30 Vetura , Rahovec

Shitet Vv Caddy 1.9 Tdi 2006 me Klim

2 950 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:29 Vetura , Mitrovicë

Audi A4 2.0 TDI Automatic Matrix viti 2016 extra

16 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:29 Vetura , Pejë

Phaeton 3.0 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:29 Vetura , Pejë

Golf 7 1.6 10.2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 19:29 Vetura , Prizren

VOLVO XC60 2.4DIESEL 2013 panorama full options sapo ardhur

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:27 Vetura , Mitrovicë

Peugeot 308 1.6 HDI AUTOMATIK PANORAM viti 2018

9 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:27 Vetura , Mitrovicë

Golf 7 81 kw TDI DSG nga Zvicra 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:27 Vetura , Mitrovicë

Peugeot 208 1.4 HDI viti 2014

4 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:26 Shitorja Vetura , Ferizaj

Shitet Audi a4 Matrix 2017

28 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 19:21 Vetura , Prishtinë

GOLF 6 2.0 TDI RKS

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:19 Shitorja Vetura , Prishtinë

Shitet Golf 6+ Automatik Viti 2013

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:19 Vetura , Rahovec

Shitwt Vv Caddy 1.9 Tdi 2005 Klim

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:18 Vetura , Rahovec

Shitet Vv Caddy 1.9 tdi 2006 Klim

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:17 Vetura , Rahovec

��������Shitet Vv T5 1.9 Tdi 2007 Maxxi i Ri��������

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:07 Vetura , Pejë

Shes pasat 2.0tdi dsg full ekstra

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:01 Vetura , Drenas

Golf 1.9 tdi goal 10 muj rks

6 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 19:01 Vetura , Vushtrri

Pasat b8 confortline bluemotion 2.0 automatik

11 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:00 Vetura , Drenas

Mercdes c 220 i doganuar

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:59 Vetura , Prishtinë

Mercedes C Class

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:59 Vetura , Drenas

Pasasd 3c 2.0 TDI i doganuar DSG

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:58 Vetura , Drenas

Mercdes c 220 cdi 1 vit rks

6 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:58 Vetura , Prishtinë

GOLF 6 2.0 TDI TEAM VP 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:57 Vetura , Ferizaj

Citroen C41.6 Blu hdi Automatik Facelife me dogan te paguar

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:57 Vetura , Ferizaj

Golf 7 2.0 tdi Sportvan Automatik me dogan te paguar

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:57 Vetura , Dardanë

MERCEDES GLK 220CDI * 4MATIC * VP 2011 / Ndrrim i Mundshem

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:56 Vetura , Besianë

Passat B8 2016 Bi-Tdi 239ps 4Motion Full Opsion

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:49 Vetura , Gjilan

Shitet kombi t2

2 900 EUR Price Reduced

Sot 18:49 Vetura , Skenderaj

Ceddy 2.0 sdi

35 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 18:49 Vetura , Vushtrri

Golf 7 hichline bluemotion 2.0 Manuel

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:48 Vetura , Prishtinë

GOLF 7 SPOTSVAN 2.0 AUTOMATIK

15 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:48 Vetura , Prishtinë

Shitet Reno Thalia 1.4 Benzin

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Goma | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Goma në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Goma në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • goma 17 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Goma 18 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • goma në kategorinë Goma dhe Bandazhe
  • Goma 16 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Goma per traktor në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • goma në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Goma 14 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Goma 16 në kategorinë Goma dhe Bandazhe

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione